Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רנו קליאו טרופי לאחר נזק - תגובת קרסו

Adam Rasuli
שימו לב! השרשור הזה בן 1636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך לשון הרע בפרסום המכתב?

אלה עובדות והוא לא חתום על הסכם חשאיות איתם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 383
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עכשיו בלי קשר לארוע הזה, חבל שחברות לא מפנימות את הנזק שהן עושות לעצמן כאשר את הקשר שלהן עם ציבור האנשים ברשתות החברתיות הן מפקירות בידי עורכי דין.

ועכשיו נחזור למציאות הישראלית. אתה רואה איזה שהוא נזק קטן שנגרם לקרסו? איך אומרים "מכה קטנה בכנף..."

אני לא רואה מישהו שמפסיק לרכוש מהם בגלל הסיפור הזה.

אקנח בסיפור, יש לי חבר, הם מנהלים עסק משפחתי.

עיקר הפרסום והמכירות של העסק הם בשיווק רישתי (פורומים, קבוצות, פייסבוק וכו') באותן קבוצות יש איזה לקוח ממורמר שתמיד מתבכיין שהם מאוד יקרים, שהשרות עלוב, שלא רואים את הלקוח ממטר.

עסק משפחתי לא שקול לחברה גדולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה לא התכוון שקרסו הולכים להסגר. אבל הוא כן התכוון לזה שזה עוד קרש קטן למדורה. במיוחד שמדובר ספציפי על חטיבת ספורט שמנוהלת נפרד משאר קרסו ע''פ מה שאני מבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה סיפור מעניין מאוד.

אז הלקוח התנצל בכל מקום ופרסם את מכתב הדירשה מהם עם ההתנצלות ?

האם אין בפרסום המכתב לשון הרע ?

איזה לשון הרע יש בפרסום דרישה שמישהו שולח אליך?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה גם מגיבים לך ועונים. אתה מכיר מישהו שקיבל פעם תודה על פתק בכותל?

כול יום שאלוהים מוסיף עוד יום לחיות זה התודה בשבילי.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו בלי קשר לארוע הזה, חבל שחברות לא מפנימות את הנזק שהן עושות לעצמן כאשר את הקשר שלהן עם ציבור האנשים ברשתות החברתיות הן מפקירות בידי עורכי דין.

לעורכי דין יש הכשרה משפטית, אין להם שמץ מושג ביחסי ציבור או בנזק שהם עלולים לגרום.

גם כשההתמודדות משפטית, צריך לדעת איזה עו"ד לבחור. תמיד שמבקשים ממני המלצה לעו"ד (עסקי או משפחתי) אני קודם כל שואל: אתה רוצה עו"ד לסגור עניין או אתה רוצה לריב?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, מי שכותב ואומר אמת לא מפעד מבתי משפט.

נהג לילה, אתה מספיק מנוסה בחיים.

מן הסתם אתה מכיר את המונח "תביעת השתקה" או - במקור - SLAPP.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מאוד עשה הפות"ש שפירסם את המקרה. גם אני עברתי חוויה לא נעימה במסירה של רכב חדש שהביאו לי אותו שטוף אבל לא מיובש, עם הטיפות על הרכב. ומבפנים גם היה מלוכלך. יבואני הרכב שהם סוג של קרטל מונופול צריכים להבין שאנשים משלמים ממיטב כספם, והמינימום זה לקבל מוצר תקין ונקי- מה שמצופה ממוצר חדש. ובמיוחד לאור הרווחים האסטרונומים של יבואני הרכב גם ממכירת הרכב, וגם ממחירי החלפים המטורפים במוסכים יחסית לשאר העולם סביבנו. לצערי במדינה שלנו נותני השירות מסתכלים עלינו כאזרחים סוג ב' פראיירים שלא מבינים כלום, שאפשר לדפוק אותנו ולצחוק עלינו, ולנסות את שיטת מצליח. וזה לא רק יבואני הרכב לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בכלל רכב מטונף קשור לנושא של השרשור?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מאוד עשה הפות"ש שפירסם את המקרה. גם אני עברתי חוויה לא נעימה במסירה של רכב חדש שהביאו לי אותו שטוף אבל לא מיובש, עם הטיפות על הרכב. ומבפנים גם היה מלוכלך. יבואני הרכב שהם סוג של קרטל מונופול צריכים להבין שאנשים משלמים ממיטב כספם, והמינימום זה לקבל מוצר תקין ונקי- מה שמצופה ממוצר חדש. ובמיוחד לאור הרווחים האסטרונומים של יבואני הרכב גם ממכירת הרכב, וגם ממחירי החלפים המטורפים במוסכים יחסית לשאר העולם סביבנו. לצערי במדינה שלנו נותני השירות מסתכלים עלינו כאזרחים סוג ב' פראיירים שלא מבינים כלום, שאפשר לדפוק אותנו ולצחוק עלינו, ולנסות את שיטת מצליח. וזה לא רק יבואני הרכב לצערי.

