Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש פתרונות להגבההת רכב פרטי (SPACCER מי מכיר?)

Freak_Miky
שימו לב! השרשור הזה בן 1961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחד הגורמים העיקריים להתפתחות חיידק "החלפת ושדרוג רכב" הוא הזדקנות והתיישנות כללית עם השנים - בעיות מכניות (זניח אם מטופל כמו שצריך), איבוד כוח (זניח ולא באמת מורגש משמעותית), אסתטיקה (פלסטיקים מתקלפים, בדים רופפים וכו' שכמובן לא באמת סיפור גדול לסדר).

מה שבאמת מפריע לי בכל התקופה האחרונה (סקודה אוקטביה דיזל 2007) הוא שקיעת הרכב - במצב סטטי או כשאני נוסע לבד ברכב לא עמוס העניין סביר, אבל בשנתיים האחרונות אני כן מעמיס לפחות פעמיים בשבוע סדר גודל של 5-6 ארגזי קורונה והרכב שוקע (פחות מיונדאי I30 או קיה סיד סטיישן בנות 3 שנים עם 2 נוסעים מאחור, אבל זה פשוט לא נראה או מרגיש תקין לעומת אוקטביה 2017 לצורך ההשוואה).

שאלתי מספר מוסכניקים וזה תמיד היה על הדרך, לאף אחד לא היה באמת פתרון לדבר. מחיפוש קצר בגוגל הגעתי ל- SPACCER מערכת הגבהה לג'יפונים וגם רכבים פרטיים שמאפשר להגביהה את הרכב ב- 1.5 עד 4.5 ס"מ, כמו כן עם כל האישורים הנדרשים ממשרד הרישוי לאחרונה. אין לי מושג כרגע לגבי העלות (אדע ביום שלישי אחרי החגים כנראה).

אשמח לשמוע הצעות הצעות להגבההת הרכב, או כמינימום להחזיר את המצב לקדמותו כמה שיותר ברמה שהרכב היה עוד חדש. כמו כן אשמח לקבל חוות דעת לגבי המוצר שנקרא SPACCER מבעלי ניסיון. מי יודע, אולי נהרוג את החיידק אצלי.

חג שמח! :wink:

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה בטוח שהחלפת קפיצים אחוריים תחזיר את הרכב לחיים ולגובהו המקורי?

מה עלות משוערת לדבר כזה?

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון לגבי SPACCER - עלות כ- 4800₪ כולל מע"מ, כולל הכל (רישוי, התקנה וכו') להגבהה של 3 ס"מ קדימה ואחורה. כמובן רק אחורה המחיר יהיה פחות.

אני בודק אופציה אחרת ולא בגלל המחיר אלא שאני לא בטוח שהנ"ל הוא הפתרון אותו אני מחפש, כרגע מברר לגבי קפיצי עזר MAD.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, אין לאף חברה אישור להגביה רכבים ע"י התקנת ספייסר.

במידה ויש לחברה זו אישור, מדוע אין הם מציגים אותו בעמוד האישורים והתעודות?[עצם המצאות הלוגו של משרד התחבורה בעמוד הנ"ל, אינו מעיד ע"כ שיש להם אישור].

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה בטוח שהחלפת קפיצים אחוריים תחזיר את הרכב לחיים ולגובהו המקורי?

כן. זה הדבר היחיד שקובע את גובה הרכב במנוחה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
אני בודק אופציה אחרת ולא בגלל המחיר אלא שאני לא בטוח שהנ"ל הוא הפתרון אותו אני מחפש, כרגע מברר לגבי קפיצי עזר MAD.

לבסוף החלטתי להזמין את קפיצי העזר של MAD דרך ורטהיים, נדרשה הזמנה מחו"ל לדגם שמתאים לרכב שלי וחיכיתי עד אתמול קצת יותר מחודש. שילמתי כ- 1750₪ כולל מע"מ והסוכן שלהם דאג להקפיץ את החבילה לעיר שלי (לא אכנס לפינה של המחיר, אני לא אחד שמתמקח). התקנה קצרה במוסך אנרג'י בקריות.

רשמים ראשונים:

אין ויכוח על כך שחל שינוי ויזואלי משמעותי (מצורפות תמונות לפני ואחרי) - אם להשוות לגלגל הקדמי אז האחורי גבוהה ממנו רק בכחצי ס"מ (כלומר לא נראה מוזר). הישיבה מרגישה גבוהה יותר, ההיגוי מעודן יותר (ואולי זה פסיכולוגי). לגבי העמסה אעדכן בהמשך.

חיסרון ראשון שמצאתי הוא שהקפיצים בצבע כחול, הייתי מעדיף אותם שחורים ולא בולטים על מנת לא למשוך תשומת לב בטסטים.20181114_084938.jpeg20181114_110039.jpeg

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוספתי את קפיצי העזר מאחור בלבד, מלפנים המצב בסדר. אני מעמיס מדי שבוע כ- 6 ארגזי קורונה מאחור (עם כל הג'אנק שאני סוחב ברכב באופן קבוע כמו תיק כלי עבודה, סאב וופר, שמן ונוזלי רכב). עד עתה זה נתן לי פתרון מושלם, אפילו מעבר למצופה (הייתי בטוח שיהיה הבדל אפסי כשהרכב ירד מהליפט והופתעתי לטובה).

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...