Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מתגלגל מהגולה-CX5

AK21
שימו לב! השרשור הזה בן 1168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחירה טובה, תודה על השיתוף.

אתה בארצות הברית יש כל כך הרבה דגמים לקנות הלכת על מאזדה ?!?

אפחךו בארץ זה רכב ליסינג ופשוט יחסית אז בארצות הברית

מאזדה זה חברה מס 6 ביפן !!!

יש שם הונדה CRV ברמות גימור מפחידות , יש טויוטה ראב 4 יש גארן שירוקי ברור שהטיגואן גם ישים אותו בכיס הקטן

מזל שלא בחרת קיה ספורטג מנוע 1600

הכל עניין של טעם והכי חשוב שטוב לך , פשוט בארץ אני מבין הכל יקר ואין דגמים מפנקים אבל אתב בUSA זה גן עדן לרכבים

מאזדה לא נחותה לא מהונדה ולא מטויוטה, תראה מבחנים בארה"ב בכל קטגוריה שתבחר ותראה בעצמך. ראב 4 ממש לא ברמה של ה-CX5 מבחינת איכות והנאה מנהיגה. ה-CRV ברמה דומה למאזדה, אבל רמות גימור מפחידות?! אותו דבר כמו המאזדה שגם אצלה רמות האבזור שלה שונות מאלו שמגיעות לארץ.

זה שמאזדה היא חברה מס' 6 בגודלה ביפן (לא יודע עד כמה זה נכון היום) לא מעיד על כלום. הטכנולוגיות שלהם והרכבים הם מהמתקדמים יותר שיוצאים משם.

חוץ מזה, נסעת על הטיגואן לעומת ה-CX-5? גם בארץ הטיגואן לא שמה אותה בכיס הקטן, בארה"ב לא נסעתי בהן וגם לא אתה, פותה"ש אמר לך בעצמו שהוא בדק ביניהן והגיע למסקנה הזאת. אז אתה מייעץ לו מכאן? אם הוא היה בוחר בטיגואן או בהונדה או בראב 4 אז הוא היה מנצל את "גן העדן לרכבים" לדעתך?

תראה את ההשוואות האלה, הם אם כבר יותר רלוונטיות ואמינות ממה שאתה אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עוד כמה תמונות של הכלות :

mcx 5 and 3.jpg3.jpgmcx 5 int.jpgmcx 5.jpg

בינתיים מהשוואה ישירה של נהיגה על שניהן אני יכול לומר שתא הנוסעים של הCX5 שקט להפליא ביחס ל3 הישנה יותר(שנת 2015 כאמור),אני עדיין ב"הרצה" ולא מאמץ את הרכב יותר מידי, לעומת זאת עם המאזדה 3 כן ואני חייב לציין שהמנוע והתגובה הפתיעו אותי לטובה. הרכב מאוד כייפי לנהיגה ביחס לרכבים מהקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בונוס גם יש ליד הבית שירות דיטיילר נייד (הסוואנה הלבנה שם ברקע).

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עידכון קצר: המאזדה 3 נכנסה היום לטיפול ראשון שכלל החלפת שמן ופילטר שמן אחרי קצת יותר מ5000 מייל שכבר נסעתי עליה. הרכב עומד על כ60K מייל, מרגיש ונוסע מעולה.

הCX5 עם כמעט 2K מייל , אני כבר מרשה לעצמי ללחוץ קצת יותר. הרכב מאוד נעים לנסיעה ובמצב ספורט גם מושך לא רע. עכשיו במבט לאחור אני לא מבין איך הסתדרנו עם איביזה מבחינת הגודל. בCX5 יש כל כך הרבה יותר מרחב וכשמתרגלים לזה+ תסמונת טקסס שבה הכל גדול יותר, זה לגמרי נראה סטנדרטי למשפחה קטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון קצר: המאזדה 3 נכנסה היום לטיפול ראשון שכלל החלפת שמן ופילטר שמן אחרי קצת יותר מ5000 מייל שכבר נסעתי עליה. הרכב עומד על כ60K מייל, מרגיש ונוסע מעולה.

הCX5 עם כמעט 2K מייל , אני כבר מרשה לעצמי ללחוץ קצת יותר. הרכב מאוד נעים לנסיעה ובמצב ספורט גם מושך לא רע. עכשיו במבט לאחור אני לא מבין איך הסתדרנו עם איביזה מבחינת הגודל. בCX5 יש כל כך הרבה יותר מרחב וכשמתרגלים לזה+ תסמונת טקסס שבה הכל גדול יותר, זה לגמרי נראה סטנדרטי למשפחה קטנה.

בחרת בחירה מעניינת וכניראה טובה.

תהנה בטקסס ומקווה שתגשים בקרוב את החלום המוטורי.

