Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלת מספר נהגים בביטוח

שימו לב! השרשור הזה בן 2003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מתלבט אם לעשות ביטוח לכל נהג או רק לי ולבת הזוג שלי.

אנחנו נוהגים קבוע ברכב.

אחי (לא גר איתי, בעל רכבים משלו) מדיי פעם (נניח 3 פעמים בשנה) נוסע ברכב שלי. האם אני צריך לעשות ביטוח לכל נהג במצב כזה או שהוא מכוסה כנהג מזדמן? כמובן שזה תלוי בפוליסה ובאותיות הקטנות אבל מה הפרשנות שלכם עבור מצב כזה בפוליסה סבירה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בביטוח חובה הוא מכוסה

בביטוח מקיף לא

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי בחובה לא רוצים ליצור מצב בו לא יהיה אדם מבוטח.

במקיף בצד ג' זה ביטוח שאתה רשאי לעשות לא חייב ולכן מה שקובע הוא הפוליסה שהיא למעשה ההסכם בינך לבין חברת הביטוח.

ואתה זוכה במחיר טוב יותר לשני נהגים רשומים ולכן אם נוהג מישהו שהוא בין הנהגים הרשומים אתה מפר את ההסכם בינך לבין חברת הביטוח , שבגללו קיבלת מחיר עדיף לו היית עושה ביטוח לכל נהג כזה או אחר.

אתה יכול לעשות ביטוח לכל נהג עם הגבלה של הגיל הצעיר ביותר שמישהו ינהג ברכב, למשל.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח חובה הוא לנזקי גוף ונפש

ביטוח צד ג' ומקיף הוא לרכוש

האם אחיך מבוגר?

במידה וכן תעשה ביטוח כל נהג מגיל 25 (או יותר) ההפרש לא יהיה סכום הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח חובה הוא לנזקי גוף ונפש

ביטוח צד ג' ומקיף הוא לרכוש

האם אחיך מבוגר?

במידה וכן תעשה ביטוח כל נהג מגיל 25 (או יותר) ההפרש לא יהיה סכום הזוי.

אחי מבוגר מעל 25.

אני מכיר את האופציה של לעשות עבור כל נהג, אני הנחתי שנהג אחד שניים או כולם מתייחס לנהגים שנוהגים ברכב בדרך קבע ולא ברמה של פעמים בודדות בשנה.

לא קיים המושג "נהג מזדמן" בפוליסות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המונח "נהג מזדמן" קיים בביטוח החובה, לא במקיף או צד ג', מהסיבות שהוסברו לעיל.

כיון שמדובר באחיך גם במצב של תביעת ביטוח חובה תצטרך להוכיח שהוא "נהג מזדמן" - וזה די מצב של להוכיח שאין לך אחות.

כיון שמדובר בנהג שאינו צעיר ואינו חדש - מדובר בעלות לא גבוהה במיוחד. עליך לקבל הצעות מחיר קונקרטיות ובהתאם להן להחליט מה עדיף לך - תשלום תמורת הרחבת הביטוח או המנעות מלתת לאחיך לנהוג ברכב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב החברות מאפשרות לנהגים מזדמנים לנהוג ברכב לכמה ימים בתוספת של 100-200 ש"ח כל פעם. עם נהגים צעירים וחדשים, ואולי עם נהגים רגילים זה זול יותר. תשאל בחברת הביטוח על כיסוי זמני לנהג נוסף.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר חודשים רציתי להוסיף את בני לביטוח הרכב שלי לתקופה קצרה - חברת הביטוח לא אפשרה זאת, אלא רק להוסיפו עד תום תוקף הפוליסה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר חודשים רציתי להוסיף את בני לביטוח הרכב שלי לתקופה קצרה - חברת הביטוח לא אפשרה זאת, אלא רק להוסיפו עד תום תוקף הפוליסה.

אצלי, בשומרה, בביטוח ישיר ובפניקס הסכימו לכיסוי זמני לארבעה ימים תמורת 150 ש"ח בערך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...