Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פער מחירים מטורף בין AIG לתשעה מיליון, למה?

שימו לב! השרשור הזה בן 2012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז עשיתי השוואה ראשונית בין AIG לתשעה מיליון

לקיה פיקנטו 2014

אני נהג חדש בן 21 ואני הנהג העיקרי

ברכב תנהג גם אמא שלי (47)

הפערים היו אדירים:

AIG מקיף 14 אלף

תשעה מיליון מקיף 7.7 אלף

AIG צד ג 8000 (לא בטוח אם זה כולל חובה)

תשעה מיליון חובה + ג 4400

איך לעזאזל זה הגיוני

ההפרש הוא כמעט חצי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, המחירים ב AIG נראים לי מוגזמים לחלוטין. אולי בצורה הזאת הם מעבירים מסר - לא רוצים לבטח נהגים חדשים.

המחירים בביטוח ישיר נראים לי הגיונים.

לשם ההשוואה, הביטוח לטויוטה ורסו 2016 בחברת "מגדל", כולל נהג חדש ( בן 18 ), עולה לי 2350 חובה ו 6500 מקיף +450 שקלים גרר ושמשות.

בלי נהג חדש בדיוק חצי (גם חובה וגם מקיף).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות גם הבדל בגובה הכיסוי, בגובה ההשתתפות העצמית שמוריד את העלות השנתית, אבל מעלה את הסכום שתצטרך להוציא במקרה תאונה חו"ח.

ישנם גם הבדלים ברמת המיגון הנדרשת (למי שזה חשוב לו).

תשעה מליון למשל, דורשים כמעט כל תוספת "מיגון" אפשרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עשיתי השוואה ראשונית בין AIG לתשעה מיליון

לקיה פיקנטו 2014

אני נהג חדש בן 21 ואני הנהג העיקרי

ברכב תנהג גם אמא שלי (47)

הפערים היו אדירים:

AIG מקיף 14 אלף

תשעה מיליון מקיף 7.7 אלף

AIG צד ג 8000 (לא בטוח אם זה כולל חובה)

תשעה מיליון חובה + ג 4400

איך לעזאזל זה הגיוני

ההפרש הוא כמעט חצי

כל חברת ביטוח מחשבת את הסיכונים שלה בצורה אחרת.

AIG לא כל כך רוצים אותך.

לגבי מחירי ביטוח -

תנסה לבדוק במחשבון ביטוח חובה למצוא את ההצעה המשתלמת ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשבון וה - wobi מניסיון שלי לא נותנים הצעה הכי אטרקטיבית.

כי ברגע שעושים גם חובה וגם מקיף באותה החברה, ניתן לקבל הנחה נוספת. ובכללי אפשר למצוא מחירים יותר טובים, גם בביטוחים ישירים וגם דרך הסוכן - במיוחד אצל הסוכן שההורים עבדו איתו/ מבטחים גם דירה / בריאות/ תאונות אישיות וכו..

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לפני כמה שנים רק בדקתי כמה יעלה לי ביטוח בAIG, הסוכן בדק ואחרי כמה שניות אמר לי "על תבטח פה" שאלתי למה והוא שהמחיר גבוה מאוד 14,000₪ למקיף לשברולט אפיקה 2009. מאותו יום הבנתי שהם לא רוצים לבטח רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שנתקלתי באותו בעיה עם AIG ובצורה מאוד מצחיקה, עם הרכב הקודם והזקן הם נתנו לי את ההצעה הכי זולה מכל סוכן או חברת ביטוח שבדקתי, אך עם הרכב הנוכחי והחדיש הם נותנים את ההצעה היקרה ביותר בפער היסטרי וחסר פרופורציות.

לא מבין מה הקטע שלהם שם.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן תיאוריית קונספירציה שמאשימה בפלילים.

לכל חברת ביטוח יש אקטוארים שמחשבים סיכונים ואלגוריתם אחר. לכן סביר שחברת ביטוח מסויימת תהיה זולה יותר או יקרה יותר בנתון מסויים ספציפי שנראה לה חשוב מאוד.

אגב, לי AIG עשו כבר כמה פעמים את אותו קטע שנותנים בשנה הראשונה הצעה אטרקטיבית ובחידוש תוקעים מחיר.

אז אני עובר חברה ולקראת החידוש הבא - הם מתקשרים בהצעה אטרקטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שנתקלתי באותו בעיה עם AIG ובצורה מאוד מצחיקה, עם הרכב הקודם והזקן הם נתנו לי את ההצעה הכי זולה מכל סוכן או חברת ביטוח שבדקתי, אך עם הרכב הנוכחי והחדיש הם נותנים את ההצעה היקרה ביותר בפער היסטרי וחסר פרופורציות.

לא מבין מה הקטע שלהם שם.

אל תתפוס אותי במילה, אבל אם אני זוכר נכון אצלי היה סיפור דומה. הבנתי ש-AIG לא אוהבים לבטח רכבים """ספורטיביים"""

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפני כמה שנים, כשרציתי לבטח את האלפא ב 9 מיליון, הנציגה ענתה לי ש "אנחנו לא מבטחים רכבי ספורט".

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתפוס אותי במילה, אבל אם אני זוכר נכון אצלי היה סיפור דומה. הבנתי ש-AIG לא אוהבים לבטח רכבים """ספורטיביים"""

לא חושב שזו הסיבה כי גם אם אני רושם את מספר הרישוי של הסוניק העממית של אימי אני מקבל הצעה כמעט זהה (והזויה)

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...