Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רנו קליאו טרופי לאחר נזק - תגובת קרסו

Adam Rasuli
שימו לב! השרשור הזה בן 1630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי פה פשוט הגיעו להסכמה שהשתיקה יפה לה (תוספת עץ ריח אקזוטי ?). מקובל בתחום.

זאת בדיוק הטענה שלי שכל הסיפור מראש היה מכוון ליצור לחץ על יבואן כדי לקבל עץ ריח אקזוטי. זאת בדיוק הנקודה שבה קרסו היו צריכים להחזיר לו את הכסף. הוא הרי אמר מלכתחילה שלא בא לו על הרכב בגלל שמשה לא נקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 383
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה לדעתך פות"ש נתבע?

מה הדומה בין במקרים?

למה את חושב שכן?

למה? כי זה עושה באזז שלילי. כשמדובר בעסק, זה לא דבר טוב.

הדומה בין המקרים זה שבשניהם הביקורת הייתה שלילית מאוד לגבי התנהלות החברה ותהליך מסירת הרכב

השונה, שבפעם ההיא הנושא כולו נמחק ולא נשאר ממנו זכר ברשת האינטרנט. אני מוכן להמר שיש עשרות/מאות נושאים על ביקורות שליליות שפשוט נמחקות כל הזמן לא רק מהפורום הזה אלא גם מהרבה אתרים - וזה בגלל איומים משפטיים.

מי מפסיד מזה בסופו של דבר? רק אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לשון הרע זה רק כשכותבים שקרים ו/או מילות גנאי.

2. כמות הנושאים שנמחקו בפורום בשל איומי תביעה, אפשר לספור על כף יד אחת. אם שומרים על דיוק ושפה נקייה, אין ממש קייס לתביעה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

יש בפורום חידה הרבה יותר ותיקה שטרם באה על פתרונה.

זה היה השרשור שהעסיק את הפורום בתקופה בה הצטרפתי אליו. הסתיים בקול ענות חלושה. בעצם, נותר פתוח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להאמין. באמת. מה אנשים חושבים לעצמם?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בפורום חידה הרבה יותר ותיקה שטרם באה על פתרונה.

זה היה השרשור שהעסיק את הפורום בתקופה בה הצטרפתי אליו. הסתיים בקול ענות חלושה. בעצם, נותר פתוח.

אין לי כוח לקרוא 33 עמודים, אפשר אמ;לק?

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר בדיוק, אבל, בקיצור, מישהו ששכר רכב ספורטיבי ונתקע עם מנוע הרוס - וחברת ההשכרה דרשה פיצוי של עשרות אלפי ש"ח לתיקון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כוח לקרוא 33 עמודים, אפשר אמ;לק?

קראתי את ההתחלה ומצרף את הסוף.

איש לקח S2000 עם מנוע לא תקין

נסע עם המנוע הלא תקין למרות שהתריע בפני החברה שהרכב לא תקין

תגובת החברה:"סע סע יהיה בסדר"

האיש נסע נסע ולא היה בסדר,הלך מנוע.

להחליף מנוע בהונדה ישראל עולה 80,000 שקל.

והנה הפשרה שהגיעו אליה:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?401057-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%9E%D7%95-S2000-%D7%9C%D7%9B%D7%9C-%D7%94%D7%9E%D7%AA%D7%A2%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%95-%D7%A9%D7%A2%D7%A7%D7%91%D7%95

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה נגמר.

איך אומרים, אמינות ברמה של 'רנו לא רואה מוסך'

d9ef52b793e39cad8953237dbc2a6944.jpg

תגידו זה חוקי בכלל ככה לשקר במודעה?

באמת אני שואל, הרי זה לא בתחום האפור של ״הרכב ננהג בעדינות״, פה הוא פשוט משקר ומציג את הרכב כנקי מכל מכה בזמן שבפורום הזה רץ שרשור בן עשרות עמודים בדיוק על המכה הזו. אני לא חושב שזה חוקי בכלל וזה נופל תחת חוסר גילוי נאות.

זה שהוא בנוסף גם דורש מחיר חזירי במיוחד ביחס למחיר שהרכב עלה לו (פלוס הפיצוי) זה כבר להשתין מהמקפצה אבל על זה אין טענות פליליות.

בזמן אמת בשרשור תמכתי בו אבל בדיעבד כשאני רואה את ההתנהלות ומי הבנאדם אני לגמרי חוזר בי.

עריכה אחרונה על ידי טירון רכבים
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...