עריכה קצת לצחוק - עקב שירשור שהעלה לי רעיון: אולי בעתיד שתחליף רכב תמצא בארה"ב את הרכב הזה שבמחיר דומה מאד או הקיצוני יותר שאולי ייתן לך גם גם חיוך וכמובן השוואה למתחרות פוטנציאליות יקרות הרבה יותר :-D

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע עכשיו במבט לאחור אני לא מבין איך הסתדרנו עם איביזה מבחינת הגודל. בCX5 יש כל כך הרבה יותר מרחב וכשמתרגלים לזה+ תסמונת טקסס שבה הכל גדול יותר, זה לגמרי נראה סטנדרטי למשפחה קטנה.

חכה שתקנה SUV "בינוני", אתה לא תבין איך הסתדרת עם ה CX5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

עידכון לרגל הצטרפות וו גרירה וחבר חדש למשפחה: מבחינת הרכב, אין כל כך חדש.עבר טיפול ב5000 מייל ועכשיו עומד על כמעט 7000 מייל. הרכב באמת תענוג.התלונה היחידה שלי היא הדרך בה שולטים בעוצמת המפוח. יש כפתור להגביר וכפתור להוריד את עוצמת המפוח ותמיד צריך לחפש אותו תוך כדי נהיגה.בורר חוגה הרבה יותר אינטואיטיבי.

אז הcx 5 קיבלה בסופש האחרון וו גרירה שיאכסן מתקן לשינוע החבר החדש. פייר?הנסיעה מהסוכנות עם החבר החדש שמתנדנד לו במראה האחורית הייתה אחת המפחידות שהיו לי.IMG-20190624-WA0009.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולקסוואגן טיגואן- אז הטיגואן האמריקאית שונה מזו האירופאית. חבר הפורום האחר בחר בה ואני לגמרי מבין למה. הרכב מרווח, מאוד עם אבזור מעולה, איכות חומרים והנדסת אנוש מעולה , מערכת מולטימדיה שתומכת בAA וקארפליי ואפשרות ל7 נוסעים( 5 + 2 קטועי רגליים) ו6 שנות אחריות bumper to bumper. למה לא בחרתי בה? שני סיבות עיקריות:

המנוע + גיר שVAG שילבו כאן פשוט נוראי בהתחשב בציפיות שיש לי ממנוע מוגדש של VAG בנפח 2 ליטר . אני לא יודע אם זה המנוע עצמו שעבר DOWNGRADE או שזה הגיר 8 הילוכים פלנטרי או שניהם ביחד, אבל זה ממש רחוק ממה שאני מכיר משילוב של TSI וDSG מבחינת ביצועים(או לפחות "תחושת" ביצועים) ומבחינת צריכת דלק.

צודק לחלוטין, חד משמעית נקודת החולשה של הרכב. אחלה מכונת שינוע, חרא מכונת נהיגה.

תתחדש, תהנה וסע בדרכים טובות (וגדולות;)!

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הא ותתחדש על החבריקו החדש

תן פינג אם אתה בבירה וחושק בבירה, נשווה מזדות ואופנועים XD

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבאס לראות שפוסט שמתחיל ב"

כל פעם נדהמתי מחדש מכמה המקום הזה הוא גן עדן לאוהבי רכב. אני לא מחדש שום דבר אבל המחירים, הזמינות והתרבות כאן הופכים את המקום הזה למושלם מהבחינה הזאת." הופך די מהר לפוסט שעוסק בתחזוקה של רכבים מאוד סטנדרטיים ולא מרגשים.

מאחר ומדובר ב"תופעה" (אתה מזכיר את חבר הפורום השני), אני לא יכול שלא לתהות האם באמת רק נראה שהדשא ירוק יותר מבחינת רכבים או שמא רילוקיישן שנראה זוהר ומשתלם כלכלית מתברר אחרת לגמרי כשמגיעים לשם?

עוד משהו. הופתעתי לשמוע ש20 אלף מייל נחשב מעל הממוצע השנתי בארה"ב, ציפיתי שהנסוע הממוצעת שמה תהיה יותר גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון לרגל הצטרפות וו גרירה וחבר חדש למשפחה: מבחינת הרכב, אין כל כך חדש.עבר טיפול ב5000 מייל ועכשיו עומד על כמעט 7000 מייל. הרכב באמת תענוג.התלונה היחידה שלי היא הדרך בה שולטים בעוצמת המפוח. יש כפתור להגביר וכפתור להוריד את עוצמת המפוח ותמיד צריך לחפש אותו תוך כדי נהיגה.בורר חוגה הרבה יותר אינטואיטיבי.

אז הcx 5 קיבלה בסופש האחרון וו גרירה שיאכסן מתקן לשינוע החבר החדש. פייר?הנסיעה מהסוכנות עם החבר החדש שמתנדנד לו במראה האחורית הייתה אחת המפחידות שהיו לי.[ATTACH=CONFIG]520021[/ATTACH]

האם לא חרגת מהעומס המותר על הוו הנגרר ?

למיטב זכרוני העומס עומד באיזור 100 ק"ג (הרמה , לא גרירה כמובן )

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...