Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

SUV- עד 180 אלף (הכותרת נערכה)

T25
שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

נושא היום על פורסטר ישנה ומטלבת בין רכישת רכבים הבאים עד 180 אלף. מה שחשוב לי זה כמה דברים:

• שהרכב יהיה מאובזר במערכות בטיחות מקוריות.
  • שיהיה סלון עור והרכב יהיה מרשים ויוקרתי.
  • שתחזוקה, אמינות ושווי שוק יהיו טובים גם לאחר 3-5 שנים כדי לא להפסיד במכירה.

קיבלתי מספר הצעות מחיר עם הנחות משמעותיות ומטלבת בין רכבים הבאים, אשמח חוות דעת אלהים.

1. קיה ספורטג' GT

• קבילתי הצעה מחיר על חדשה ב 180 אלף על הכביש.
  • שוקל לרכוש גם 2017 יד 1 סביבות 140 אלף.
  • עדיין לא עשיתי נסיעת מבחן כי ליבואן יש רכב הדגמה אחד שמסתובב בין סוכנויות השונות, אבל התחושה שהרכב יהיה זריז וכיף לנהיגה. כמו כן, הוא היחיד בין שלושת הרכבים שרשמתי שיש לו 4X4 ... עם זאת, ראיתי כמה כתבות שיש בעיות עם התחממות של הגיר... האם מישהו מכיר ? ובנוסף השוק מוצף בספוטרג'ים 1.6 רגילים ועוד מעט יהיה מוצף עוד יותר ברכבי ליסינג שיסיימו 3 שנים יצאו לשוק... האם זה לא משהו שיפגע במכירה רכב לאחר מספר שנים ?

2. ניסאן x-trail

• עשיתי נסיעת מבחן על גרסת 1.6 דיזל, רמת גימור TEKNA, הרכב מאובזר טוב, סלון עור בצבע קמל נראה מרשים ונותן יוקרה. אולם מבחינה זריזות אין לרכב כוח והוא מרגיש כבד מאוד, כמו כן, אין לי באמת צורך ב 7 מושבים. אבל מה שהדליק אותי זה אבזור וסלון כתום יפייפה. בנוסף, אין לי ניסיון עם רכב דיזל ... איך התחזוקה שלו ? איך השוק יד 2 ?

3. מאזדה CX-5

• נסעתי על דגם הלקשורי , הרכב נראה יפה, דגם חדש יחסית, מאמין שמחיר בימי מכירות יהיה סביבות 175 אלף על הכביש... אך ברכב אין גג פנורמי ובנסיע מרגיש פחות זריר.

תודה מראש לכולם,

נתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אשמח חוות דעת אלהים.

אני לא בטוח שאלוהים מסתובב פה בפורום הרבה, אבל אנחנו ננסה לעזור לך... ;)

כמה דברים.

כשאתה אומר שאתה רוצה סלון עור, בפורסטר יש לך כזה? ואם לא, אתה סגור שאתה רוצה מושבי עור ברכב? אם כן יופי, אבל כיף גדול פה באקלים שלנו זה לא.

אתה מחפש קצת יוקרה, ואף אחת מהמתמודדות שציינת פה היא לא מכונית יוקרה או מספקת יוקרה, אבל המאזדה כן תיתן יותר הרגשת פרמיום לא רעה ובטח יותר מהניסאן וקיה (כשהאחרונה מאוד רחוקה מזה).

אם תרשה לי, אציע לך בחום רב לבדוק את ה3008 פרמיום. איבזור מפה עד הירח, ותא נוסעים מרהיב.

אגב, אין דבר כזה לא להפסיד כסף במכירה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושבי עור בישראל נשמע לי כמו התחלה של סרט אימה.

הייתי בודק את ה-3008 פרימיום כמו שציינו כאן מעליי.

מהאופציות שאתה הבאת הייתי הולך על המאזדה.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תא הנוסעים שלה איכותי יותר.

אם הניסן מצא חן בעיניך, הוא רכב טוב בפני עצמו ולא יאכזב.

על הקיה הייתי מוותר כרגע עד להגעת מתיחת הפנים בתחלית 2019 וגם בשל החשש מהגיר.

וכן, גם אני חושב ש-3008 פרימיום נמצאת כמה רמות מעל האופציות והייתי בוחר בה בלי שום ספק. נסעתי ברכב של חבר ולא רציתי לצאת ממנו - ליגה אחרת.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תא הנוסעים שלה איכותי יותר.

אם הניסן מצא חן בעיניך, הוא רכב טוב בפני עצמו ולא יאכזב.

על הקיה הייתי מוותר כרגע עד להגעת מתיחת הפנים בתחלית 2019 וגם בשל החשש מהגיר.

