Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קפיצי הנמכה שירוקו

Naor2231
שימו לב! השרשור הזה בן 1997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי אז לפני שתציעו לי קויילאוברים אני אגיד שזה לא רלוונטי מבחינת תקציב.

אני מחפש קפיצי הנמכה איכותיים לשירוקו 2015(לא GTS) שינמיכו את הרכב לגובה יפה אבל עם טקט, שלא ישברו לי את הגב.

לפני מה שהבנתי 30-35MM זה הסטנדרט, תקנו אותי אם אני טועה.

על איזה חברה הייתם ממליצים לי ללכת ומאיפה לקנות ואיפה להתקין?

ואם קיימים קפיצים שעוברים טסט אז זה בכלל מצויין.

עריכה אחרונה על ידי Naor2231
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עד כמה שאני יודע, הקפיצים צריכים להתאים לבולמים.

אני חיפשתי לקבל קשיחות ואחיזה בפניות ובנוסף להנמיך מעט את הרכב שהזכיר במקור ג'יפון מקוצר.

בסוף בחרתי בקיט קפיצים-בולמים מדגם B12 שנתן לי מענה לשני הדברים.

אני לא בטוח שקפיצים בלבד הם פתרון נכון.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מאוד מאוד לא מומלץ לשים קפיצים על בולם מקורי (רק אומר).

אם אתה בכל זאת מתכוון לעשות את זה ומה שאתה מחפש זה מראה ולא ביצועים אז לפי דעתי זה לא כלכך משנה איזו חברה

Eibach / ST / Vogtland / KW / H&R ... כולם עולים סביבות ה1500 ש''ח פחות או יותר.

לקנות אתה יכול כמעט בכל סדנא רצינית תלוי במקום המגורים שלך ומה קרוב אליך. התקנה של קפיצים בלבד תעלה לך בסביבות ה700 ש''ח (אל תתפוס אותי במילה יש כאלה שלוקחים יותר). אישית ממליץ על 2race בראשון לציון.

סע בזהירות.

2005 VW Passat B5.5 2.0l 115hp 
1991 VW Golf Mk2 1.3l 55hp 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בגדול היא בסגירת מהלך, אם הקפיץ קצר יותר אז הבולם עובד נמוך יותר, ואז כשתכנס לתוך איזה בור יש סיכוי גבוה יותר שתסגור מהלך לבולם, מה שלאט לאט יחסל את הbumpstops ומשם הדרך לרבעיית בולמים חדשים קצרה מאד.

אם התקציב מגביל, אתה יכול לקנות קפיצים (30-35ממ יעבוד עם הבולם המקורי לרוב(צריך לבדוק אם זה כבר נעשה על הדגם שלך), אבל דע שאתה מקצר מאד את חיי הבולם, ושבעוד נניח שנה תצטרך להחליף.

דע גם שקפיץ קצר יותר - חייב להיות קשיח יותר והנוחות כנראה תפגע, ודע גם שמהרגע שתתקין תצטרך להאט הרבה יותר בפסי האטה וכבישים משובשים\בורות, להיזהר יותר בחניות ליד מדרכה ובמעבר על דוקרנים וכו.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חברות (כמו אייבך, בחלק מהדגמים שלהם) שנותנות bumpstop משלהן.

הכל עניין של כמה קשיח יותר וכמה נמוך יותר. חברה טובה והנמכה סולידית יזיקו פחות לחיי הבולם.

כמו כן, אחרי הנמכה בד"כ הקאמבר משתנה. לפעמים זה טוב ולפעמים זה פחות טוב.

לגבי טסטים, אם הרכב מונמך ב"טוב טעם" והקפיצים שחורים, לא יעירו לך על זה.

אולם כל מה שצבעוני מושך תשומת לב, לצערנו.

במקומך הייתי מחפש קפיצים שחורים עם הנמכה סולידית של עד 25 ממ ושידוע מנסיון שלא מזיקים לבולמים יותר מדי לאורך זמן.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ניגשתי לטסט עם קפיצים צהובים, ששקלתי לפני ההתקנה לצבוע אותם לשחור, לבסוף התעצלתי והתקנתי בלי לצבוע. טסט ראשון עבר חלק לעומת טסט שנה אחרי, שבא העיר לי הטסט על הקפיצים אך היה מוכן להעביר בכל זאת. לשאלתי אם הוא שם לב אלייהם בגלל צבעם השיב בשלילה ואמר שהוא שם לב למהלך של הבולם שהיה לחוץ מדי ע''פ דבריו.

אגב, הקפיצים ישבו על בולמים מקוריים וע''פ הבעלים החדש של הרכב, הוא החליף רביעיית בולמים. לא מחייב שזה אינדיקצייה כי הרכב לא היה חדש, אבל קראתי על הרבה דוגמאות לכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...