Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראש מנוע - קשקאי 2013 ידני

wwave
שימו לב! השרשור הזה בן 2026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב התחמם כתוצאה מדליפת מי קירור, הדליפה תוקנה לפני חודש. כעת מים חדרו למערכת השמן ואומרים לי שזה "ראש מנוע".

איזה אופציות יש לי?

קשקאי ידני 2013, החלפת מנוע או תיקון ראש מנוע, מה עדיף? איפה כדאי לבצע באזור חדרה-חיפה?

תודה מראש

si vis pacem, para bellum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

קודם כל, צריך לאבחן את מהות הנזק ומה הוא כולל, לאחר מכן, תראה אם צריך להחליף ראש, או לבצע החלפת מנוע.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן ומה שדרוש בסהכ זה החלפה של אטם הראש שניפרץ אך עדיין מומלץ לבדוק שהראש או הבלוק לא ניזוקו ולצורך זה בכל מיקרה צריך להרים ראש מנוע. האופציה השניה היקרה יותר היא מנוע קומפלט. קח הצעות מחיר על כל דבר בניפרד וחזור לעדכן לפני שאתה מבצע תיקון כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

מחליף במנוע כמעט חדש (כ-17 אלף ק"מ) ומכלולים חדשים (משאבת מים, שרשרת, וכו'). יקר אבל אין דרך אחרת.

חבל שלפי החוק הק"מ הישן נשאר בדשבורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשקול בחיוב גם להחליף קלאץ'.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלפי החוק הק"מ הישן נשאר בדשבורד.

וטוב שכך! מנוע הוא רק אחד המכלולים שצוברים בלאי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע זול מומלץ להחליף נמכר בערך ב 3500

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

הוצע לי מנוע זול שנקנה "לפי קילו" מיבוא שלא ידוע מה העבר שלו. מצאתי גם מנועים מתאימים ב-300 פאונד באינטרנט שעברו 200 אלף ויותר. אפשר להרכיב אוטו מזבל ולמכור, אני מניח שיש אנשים שעושים את זה.

מקרה יותר חמור - מכר אחד נאלץ להחליף מנוע זמן קצר אחרי הקניה; המוכר לא סיפר לו שהרכב עבר התחממות מנוע. כנראה שלא במקרה - זה רכב שאין בו שעון חום מנוע.

כמו שנאמר תחליף כבר את הקלאצ,אתה תחסוך הרבה כסף על עבודה בעתיד.

הקלאץ' הוכנס בהצלחה לSOW הבוקר (כולל מחזיר שמן ועוד מכלולים). מאד קשה לי להאמין שככה נראה (/ אמור להיראות) קלאץ' של רכב שעבר 93K קמ אצל נהג רגוע.

clutch1.jpgclutch2.jpgclutch3.jpg

עריכה אחרונה על ידי wwave

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...