וכן, גם אני חושב ש-3008 פרימיום נמצאת כמה רמות מעל האופציות והייתי בוחר בה בלי שום ספק. נסעתי ברכב של חבר ולא רציתי לצאת ממנו - ליגה אחרת.

תודה ,

אקפוץ מחר לסוכנות להתרשם מ 3008, אבל מה מבחינת אמינות / אחזקה / שווי ששוק אחרי מספר שנים ? דרך אגב, מישהו יודע כמה עולה רכב כזה על הכביש ? (פיג'ו נותנים הנחנות משמעותיות ? כי על ניסאן / קיה נתנו הנחה של 14-18 אלף)

ודבר אחרון, מחפש רכב שביקור במוסך יהיה לטיפול שנתי בלבד...איך 3008 מבחינה הזאת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאזדה אין מערכות בטיחות מקוריות. היא גם היחידה עם מוניטין של שמירת ערך לאורך זמן.

האמינות של ה-3008 טובה, לגבי שמירת ערך, נראה שהיא הרבה יותר טובה ביחס לדגמים אחרים של המותג - אבל קשה להתנבא.

הנחה אם תהיה של לא יותר מאלפי שקלים בודדים.

על מושבי עור באקלים הישראלי - הייתי מוותר.

הבחירה שלי מהרשימה - האקסטרייל.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאזדה הבסיסית אין, הוסיפו לאחרונה בקרת שיוט אדפטיבית והתראה על סטייה מנתיב בשאר הגרסאות.

Sent from my MX6 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפצתי לראות את 3008 , אין יותר מדי במלאי ונשארו רק הגרסאות הבסיסיות ביותר בלי יותר מדי מבחר... גרסת הדיזל הבסיסית אחרי הנחה עולה 145 אלף על הכביש... בהחלט רכב חמוד אבל הגרסה הבסיסית קצת פשוטה לתאמי ולא משדרת יוקרה...

ישבתי גם בקארוק סטייל, התרשמתי לטובה ...אך אין במלאי 1.5 ולקנות 1.0 נראה לי בזבוז...

מכל הרכבים שרשמתי פה אקסטרלייר טקנה נראה הכי שווה עם סלון ואבזור הכי עשיר...אך קצת חסר לו כוח בגרסת 1.6...

עדיין מתלבט בקשר לספורטג' GT (חדש או 2017 ב 140 אלף) למרות שאחרי מה שקראתי פה קצת ירד לי החשק...

אשמח לעוד המלצות, ושבוע טוב לכולם !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבת את הניסן? חסר לך כח?

לא מזמן השיקו בארץ את האקסטרייל עם מנוע 2000 טורבו דיזל טקנה עם 177 כ"ס לעומת 130 ב 1600.

אומנם מחירו 210 א"ש אבל מאמין שבמבצעי סוף השנה יהיה ניתן לקבל עליו הנחה טובה שתקרב אותו לתקציב.

עוד אופציה שהייתי בודק היא המיצובישי אקליפס קרוס בגירסת elite 4x4 הסופר מפוארת, מנוע 1500 טורבו, הנעה כפולה ומחירון של 180 לפני הנחות.

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבת את הניסן? חסר לך כח?

לא מזמן השיקו בארץ את האקסטרייל עם מנוע 2000 טורבו דיזל טקנה עם 177 כ"ס לעומת 130 ב 1600.

אומנם מחירו 210 א"ש אבל מאמין שבמבצעי סוף השנה יהיה ניתן לקבל עליו הנחה טובה שתקרב אותו לתקציב.

עוד אופציה שהייתי בודק היא המיצובישי אקליפס קרוס בגירסת elite 4x4 הסופר מפוארת, מנוע 1500 טורבו, הנעה כפולה ומחירון של 180 לפני הנחות.

המחיר על הכביש של ניסאן 2000 יהיה מעל 200 אלף אחרי הנחות... התקציב הוא עד 180.

קארוק 2.0 קצת פחות שווה כי 1.5 עולה 15 אלף פחות וביצועים יותר טובים...

לגבי מיצובושי , היה לי לפני ואני פחות רוצה שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה לך?

האקליפס קרוס שונה מכל מיצובישי שהיתה עד היום.

למעשה היא מסמלת תפנית מרעננת של תוצרת היצרן.

לא עוד מכונית פשוטה ויעילה.

מנוע טורבו ראשון של היצרן, עיצוב נועז ורמות אבזור נדיבות.

הדגם שהמלצתי מתהדר בכל אביזרי הנוחות ומוסיף הנעה כפולה שייחודית לו.

לא הייתי פוסל אותו לפני התרשמות ונסיעת מבחן.

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצוב נועז מבחוץ רק, וגובה מחיר בדמות שדה ראייה בתמורה.

מבפנים מיצובישי סטנדרטי לחלוטין.

האאוטלנדר לא נופל ממנו בהרבה אם בכלל מבחינת אבזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...