Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים למשרד

TDI
שימו לב! השרשור הזה בן 1983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב למומחי הפורום, אודה מאד לעזרתכם.

העבודה שלי במשרד יעילה הרבה יותר עם מוזיקה ברקע,

אבל, המוזיקה חייבת להישמע בעוצמה מינימלית, כך שאני אשמע אותה, אך לא תפריע לסובבים.

בנוסף, חשוב לי מאד צליל בס איכותי. (צליל של הבס ולא רק "בומים" של הבייס דראם) מוזיקה שאינה אלקטרונית לרוב.

תקציב - עד ₪400, אפשרית מתיחה קטנה אם תהיה משתלמת.

מה הפתרון הטוב ביותר עבורי?

אודה לכל מידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמת שהייתי מציע לך לשקול שימוש בSUBPAC

[video=youtube;DWCqQWn-2Kc]

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתמקד במגבר חזק ובריא, במקור שמע עם כמה שפחות אחוזי עיוות ולשמוע מהקלטות איכותיות - מה שאתה תקבל זה סיגנל שמאוזן היטב שגם נשמע היטב על ווליום נמוך ואתה תוכל להנות מהמוזיקה שלך במלואה.

תתמקד בסקירות רמקולים ביוטיוב - אחד הערוצים הטובים ביותר שאני יכול להמליץ עליהם הינו Z REVIEWS

תחפש רמקולי מדף עם מידבאסים בקוטר של עד חמש ורבע אינטש - אתה תתפלא כמה באס הם יכולים להפיק כאשר העוצמה היא נמוכה אבל המגבר שהם יושבים עליו הוא בריא והסיגנל נקי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-400 ש"ח???

ובעוצמה שלא תפריע לסובבים?

אין באסים בעוצמת שמע נמוכה מרמקול קטן. מה שרמקולים קטנים עושים זה לנפח את המיד-באס (אין להם באס נמוך בכל מקרה).

ה-JBL סבבה. מקסימום תשים אותו בקופסא עם פתח לצד שלך, ככה שינגן פחות לסביבה ותקבל קצת חיזוק לנמוכים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל, המוזיקה חייבת להישמע בעוצמה מינימלית, כך שאני אשמע אותה, אך לא תפריע לסובבים.

לא קוראים לזה אוזניות?

וברצינות, בדקת עם הסובבים אותך שזה מקובל עליהם? לי אישית מציק לשמוע צרצורי מוזיקה שקטים שלא ברור בדיוק מה הם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש במשרד סט מחשב 2.1 של אלטק לנסינג VS2421

בשביל 400 ש"ח יש להם סאונד ממש מפתיע לטובה ואפשר לתת להם בקלות טאצ' אפ קטן של קצה עליון בתוספת של סופר טוויטר - באמת פתרון נהדר למשרד.

אבל מהנסיון שלי - אני יושב בOPEN SPACE גם אם אני שומע ממש נמוך - יש אנשים שזה עדיין יפריע להם.

בסופו של יום אוזניות טובות ומאוד מאוד זולות כמו אזניות סקייפ של מייקרוסופט - עושות עבודה טובה יותר ולא מפריעות לאף אחד.

הייתי מוסיף לזה את הSUBPAC שהראיתי (יש גם גרסאת כסא ולא גרסאת שכפ"ץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתמקד במגבר חזק ובריא, במקור שמע עם כמה שפחות אחוזי עיוות ולשמוע מהקלטות איכותיות - מה שאתה תקבל זה סיגנל שמאוזן היטב שגם נשמע היטב על ווליום נמוך ואתה תוכל להנות מהמוזיקה שלך במלואה.

אני משתמש בכרטיס הקול המובנה של ה- Dell optiplex שלי.

תחפש רמקולי מדף עם מידבאסים בקוטר של עד חמש ורבע אינטש - אתה תתפלא כמה באס הם יכולים להפיק כאשר העוצמה היא נמוכה אבל המגבר שהם יושבים עליו הוא בריא והסיגנל נקי.

אתה מתכוון ל"רמקולים למחשב" בתצורת 2.1?

ב-400 ש"ח???

ובעוצמה שלא תפריע לסובבים?

