Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים למשרד

TDI
שימו לב! השרשור הזה בן 1981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק, כסאונד נייד? מתאימים בהחלט. היה לי בעבר דגם Tivoli Audio

נשמעו טובים גם להיום. (נתתי מתנה לחבר) גדולים? הכוונה שהם ממש קטנים בגודל - אבל מצליחים להוציא סאונד טוב לגודלם.

JBL FLIP 4 נחמדים, אישית הרגשתי כבדות (לחץ באוזניים) אחרי האזנה רצופה. פחות התחברתי אליהם.

אם כבר דגמים של Marshall שנשמעים משמעותית טוב יותר מכל מה ששמעתי.

הבעיה זה המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הטיבולי חסר גבוהים, מנופח במיד באס ומוגבל בווליום. טוב להיום?!

מבחינת סאונד, נחות ויקר, ובנוסף, מסורבל וגדול. עבר זמנו.

אני חושב שאתה יותר בענייני נוסטלגיה...

אני לא יודע איך רמקול זעיר לוחץ באוזניים, אבל הרמקולים הקטנים/ניידים הללו נשמעים אחרת בכל מיקום שתזיז אותו אליהם, אז אפשר לפתור כמעט הכל עם מיקום אחר. בטח בעיות בגבוהים, שזה צליל כיווני (תכוון קצת למטה. בכל מקרה אין פה סטריאו).

לגבי Marshall, לא שמעתי, אבל אני תמיד חושד במוצר שהעלויות שלו כוללות קניית מותג לא קשור ועיצוב רטרו. אבל, כאמור, לא שמעתי.

בכל מקרה, לא זה (טיבולי) ולא זה (מארשל) בתקציב.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניכנס לנוסטלגיה (אולי פעם אחרת) כי אם יש את Tivoli ביד שנייה? זה יענה לדרישות שלו

אפילו מעבר. אולי חסר גבוהים, ומיד מנופח מעט (אישית אוהב) אבל בגלל אופי השמיעה שלו (להזכירך ווליום נמוך) הם יכולים להתאים למסגרת התקציב. (הם לא מפריעים בהאזנה רצופה, אפילו יום שלם)

יחד עם זה עדיין חוזר על ההמלצה שלי על Edifier שגם במסגרת התקציב. (תוספת קטנה)

אבל בלי שהבחור יילך להאזין למגוון רמקולים,לא ניתן להתקדם לשום מקום. (ברוב הפעמים מתחילים בתקציב נמוך, ועולים לאחר האזנה)

מציע לך להאזין בהזדמנות ל Marshall ללא דעות קדומות ובלי להתייחס לעיצוב -למרות שהוא יפה בעיני. אומנם לא לכל הדגמים יש עוצמה גבוה (בחנתי כמה דגמים אצלי כמה בבית, קשרים עם חנויות רלוונטיות) אבל לכולם יש סאונד מפורט (אולי בגבוהים פחות) מיד מצוין, וללא עיוותים, שזה פרמטר חשוב עבורי. Marshall Stanmore היה אצלי שבועיים, די מצטער שהחזרתי אותו

נסה, שמע,לא חייב לקנות - לפחות תדע על מה מדובר. כי יש לך אוזן טובה מקריאה בין השורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על ה-jbl. למרות העיצוב המצועצע המרתיע, הסאונד נקי ונעים ובסה"כ במסגרת מגבלות התקציב והגודל מדובר בתמורה טובה.

לגבי ההמלצות לצאת לסבב האזנות והשוואות - התבלבלתם בתקציב וסיבכתם את הילד.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון:

פתחתי את השרשור לאחר שקראתי המלצות כאן בפורום, קניתי את אלו והתאכזבתי קשות. https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=976829

הסאב מוציא המהומים לא ברורים במקום לנגן צליל נורמלי.

אחרי כמה דקות החזרתי לקופסה.

(מחפש קונה לרמקולים שהיו בשימוש מספר דקות :-))

הרמקולים האלו ^ נלקחו הביתה, והאלטק למשרד.

מתברר שמשהו בבס של המיקרולאב לא התאים לווליום נמוך, אבל האלטק עובדים יפה בתנאים האלו.

אמנם כרגע הבית טיפה'לה מקופח, שכן אני מוצא את האלטק טובים יותר מהמיקרולאב, אבל בגדול זה מצויין וכולם מרוצים.

תודה לכל המייעצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

הרמקולים האלו ^ נלקחו הביתה, והאלטק למשרד.

מתברר שמשהו בבס של המיקרולאב לא התאים לווליום נמוך, אבל האלטק עובדים יפה בתנאים האלו.

אמנם כרגע הבית טיפה'לה מקופח, שכן אני מוצא את האלטק טובים יותר מהמיקרולאב, אבל בגדול זה מצויין וכולם מרוצים.

תודה לכל המייעצים.

כי אלה רמקולים שקשה להפיק מהם סאונד נקי בווליום נמוך. 2.1 לא מתאימים לך בשום צורה.

צד אחד על מנת לקבל באס אתה חייב להעלות את העוצמה שלו. צד שני כיוון הבאס

גבוה מידי מעלים את המיד והגבוהים. מעבר לזה הם לא מספיק מדויקים כדי להיות "מוזיקת רקע"

בלי שזה יפריע למישהו. (ככל שהסאונד באיכות נמוכה יותר, ככה הוא מפריע יותר)

אם כבר אז ללכת על רמקולים 2.0 ערוצים,מדויקים יותר בווליום נמוך.

[]

חבל שלא שמעת בעצתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו היו רמקולים שקניתי לפני שפתחתי את השרשור.

בשרשור הגדרתי תקציב של 400+ ש"ח, אך עם זאת ניסיתי לחסוך בעלויות ככל הניתן.

בכל מקרה, הרמקולים שהצעת היו הרבה מעבר לתקציב שהגדרתי בשרשור (יחסית, כן?) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...