קרטל או מונופול?

כמה מרווחים יבואני רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג לילה, אתה מספיק מנוסה בחיים.

מן הסתם אתה מכיר את המונח "תביעת השתקה" או - במקור - SLAPP.

מכיר טוב מאוד אבל לא מפחד מזה.

כשאני יודע שאני צודק ושאני אומר את העובדות כפי שהן לא רק שאני לא מפחד אלא אני אפילו שמח על דברים כאלה כי יש לי את ההזדמנות לקבל אישור לצדקתי (והייתי בסיטואציה פעמיים בעבר. באחת התובע רצה למשוך את התביעה אחרי הדיון הראשון ואני התנתי את זה בכך שייכתב בהחלטת השופט שפעלתי ללא דופי וכך היה ובשנייה כשאמרתי למאיים שאשמח להגיע לדיון ושם אפתח את הכל ובסוף גם אשתמש בפסק הדין והפרוטוקול הוא התקפל).

כשאתה מחליט לצאת למאבק אתה חייב להיות מוכן לזה שהוא ידרדר למלחמה ולהיות מוכן לא רק להילחם אלא גם לשלם את המחיר בדרך לניצחון (וגם לקחת בחשבון שיש סיכוי שלא תנצח ורק אם אתה מוכן לשלם את המחירים בכל התרחישים לצאת למאבק). אני לא ממהר לצאת למלחמות אבל אם החלטתי לצאת אני נלחם עד הסוף.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון ב-SLAPP זה לגרור מישהו גם למשפט אבוד, מתוך הנחה שהוא לא יכול להרשות לעצמו את הוצאות המשפט שארגון גדול יכול.

לכן גם מציפים את ההליך בפרוצדורות שנועדו לייצר עלות ייצוג בלתי אפשרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון ב-SLAPP הוא איום כלכלי, לא משפטי. הרי תביעות אלה מוגשות על ידי גורמים חזקים כדי להשתיק את האיש ה"קטן". אם יש לך הגב הכלכלי אתה די מחוסן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי פות"ש נאלץ להתמודד איתם עכשיו בבתי משפט ועורכי דין... גם אם קיבל את הרכב וגם אם לא.

בעבר מישהו שאני מכיר רשם כאן ביקורת על חברת ליסינג והשכרת רכב ישראלית כלשהי, ויום לאחר מכן כבר קיבל צלצול מעורך דין עם איום בתביעה.

למה לדעתך פות"ש נתבע?

מה הדומה בין במקרים?

האם אין בפרסום המכתב לשון הרע ?

למה את חושב שכן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יכול לקרות אבל אין קשר. )קרה גם לי. קיבלתי איום בתביעה מהמשתמש של הספונסר בה"פ. לא נבהלתי. התביעה לא הגיעה...)

ברוב המקרים החברה מעדיפה שזה לא באמת יגיע לדיון משפטי. השופט עוד עלול לקבל את הערכת השמאי של הקונה...

לדעתי פה פשוט הגיעו להסכמה שהשתיקה יפה לה (תוספת עץ ריח אקזוטי ?). מקובל בתחום.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...