אין באסים בעוצמת שמע נמוכה מרמקול קטן. מה שרמקולים קטנים עושים זה לנפח את המיד-באס (אין להם באס נמוך בכל מקרה).

ה-JBL סבבה. מקסימום תשים אותו בקופסא עם פתח לצד שלך, ככה שינגן פחות לסביבה ותקבל קצת חיזוק לנמוכים.

אני יודע שאין בס ברמקולים קטנים, שכחתי לכתוב שאני מכוון לתצורת 2.1.

לא קוראים לזה אוזניות?

וברצינות, בדקת עם הסובבים אותך שזה מקובל עליהם? לי אישית מציק לשמוע צרצורי מוזיקה שקטים שלא ברור בדיוק מה הם.

מבחינת הסובבים זה בסדר. אני יושב בחדרון שממנו עוברים ל-2 חדרים נוספים. אין מישהו ממש לידי.

לי יש במשרד סט מחשב 2.1 של אלטק לנסינג VS2421

בשביל 400 ש"ח יש להם סאונד ממש מפתיע לטובה ואפשר לתת להם בקלות טאצ' אפ קטן של קצה עליון בתוספת של סופר טוויטר - באמת פתרון נהדר למשרד.

אני חושב שאין להשיג אותם היום, הייתי קונה בעיניים עצומות.

יש לי בבית אלטק לנסינג VS2621, ואני מאד מרוצה מהם.

אוזניות לא באות בחשבון, שכן אני גם מקבל מעט קהל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על או למצוא זוג מדפיים סבירים ולתת להם מגבר שלא ימצמץ להגביר אותם - זה יתן לך היענות כוח נהדרת כבר בעוצמות השמע הנמוכות ביותר.

או על 2.1 באמת שנותנים תוצאה נאה מאוד בהשקעה נמוכה מאוד - אנחנו מדברים על NEAR FIELD LISTENING - אפילו לא על חדר קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלו היא לא הענות הכוח אלא הענות האוזן האנושית. אין באס בווליום נמוך, בגלל זה המציאו את ה-loudness. אבל למצוא באס איכותי במערכת 2.1 ב-400 ש"ח... סורי, אין מצב. בכסף הזה יש רק קופסאות המהום.

גם מגבר איכותי וזוג רמקולים מדפיים, אין מצב בתקציב.

רמקול בלוטות' טוב עם מיקום סביבתי נכון ייתן את התוצאה הכי נחמדה לתקציב הזה ובתנאים הללו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאין להשיג אותם היום, הייתי קונה בעיניים עצומות.

יש לי בבית אלטק לנסינג VS2621, ואני מאד מרוצה מהם.

.

יש לי זוג כזו זרוק במחסן, עוד אחד ATP3 המיתולוגיים, כנ"ל, ועוד אחת VS4221,כנ"ל.

אבל לא חושב שזה ייתן לו פתרון למה שהוא מחפש.

מה שהוא צריך זה ראשית כל להעלות תקציב, דבר שני רמקולים ניידים איכותיים. (מרשל למשל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב למומחי הפורום, אודה מאד לעזרתכם.

העבודה שלי במשרד יעילה הרבה יותר עם מוזיקה ברקע,

בנוסף, חשוב לי מאד צליל בס איכותי. (צליל של הבס ולא רק "בומים" של הבייס דראם) מוזיקה שאינה אלקטרונית לרוב.

תקציב - עד ₪400, אפשרית מתיחה קטנה אם תהיה משתלמת.

מה הפתרון הטוב ביותר עבורי?

אודה לכל מידע.

תשים אוזניות.

אם אתה יושב במשרד פרטי זה סיפור אחר.

אני ממליץ למתוח קצת את התקציב ולקחת Creative T20.

אחלה רמקולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 2 הצעות

1. כנס ליד 2. חיפוש שם.

אתה מסוגל למצוא מערכת 5.1 מלאה + מגבר ב500-700 שקל גג 1000.

2. שמעתי אצל DJ שהגיע מחו'ל OONTZ 3XL ULTRA

נשמע טוב. ביחס ל400 שקל -500 שקל שעלה.

חזק. ממש חזק. ויחסית הרבה בס. (אין שם 50 HZ. אבל 100 כן)

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...