Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 3.5 שנים עם פיג'ו 206 XS-לא רואה מוסך

darkmanxxx
שימו לב! השרשור הזה בן 1520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא עשית לה יישור קו מאסיבי בהתחלה ?

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?592858-סיכום-שנה-עם-פיג-ו-206XS-2006-וסיכום-עשור-עם-יונדאי-אלנטרה

עריכה אחרונה על ידי Max.M
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב הרכב הולך ללוות אותי ברכיבת כביש עד אילת, נסיעה של יומיים 326 ק"מ, מהירות ממוצעת של 40 קמ"ש. בהצלחה לנו.

למה ואיך מצאת מישהו שיסכים להיות הנהג? נראה לי עינויי. אוטו יפה יש לך. כשהשתחררתי מהצבא, 206 הייתה אחת האופציות שעניינו אותי. לבסוף אין סוף סיפורי זוועה הרחיקו אותי מהאוטו הזה. כנראה שיישור הקו שעשית לה התחלה היה מועיל מאוד. האוטו נראה מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפהיפיה אמיתית - פשוט עיצוב אלמותי יש לרכב הזה ואני מתקשה להבין למה הפסיקו את המכירות של ה206 גם כנראה הבינו שצריך להתקדם ולשנות את הספרה של הדגם, וגם לעדכן את העיצוב.

אני מניח ש40 קמ"ש מהירות ממוצעת לרכיבת אופני כביש לוקחת גם בחשבון דרדור בירידה במהירות שיכולה להגיע גם לתלת ספרתית? אני שמעתי על קבוצות רכיבה שנוסעים קילומטרים ארוכים במהירות קבועה של 30+ קמ"ש וכאן אני לא מדבר על ממוצע אלא על מהירות קבועה! מדובר באנשים עם רגליים ולב שיותר מתאימות לסוס ולא לבן אדם - מהירות ממוצעת של 40 קמ"ש יכולה להתפרש להרבה מאוד כוונים.

קל לי מאוד להגיע למהירות תלת ספרתית על אופני הכביש, כשיש את שגרת האימונים והאופניים המתאימות. רק יש לקחת בחשבון את המהירות של הנהג (ע"מ לתאם איתו את המהירות ולא לפתוח פער)

יש רק דבר אחד ממש בלתי נסלח ב206 מבחינתי ולא זה לא הAL4 בדגמים האוטומטיים - זה המיקום של המידבאסים בדלתות - זוועה! מניח שכמו כל יצרן יש לו את המגרעות שלו.

סע בדרכים טובות!

תודה רבה!

הרכב נראה טוב וכידוע 206 מהשנים הללו הוא רכב עם צורה 'מושכת' עד היום.

תוכל לפרט מה הוחלף במהלך ה3.5 שנים ?

יצא לך להיתקע עם הרכב ?

אני מאוד אוהב את העיצוב של הרכב, בזמנו הכרתי רק את ה 5 דלתות, לראשונה שראיתי את ה 3, ידעתי שארצה אחת לעצמי.

יש כאן משתמש פורום שקדן שכבר פרסם את השרשור הקודם, אשמח שתציץ שם!

לא עשית לה יישור קו מאסיבי בהתחלה ?

יצא לי להתקע עם הרכב פעם בגלל מצבר עייף.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?592858-סיכום-שנה-עם-פיג-ו-206XS-2006-וסיכום-עשור-עם-יונדאי-אלנטרה

בוצע יישור קו, לא הייתי אומר מסיבי אבל כן.

שואל וגם עונה? אכן בוצע יישור קו כהלכה, השקעה נבונה מאוד.

אחרי דפדוף קל בפוסט הישן, עבר בי געגוע קל לאלנטרה.

בקרוב הרכב הולך ללוות אותי ברכיבת כביש עד אילת, נסיעה של יומיים 326 ק"מ,

למה ואיך מצאת מישהו שיסכים להיות הנהג? נראה לי עינויי. אוטו יפה יש לך. כשהשתחררתי מהצבא, 206 הייתה אחת האופציות שעניינו אותי. לבסוף אין סוף סיפורי זוועה הרחיקו אותי מהאוטו הזה. כנראה שיישור הקו שעשית לה התחלה היה מועיל מאוד. האוטו נראה מצויין.

תודה, אני לא נרתע לסיפורי זוועה, לקחתי צ'אנס, בבית הורגלתי שצריך לטפל ברכבים בזמן מבלי קשר ארץ מוצאם.

