Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרטנרTV - הפרטנר שלי לחיים המנותקים (או למה בשלב הזה אני לא ממליץ לאף מכר על השירות)

ALÞћÃ
שימו לב! השרשור הזה בן 1967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור -

התחלתי תהליך הצטרפות לשירות דרך העבליקציה בערב ה 10 לספטמבר השנה (ממיר אחד - 69 ש"ח + היכולת לצפות בתכנים דרך הסמרטפון/טאבלט, שזה ממש לא מה שמעניין אותי).

בסיום התהליך התברר לי שההצטרפות היתה אך ורק ברמת הטאבלט/סמרטפון, לא ברור למה אך זה המצב - נכון לאותה שעה בה בוצעה ההזמנה לא היה לי עם מי לדבר, נחכה למחר בבוקר. למחרת בבוקר יצר עימי נציג שרצה לאמת שאני אכן מעוניין בממיר (כמובן!).

הנציג ציין שעליו יהיה לבטל את ההזמנה שאני יצרתי ולפתוח אותה מחדש* ותואם שליח לאספקת הממיר. הממיר אכן הגיע במועד שסוכם, עד כאן הכל טוב ויפה.

*לא מאמין שהתהליך הזה אכן היה נדרש, כנראה שזה קטע לוגיסטי מבחינת הנציג שכך הדבר ייחשב עבורו כצירוף לקוח ושיפור העמידה שלו ביעדים, ; לא שזה מזיז לי, כל עוד אני מקבל את מה שתכננתי לקבל ומשלם את מה שהייתי אמור לשלם מלכתחילה.

מגיע הביתה בערב בו קיבלתי את הממיר (יום לפני ערב יום כיפור), מחבר את הממיר לרשת ולטלויזיה בהצלחה והופ - קופצת לוחית אפורה שמציינת ששירות הטלויזיה אינו זמין, נא לפנות לש"ל. מאחר והשעה כבר אחרי 18:00 והמוקד המאוייש היחיד שזמין ושכנראה יפתור לי את הבעיה ע"ס ההגיון הבריא יהיה המוקד הטכני.

אוי (ואבוי) - איזו הפתעה, במערכת אני כלל לא מופיע כלקוח פרטנר TV (נתעלם מהעובדה שברשותי ממיר עם ניירת שממוענת אלי, עם מספר לקוח ופרטי התוכנית כפי שסוכם עם אותו נציג, עם פרטי הממיר לרבות המספר הסידורי - כל אלו ממוענים אלי). אני מספק לנציגת התמיכה הטכנית את המספר הסידורי של הממיר ולדבריה הוא בכלל מקושר למנוי בשם אחר לחלוטין, שידיה כבולות והיחידים שיכולים לפתור את הבעיה הם (תופים...) - שירות הלקוחות, שכרגע סגורים.

מתקשר למחרת בבוקר, על הבוקר (ערב יום כיפור, כאמור) לשירות הלקוחות ואותה סוגיה עולה שוב - יש ברשותי ציוד של פרטנר TV, אך במערכת אני כלל לא מופיע ככזה.

"אדוני, זה ייקח כמה ימים"... "היום הוא יום מקוצר..." "אני ממש מתנצלת..."

טוף... נמתין. חגים, לך תתווכח.

למי ששרד עד לכאן - כפי שניחשתם, החגים הסתיימו, טלויזיה - גורנישט. השירותים היחידים שפעילים וממש לא בזכות פרטנר הם נטפליקס ויוטיוב ושאר העבליקציות שקיימות בסטרימר שלהם ואינן קשורות לפרטנר.

מאז שהחלה הסאגה אני לא יוצר עימם קשר מיוזמתי, כי זה פשוט ברור לי שהם חובבנים ושאני מעדיף לשמר את התקפי הטכיקרדיה שלי לרגעים יותר קריטיים בחיים.

מה שכן ייאמר לזכותם (אם כי לא באמת תורם במשהו) הוא שמדי מספר ימים יוצרת עימי קשר נציגה העונה לשם אוריאן שכל מה שהיא יודעת לומר הוא שאנחנו עדיין בתקופת החגים, המוקד הטכני פעיל רק חצי יום, הנושא עבר אסקלציה לדרגים הבכירים ביותר, שמתוכנן לי פיצוי הולם (לא דורש מאומה, פרט לזיכוי יחסי על כל הזמן שאין לי שירות טלויזיה פעיל - פייר עינאף) ועוד כל מיני תשובות מחברת מחזלשות וממש לא משכנעות.

היום זו היתה הפעם השלישית (יתכן שהרביעית) שהיא יוצרת איתי קשר לבשר את.... אותה הבשורה בדיוק(!) - הצבתי לה דדליין, או שמסדרים את זה עד יום חמישי הקרוב, או שהיא יותר ממוזמנת לתאם לי מועד בו שליח יגיע אלי למקום העבודה ויאסוף את הממיר ודרכינו ייפרדו לשלום.

