Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת צמיגים לסקודה ייטי.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 1992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע הזמן להחליף שני צמיגי קונטיננטל שעימם הרכב נקנה שהינם משנת 2015.

אציין שאני מחליף רק שני צמיגים קדמיים והאחוריים הוחלפו לפני כחצי שנה על ידי בעלים קודמים במסגרת הטסט לצמיגים סיניים מתוצרת פארוד. עם הסיניים החלטתי לסחוב שנה, סיני סיני אבל חדש.

בשורה התחתונה מה עדיף עד 350 ש''ח לצמיג במידה 215/60/16?

בטבעי שלי היה ללכת על הפאלקן ze914 שכבר היה לי אותם ברכב הקודם אבל ראיתי שיש גם צמיגים של קופר במחיר הזה ולא רחוק משם עד 400 ש''ח יש toyo proxes cf2 ו nitto nt650.

מחפש בפנצ'ריות בפ''ת כי אני לא אסע רחוק מזה בשביל צמיגים וגם חסכון לא יהיה במקרה כזה.

מה עדיף? האם הצמיגים של טויו וניטו שווים את ה 60 ש''ח יותר לצמיג מפאלקן?

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויו cf2 שווה את ההפרש הזה. לפעמים יש בעית מלאי לדגם הזה - תבדוק בפועל בפנצ'ריות.

תשתדל להעביר את זוג farroad קדימה, גם אם יעלה כמה שקלים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים עם הטענה של להעביר קדימה, זה רלוונטי לרכבים ללא בקרות, או לצמיגים שיש סכנה ממשית שיתפוצצו.

הבלימה, ההאצה והפניה מבוצעת ברובה ע"י הגלגלים הקדמיים ובמקרה החריג של החלקה יש בקרות.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לו כוונה להחליף את הצמיגים הסיניים האלה במשהו טוב יותר, אז לפחות שיגמור אותם לפני טויו.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, כנראה שבוע הבא אקפוץ להחליף אותם.

מעניין אם יחסית לסיני פארוד זה סביר?

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סיני מהסוג הסיני - צמיג שתוכל לראות על אחוז משמעותי של רכבי ליסינג ( כי הוא הכי זול לחברת ליסינג ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אז.... הורכבו בסוף toyo proxes cf2 , לצערי היה רק קוד מהירות יקר יותר ושילמתי עליהם 8ץ410 ש''ח לצמיג בהיפר צמיג פ''ת.

שאלתי גם על falken ze914 אך לא היו במלאי גם לא במחסן.

ועניין של יותר מזל משכל, כשבדקתי תאריכים של הישנים בדקתי רק אחד שהיה משנת 2015, השני היה דגם וחברה זהים אז לא בדקתי, היום גיליתי שהשני היה משנת 2011! הקטע שעל שניהם נראה בלאי זהה.

P81105-110441.jpeg

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן שים את הסיניים מקדימה, שיישחקו מהר ותוכל להחליף בזוג איכותי.

עכשיו הצמיגים הקדמיים שלך חדשים, חבל שתשחק אותם ותשמור על הסיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיניים בכל מצב ילכו שנה הבאה או לפני הקיץ או לפני החורף בלי קשר לשחיקה, אני פשוט שונא את הרעיון שאני על צמיגים סיניים. בזמן הפנוי יש מצב באמת שאעביר.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...