למה? נדרש רכב ליווי מהפן הבטיחותי שרכב בולט יותר מאופניים וגם ברכב אפשר לאכסן את כל מה שאמור להיות על הרוכב: משאבה,פנימיות, אוכל (לרוב עוד 5-6 ק"ג,כה קריטי שזה כמו משקל האופניים עצמם)

איך? חברים טובים שהסכימו להתלוות אלי לנסיעה מהנה. (לרוב הילוך קבוע ו עירנות מוגברת) מדובר בנסיעה שמצריכה עירנות מוגברת מאוד, נסיעה מעייפת. כולנו הודרכנו בחו"ל להתמודד עם ליווי רוכבים.

לסיכום,

הרכב מטופל במוסך טוב,משקיע על כל מה שצריך להשקיע (ותודה לאל טיפולים שוטפים רגילים) משתדל לטפל לפני הזמן,היות והנסועה השנתית נמוכה. נשטף ומטופל בדיטיילינג כהלכה.

צריכת דלק 15 קמ לליטר, 1.6 16V 110 נמרצים על בודי קטן, לא חושב שיש היום עוד הוט "האצ'יות" כאלה. עמדו בפני הרבה פיתויים לשידרוג אבל תמיד חזרתי לקרקע ומסרב להימאס מהרכב.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על הפולניות ואוחי אני טועה, אבל זה קצת נראה כמו פרסומת סמויה למכונית שבקרוב מאד תועמד למכירה.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על הפולניות ואוחי אני טועה, אבל זה קצת נראה כמו פרסומת סמויה למכונית שבקרוב מאד תועמד למכירה.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

גם אני פולני, קטע!

הושקע בה יחסית הרבה כסף בשביל 10,000 ק"מ כך שלא מבין כיצד לא רואה מוסך.

אבל העיקר שאתה מרוצה.

נראה שאתה עושה עבודת מחקר יפה, אשמח לענות לך על כל השאלות כאן או בפרטי מה שתעדיף.

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עושה עבודת מחקר -במקרה זכרתי שפתחת שרשור סיכום שנה פעם.

שם כן סיפרת שהשקעת כסף ביישור קו, ועכשיו אתה רושם 3.5 שנים לא רואה מוסך .

או שאני מפספס משהו...

איך שלא יהיה העיקר אתה מרוצה, אוטו נחמד לאללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכותרת היא- כותרת.

בתחילת הפוסט כתוב שזה סיכום שנה, שהשנה לא היה צורך בכניסות מיוחדות למוסך,קרי לא הוחלף דבר מלבד הטיפול השנתי.

מרוצה מהרכב, ותודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע אמין מאוד, אני נוהג סיטרואן C4 מודל 2009 ידנית שזה אותו סט מכני כמו ה 206 המדוברת רק עם ג'אנט 16 אינץ', עושה כ 25 אלף ק"מ בשנה והאוטו אמין מאוד (עשיתי קלאץ' אחרי 170 אלף ק"מ וטיימינג בזמן ב 180 אלף - פעם שניה של הרכב) כיום על 196 אלף ונוסע מצוין.

ממליץ ה NFU (בעל 109 כ"ס) נותן כח יפה וזמין ואמינות משובחת לעומת מחליפו הגרוע תוצרת פרינס ה 5FT (בעל 120 כ"ס) שמקולל רבות ע"י בעליו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

עדכון נוסף

אתמול עברו 4 שנים מהיום שרכשתי את הרכב. הכל רגיל ועובד מצוין.

מד אוץ: 197,000 ק"מ.

מה עשיתי בחצי שנה מאז העדכון האחרון:

החלפת שמן מנוע, פלטר שמן, פלטר מזגן ופלטר דלק. (תמונה תעלה בהמשך)

החלפת דיסק ברקס קדמי ורפידות.

הוחלפה קודנית עקב תקלה בלוח מקשים.

הקודנית הקודמת תוצרת קוברה וכללה גם "מרים שמשות" שבוטל עקב ההחלפה. אני חושב להתקין מרים שמשות (אצל מתקין או במוסך) ואשמח לפרטים אודות המכשיר (הטוב הרע והמכוער)

לראשונה גם נכנסתי עם הרכב למסלול פצאל, הרכב התנהג מעולה וגם בזכות הנהג. :-D

מאחל לעצמי להמשיך להנות ממנה עוד!

mini peug.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי יש אופציה להגדיר בעזרת מחשב דיאגנוסטיקה תואם מקור הרמת שמשות בלחיצה ארוכה על כפתור הסגירה בשלט?

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את האופציה הזאת במוסך שאני מטפל, ונאמר שאין אפשרות אלא רק לרכוש מרים שמשות אחר ולהרכיבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

סיכום 5 שנות אחזקה!

מד אוץ: 214,000

אני מאוד מרוצה מהרכב, השנה עברה ללא שום הפתעות מיוחדות. (טפו)

בוצע טיפול שנתי לפני הטסט (החלפת שמן, מסנן שמן, פלטר מזגן) ועברתי טסט במכה ראשונה.

ויאללה, ממשיכים לעוד שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...