אז אם אתם שוקלים להצטרף לפרטנר TV או להמליץ למכרים שלכם, חשבו שוב. אני כמובן אחזור לעדכן, מרבית הסיכויים שזה יהיה עם ספק IPTV אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה דווקא לא פרטנר TV, אתה מתכוון ;)

השימושים שלי בטלויזיה סופר בסיסיים, עד מלפני מספר חודשים אפילו לא היתה לי כזו בדירה.

את הרוב אני צורך מהדסקטופ, אבל לפעמים מגיעים חברים, בני משפוחע... שיעדיפו להשאר בסלון ולהתעסק עם משהו פשטני.

אז חיפשתי פתרון זול ו idiot proof, שגם לא ארגיש אותו בכיס ביותר מדי אז החלטתי לתת נסיעת מבחן לפרטנרTV. כן, אני יכול להציב סטרימר של שיומי + קודי או לבצע קעסט מהדסקטופ לטלויזיה החדשה שלי או נטו להשתמש בעידןבלוס שמובנה בה, אבל זה עדיין לא גמיש מספיק עבור כל אחד אחר שהוא.. לא אני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצרה היריעה מלהכיל את הטמטום וחוסר המקצועיות שחוויתי איתם . לא ממליץ לאף אחד להתקרב לשירותי הטלוויזיה שלהם .

פותח השרשור, תוריד אפליקציה של סטינג tv חודש חינם . חבילה בסיסית של סדרות וערוצי עידן פלוס עולה 40 שח, חבילה של סרטים ועידן פלוס גם 40 שח. אם אתה לוקח את שתיהן 80 . קל פשוט , מקבלים מה שמשלמים ולהפך , שקל אחד לא יותר .

0 התעסקות עם שירות לקוחות . מנסיון.

אפשרות אחרת , סלקום tv ב 100 שח . טונות של תכנים חדשים יחסית . לא באותה כמות של נטפליקס אבל הסדרות והסרטים גם משנת 2018 ולא רק דברים ישנים . היה לי גם סלקום וגם סטינג . שניהם טובים . כל אחד עם היתרונות והחסרונות שלו

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך, תרכוש מי בוקס, מנוי של סטינג TV עם ערוצי המדע (סתם לדוגמא) ב29 שקל לחודש וקיבלת דיסקברי נשיאונל ואת כל הערוצים של עידן+..

בכל מקרה יש לי את גם מה שציינתי לך וגם סלקום טיוי, עבור שימוש בסיסי כמו שציינת אין סיבה שתשלם יותר מסכום סמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להרשם לסטינג טי וי מארה"ב גם ?

עריכה: התקנתי את זה: https://kodibeginner.com/install-israeli-tv-channels-kodi/

עריכה אחרונה על ידי קאררה

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי איתם דווקא מצויין, לא פעם. פעמיים.

פעם ראשונה זה היה לפני שנה, התחברנו ואחרי כמה חודשים התנתקנו (האישה רצתה את התכנים של HOT, ובשילוב תשתית אינטרנט של בזק שעשתה לנו את המוות - נפרדנו כידידים דיי בקלות ודיי מהר). את הציוד החזרתי בעמדת השירות של קניון פ"ת.

פעם שניה - לפני שבוע וחצי. האישה החליטה שנמאס לה לממן את HOT וה-VOD שלהם.

טלפון למוקד, קיבלנו עסקה טובה על 3 ממירים. סגרנו.

תוך כמה ימים בודדים הגיע טכנאי להתקין (גם בפעם הראשונה היה טכנאי, בשום מקרה לא התקנה עצמית).

ההתקנה והכל עברו חלק (גם הודות לעובדה שכבר שעברנו לדירה לפני שנתיים, דאגתי להשחיל ולרשת את *כל* הנקודות בדירה למרות שבפועל, דאז, הייתי צריך רק 2-3 פעילות [תכל'ס בשביל מחשב בממ"ד וטלויזיה חכמה בסלון + שלוחה למחסן למטה] ).

היום אנחנו למעשה קוצרים את הפירות של העבודה דאז - בכל חדר יש שקע מוכן ופעיל.

הפעם יש לנו תשתית נהדרת של סיב אופטי (גם כן של פרטנר, 1000 מגה) מה שנותן לנו זמן תגובה מהיר ותמונה חלקה ללא בעיות.

סהכ מאוד מרוצים. החסכון החודשי - מעל 150 שח.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרטנר טיוי - meh

פרטנר פייבר - yes please!

עוד מחכה שידעו לזהות ולומר בוודאות (ולא בניחושים,כמו שאומרים כרגע) איזה רחובות כן מחוברים ואיזה לא.

וגם שיפסיקו לסמן "מחובר !!!!!!!!111111" במפת חיבור העלובה שלהם באתר את הערים בארץ (עיר מחוברת,90% מהרחובות בה - לא :| )

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקוד כרגע הוא בבניינים חדשים, שכונות חדשות, בהם קיים ריבוי של אוכלוסיה ובניינים גבוהים.

