Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 3.5 שנים עם פיג'ו 206 XS-לא רואה מוסך

darkmanxxx
שימו לב! השרשור הזה בן 1494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חלפה עוד שנה של נסיעות מנהלתיות בית עבודה,לימודים וטיולים. בשנה האחרונה נסעתי הכי הרבה במהלך אחזקת הרכב (כ 10K) הכל תפקד בצורה חלקה ללא כניסות מיוחדות למוסך.

כאמור הכל עובד תקין, צבע מקורי,אין לרכב קרקושי פלסטיק, מכלולים שלא עובדים, בעיות כלשהן; אין אכילת שמן,שתיית מים, או נזילות. רק לתדלק ולנסוע.

מרוצה מאוד, הרכב משמש אותי ביום יום ובסופשים (בנוסף לטוסון) לטיולי אופניים. המנשא לא נשאר על הרכב באין שימוש.

בקרוב הרכב הולך ללוות אותי ברכיבת כביש עד אילת, נסיעה של יומיים 326 ק"מ, מהירות ממוצעת של 40 קמ"ש. בהצלחה לנו.

לסיום סיומת אני רוצה להודות למוסך גבע אשר דואג להשאיר את האריה שואג.

אני מטפל במוסך הנ"ל מאז שרכשתי את הרכב, כל הבעיות טופלו במקצועיות ובאדיבות רבה.

צוות המוסך עונה לכל שאלה, ויעזור בכל דבר ע"מ להגיע לשקט הנפשי של הלקוח.

יוסי ורונן תודה רבה על הכל!

גבע

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה רוכב על אופניים והרכב מלווה לכל מה שלא יהיה (תקלות, אוכל ומים, פציעות)

נכון מאוד.

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שנת 2006, גמע 193,000 ק"מ. פירוט עלויות לא רלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מחבב את ה-206. אפשר להסתכל עליה כסוף הפסוק של שנות ה-90 העליזות של פג'ו.

תמשיך להנות מהרכב.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפהיפיה אמיתית - פשוט עיצוב אלמותי יש לרכב הזה ואני מתקשה להבין למה הפסיקו את המכירות של ה206

אמנם ה208 יפהיפיה אבל ה206 זה פשוט הברקה של עיצוב.

ראיתי היום 206CC כתומה מטאלית במצב "חדש" נוסעת ברחוב - רכב סקסי, צעיר - תענוג לעיניים.

אני מניח ש40 קמ"ש מהירות ממוצעת לרכיבת אופני כביש לוקחת גם בחשבון דרדור בירידה במהירות שיכולה להגיע גם לתלת ספרתית? אני שמעתי על קבוצות רכיבה שנוסעים קילומטרים ארוכים במהירות קבועה של 30+ קמ"ש וכאן אני לא מדבר על ממוצע אלא על מהירות קבועה! מדובר באנשים עם רגליים ולב שיותר מתאימות לסוס ולא לבן אדם - מהירות ממוצעת של 40 קמ"ש יכולה להתפרש להרבה מאוד כוונים.

יש רק דבר אחד ממש בלתי נסלח ב206 מבחינתי ולא זה לא הAL4 בדגמים האוטומטיים - זה המיקום של המידבאסים בדלתות - זוועה!

סע בדרכים טובות!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נראה טוב וכידוע 206 מהשנים הללו הוא רכב עם צורה 'מושכת' עד היום.

תוכל לפרט מה הוחלף במהלך ה3.5 שנים ?

יצא לך להיתקע עם הרכב ?

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה כל כך מוצלח בעיני, לכן היו לי שתיים. הראשונה, 206XS מנוע 1600 90 כוח סוס נרכשה חדשה ב-1999, נסעתי עליה חמש שנים ואז החלפתי אותה ב-206CC מנוע 2000 סמ"ק 138 כ"ס - רכב נפלא שנמכר אחרי 7 שנים רק בגלל שקרובת משפחה שיגעה אותי עד שקנתה אותו ממני. רכב אמין ומהנה!

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה 206XS, זה יכול להיות בהחלט רכב שני שישמש אותי בעיקר - ולו בגלל הפשטות שלו (בגיר הידני)

במודלים המוקדמים היה לו 90 כ"ס, ולאחר מכן 110 כ"ס.

מה ההבדל בין המנועים ? איזה מנוע עדיף יותר ?

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

16V מול 8V, ה-16 עדיף (יותר כח ובלי מחלות מיוחדות למעט נזילת מים מהראש/אטם, וסביר להניח שכבר טופלה ע"י בעלים קודמים).

יש עוד לא מעט הבדלים בין XS 16V ל-8V - ברקסים, מתלים, ג'אנטים - כולם שודרגו ב-16V.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם סוגר קרוב לשנתיים ו- 30K ק"מ עם ה- XS שלי, ונהנה מכל רגע איתה.

השילוב הכי מוצלח של מנוע וגיר בדגם הזה של פיגו, בקושי נתקלתי בבעיות חוץ מתחזוקה שוטפת של חלקים מתכלים.

המשקל הנמוך והזריזות של הרכב הזה תמיד מעלה לי חיוך בשאני נוהג, במיוחד שמגיעים לסל"ד גבוה שהמנוע הזה כלכך אוהב להיות בו.

בקיצור אחלה תמורה בכלום כסף.

Peugeot 206 Xs 1.6l 16v :lol:

Peugeot 205 Forever 1.4l 8)

Peugeot 306 1.4l - נגנבה :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השילוב הכי מוצלח של מנוע וגיר בדגם הזה של פיגו, בקושי נתקלתי בבעיות חוץ מתחזוקה שוטפת של חלקים מתכלים.

איזה דגם מנוע הרכב ? 16V או 8V ?

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...