Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה עולמית במנוע טורבו 1.5 של הונדה סיוויק 2016-2018

igal84

פוסטים מומלצים

בהחלט המון תודה ושאפו ליגאל! בחפירותי גם נחשפתי לכמות החומר העצומה ואיך שהיא לא מסודרת, אך לא הייתי יסודי כמוך, המון תודה שוב! אגב אשמח להמלצה על מוסך הונדה לטיפולים ואולי איזה מקום לדייטלינג מונע, אף פעם לא הייתה לנו במשפחה הונדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 230
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בנדר,

הדגם שלך זה 1.5 ידני?

מבירור שעשיתי בסוכנות לפני חודשיים, בערך, נאמר לי שאין ידניות במלאי והם יגיעו רק לקראת דצמבר.

אז יש או אין ידניות בארץ?

תודה מראש,

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונו, כן הזמנתי את הידני. אני הזמנתי ביולי מהסוכנות בהרצליה, שם אמרו לי על שני משלוחים בנובמבר ובדצמבר, למשלוח של נובמבר היה אפשר לשריין ובפועל הוא נחת בחגים כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונו, ההודעות שלך בפרטי לא עובדות. אמרו לי על שני משלוחים בנובמבר ובדצמבר. המשלוח שלי (נובמבר) כלל 3 שחורות ואחת כחולה (אותה הזמנתי) ובפועל נחת פה בחגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

גם אני בעלים של 1.5 טורבו ידנית האצבק

מהצפון

למרבה המזל אצלי עדיין לא הופיעו שום תופעות הרכב אם 4 אלף קילומטר:-D

בכל אופן פתחתי קבוצת ווצאפ של הדגם הנל לייעוץ טכני ולכל תקלה שאלה או סתם משהו שבאלכם לשתף מוזמנים לשלוח הודעה לווצאפ ולהצטרף

0508107587

Amp #1 Phase Evolution RS4 | Amp #2 Celestra da2k | Comp Hertz Mille mlk165 | Sub DC Audio Level 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

משהו רע עובר על הונדה, הרכב ה4 הכי פחות אמין, הונדה קלריטי, ה מיניוואן הכי פחות אמין, מדיח את ה קרייזלר, הונדה אודיסיScreenshot_2018-10-24-21-45-21-319_com.instagram.android.jpeg

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם נמסר, מה כולל הריקול.

אייל.

דפדף אחורה רשמתי מה הוא כולל - זה אותו ריקול כמו בסין ...עדכוני תוכנה של הגיר CVT ומזרקי דלק (PGM-FI), החלפת חלק של בקרה ושליטה מערכת המיזוג והחלפת שמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה במקרה חיפשתי נושאים על הונדה סיוויק ומצאתי את זה, אני הזמנתי את הרכב בחודש ספטמבר ויגיע בדצמבר, שאלתי היא האם יהיה לי גם אותה בעיה? התחלטי לחשוד כבר ולא יודע אם אבטל את ההזמנה, תעזרו לי בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש לך מושג מתי זה יקרה בישראל אם בכלל? האם אתה בקשר עם היבואן?

אני בקשר גם עם היבואן - התשובה: כשיהיה, אם בכלל ריקול בארץ נודיע לך בהקדם האפשרי - ונזמין אותך למוסך....גם באנגליה (שם מיוצר הרכב) היבואנים לא מכירים בריקול ....בינתיים התחיל בקנדה ובארה''ב אחרי סין .....שם הבעיה בקנה מידה של 500,000 אלף כלי רכב...מאמין שלארץ יגיע בשנה הבאה ....לפי מה שהבנתי מאחד החברים בפורום ביפן שמקושר למטה החברה - שהריקול יתבצע בהדרגה בכל העולם. לפי הצורך בדחיפות. (מזג האוויר)

בנוסף חברים שימו לב - חלק ממנועים שמגיעים גם ארצה לא מיוצרים במפעל באנגליה אלא בתאילנד - כן כן שמעתם נכון תאילנד.

עריכה אחרונה על ידי igal84
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה במקרה חיפשתי נושאים על הונדה סיוויק ומצאתי את זה, אני הזמנתי את הרכב בחודש ספטמבר ויגיע בדצמבר, שאלתי היא האם יהיה לי גם אותה בעיה? התחלטי לחשוד כבר ולא יודע אם אבטל את ההזמנה, תעזרו לי בבקשה.

ייתכן , הונדה עולמית הודיעו כי התיקון ישר מהחברה יגיע ברכבים דגמי 2019 - אז אפשרי שעדיין לא התחילו עם הייצור המתוקן. תתחדש' וסע בזהירות. אני נהנה מהרכב, למרות כל הבלאגן של הריקול בעולם.

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ עד שיהיה ריקול: לבדוק מפלס שמן במדיד מדי חודש לנוסעים מרחקים מעל 30 ק''מ ביום ופעם בשבועיים לנוסעים עד 30 ק''מ - אמור להיות באמצע בין שתי נקודות שחורות - אם יש עלייה סימן שיש דלק בשמן - לא צריך להכנס לפאניקה - לגשת למוסך ולבקש החלפה .....הבעיה מתחילה כשיש עלייה מעל הנקודה השחורה העליונה - זה עלול לעשות נזק בלתי הפיך לטורבו ובמנוע ולהשבית את מערכות הרכב.

עריכה אחרונה על ידי igal84
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שיש סיוויק טורבו:

גם לכם יוצא שהתזכורת להחליף שמן נדלקת לפני 15 אלף קילומטרים.

זה נדלק כבר ב 12-13 אלף, זה דיי מעצבן כי זה לא מסונכרן עם הטיפולים השוטפים כל 15K

ולא נוהגים ברכב בפרעות או משהו.

זה מתחיל מ 20,000 אלף קילומטרים להחלפה הבאה אבל יורד ממש מהר.

יש מצב שזה בגלל שהם שמים שמן לא איכותי מספיק במוסך הונדה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...