פוטנציאל הלקוחות גדול יותר אם מחברים בניין אחד של 9-21 קומות מאשר בניין ישן של 3-5 קומות, מה גם שבניינים חדשים היום מגיעים עם הכנה לתשתיות הללו ולכן אין שום צורך לסלול תעלות וצינורות חיצוניים על גבי הבניין בשביל להכניס את הסיב האופטי לחדר המדרגות וממנו לדירות (אגב, לא רק הבניינים מגיעים עם תשתיות מוכנות "החוצה" אלא שגם השכונה עצמה כבר מוכנה להעברה של תשתיות סיב אופטי - ולכן אין צורך לבצע עוד חפירות, רק השחלות).

בבניינים חדשים הסיב מגיע ישירות לפיר התקשורת הקומתי (שעובר בכל הקומות בקו ישר).

מאחר ולכל דירה כבר יש צינורות מוכנים מהפיר תקשורת הקומתי ישירות לארון תקשורת בדירה (טלפון, כבלים, אינטרקום) העבודה הופכת להיות *הרבה* יותר קלה ואפילו זולה (אין צורך בצוותים נוספים ו/או בזבוז זמן עבור התקנות חיצוניות של תעלות).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הפייבר משהו משהו, רק הבאסה שהWIFI מאפען ואני מתכנן העברת כבלי רשת בכל הבית במקום כבלי הכבלים, ואז 200 מגה בכיף כיף :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד סוף 2100 יגיע איזה סיב אופטי לירושלים.

לפי אחת הטבלאות, יש בניין יחיד מחובר עד כה.

בניין.

יחיד.

עיר בירה עם חצי מיליון תושבים ומעלה, תלוי מי שואלים... : facepalm:

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להרשם לסטינג טי וי מארה"ב גם ?

עריכה: התקנתי את זה: https://kodibeginner.com/install-israeli-tv-channels-kodi/

בטיסה האחרונה שלי לאודה לפני כחודש, לקחתי את הסטרימר איתי וכשניסיתי להפעיל את הסטינג רשם לי "אנחנו לא עובדים בנתיים בחו"ל".

שכן, שמעתי וראיתי כמה מדריכים שמזייפים את הכתובת האינטרנט שלך למטרות אלה.. לא ניסיתי.

בנוגע לקודי, אם בא לך ממשק קצת יותר מתקדם עם יותר תכנים, תריץ ביוטוב "קודי חתול" ותפעל לפי ההוראות, מכיר את הבילד הזה המון זמן אבל בפעמיים שהייתי בחול זה הציל אותנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פייבר? אנחנו עדיין בתקופת הנחושת.

בזק השחילו סיב עד החניה שלי. לפני 4 שנים. מאז הקצה שלו מדלדל, וכנראה גם הקצה השני.

לפני כחודשיים התקשרו אלי מסלקום - יש להם המספר שלי מתקופת האבן, כאשר הייתי מחובר לנטויז'ן. הציעו לי חיבור לסיבים. מה רבה היתה אכזבת הנציגה כאשר התברר לה שהכתובת לא מעודכנת.

אז נכון להיום אני מחובר להוט ב-200 מס"ש אבל רק הבן שלי מקבל אותם, כיון שהטמבל שהשחיל לי את הכבלים לפני 5 שניל השחיל ברוב הבית כבלים שמתאימים ל-100 מס"ש. אבל כיון שאינטרנט זה לא הכל אני עדיין מעדיף את הדירה הנוכחית עם חיבור איטי (יחסית, כן) על פני הקודמת, אפילו שהיא מחוברת לסיבים מודרניים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון -

מתקבל טלפון הערב בשעה 20:00~ מנציגה שכפופה לאותה אוריאן (שלא נמצאת) שטוענת במלוא גאון והדר ש"עכשיו זה אמור להיות בסדר". אני שואל אותה אם זה משהו שסודר בדקות האחרונות - כי אני כמובן לא מבחין בשום שינוי.

- "טוב, תראה.. תרשום מספר (של התמיכה, ךםך), אני מתנצלת אך אני לא מצליחה להעביר לנציג את השיחה (תרגום שלי ל"כבר שמונה, אני צריכה ללכת הביתה, אז תשבור כבר את הראש מול התמיכה), דבר איתם, הם ידעו על מה מדובר (כמובן שלא היה לנציגה בהמשך שום מושג על מה מדובר, מלבד זה שלפני יום כיפור נפתחה קריאה למח' הנדסה) - יבצעו אתחול למנוי וזה יהיה בסדר".

- "מתקשר לתמיכה, queue של 20+ לפני, ממתין..." ..... ....... ............ .................. ..............................

עונה נציגה חיובית להחריד שבאמת ניסתה לעזור וישבה איתי על הקו קרוב לשעה - ניסינו איפוס חומרתי, איפוס תוכנתי, חיבור בכבל, חיבור בסנאי-פאי, שוב איפוס - כלום, הבעיה לא נפתרה.

בסיום השיחה היא התעקשה לתאם טכנאי, אני התעקשתי שמדובר בבזבוז זמן גם של הטכנאי ועוד יותר שלי ומהיכרות שלי עם עולם התמיכה - היא תחטוף קריאת שווא לטכנאי שתפגע לה ביעדים - חבל, הבעיה עדיין ברמת ה core/provisioning.

מחר חמישי, נראה מה יהיה (כלום, כי לא יהיה כלום).

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...