Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן קשקאי 2015 דיזל - אשמח לחוות דעת

Freak_Miky
שימו לב! השרשור הזה בן 2028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי אוקטביה 2007 דיזל מספר שנים ונסעתי בה מעל 100,000 ק"מ, סך הכל אני מרוצה מהרכב (תא מטען גדול, מרווח מבפנים, חסכוני בסולר, מומנט מצויין, אמינות מעולה, ואפילו הרגשה "וואגית-יוקרתית"). עם השנתון אין מה לעשות ובשלב מסויים זהו הגורם העיקרי לפזול לשדרוג (לעלות בשנתון או לעלות ברמת הרכב הכללית).

התקציב אינו מוגדר, נניח 50-70 אלף ש"ח תוספת בטרייד אין.

הבעיה שאני פשוט לא מצליח למצוא סוג רכב ברמה של האוקטביה הנוכחית שלי ובדקתי מספר סוגים שונים של רכבים. המסלול הקל הוא לקנות עוד אוקטביה אבל DSG7 כמובן לא בא בחשבון, אוקטביה עם DSG6 תהיה יקרה או ישנה מדי.

ג'יפונים מעולם לא היו בכיוון, כי אם זה לא באמת רכב שטח אז מה הטעם? אולם לאחרונה נתקלתי במספר ניסאן קשקאי 2015 עם דגש על מנוע דיזל (גם חזק וגם חסכוני) וסך הכל הרכב הוא בסדר (בינוני מכל הבחינות), כמו כן הביקורות בחו"ל משבחות את הדגם.

אשמח לקבל ולשמוע חוות דעת על הרכב. הן מבחינת שימוש כללי והן מבחינת אמינות כי אני יודע שיש קשר בין רנו לניסאן וזה לא מעודד (מוסכים מומלצים לניסאן כדוגמאת "מוסך רון" ו- "אנרג'י" יש בקהל?).

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לבדוק גם את הרנו קאדג'ר שמגיע עם מנוע יותר נפוץ.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אופציה נוספת יותר כלילית ופחות חביבה - פשוט מאוד להישאר עם הרכב הנוכחי שעולה לי כלום כסף בעצם.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...