Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה cx5 או קארוק חדשים

ornakash123
שימו לב! השרשור הזה בן 2032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום ברשותי קיה ספורטאז gt שתכף נגמרת תקופת הליסינג (פרטי)שלה ואני מחפש אחר המחליפה . שתי האופציות שנשארו מבחינתי הם הקארוק מנוע 1.5 ברמת גימור הגבוהה ביותר מול המאזדה cx ברמת גימור פרמיום מנוע 2 ליטר . אני לא מחזיק ברכב יותר משנתיים וחצי הלחץ על כן תקופת האחריות לא כל כך קריטית וגם התחזוקה. לקארוק עיצוב חיצוני פחות לטעמי אבל איבזור ואיכות נסיעה גבוהה בהשוואה למאזדה שעדיין ״תקועה״ עם מנוע 2 ליטר ותיבת 6 הילוכים ״רגילה״ לזכותה של המאזדה עיצוב מוחצן ומושך יותר ונושא האמינות בצקופת האחריות ( ברשותי גולף 2017 שהייתה כבר בהחלפות גירים ותקלות מוזרות). אשמח לחוות דעתכם והערות הבחירה קשה משחשבתי .

בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מערכות בטיחות ומערכות עזר נוספות לנהג בקארוק אקסלוסיב הכיסויי רחב יותר. גם מבחינת תאוצות, היא תהיה מהירה יותר.

מצד שני עיצוב המאזדה יפה ומוחצן יותר בעיניי.

בנושא האמינות, המאזדה תהיה אמינה יותר בסבירות גבוהה מהקארוק. אני הייתי בהתלבטות דומה בין הקארוק סטייל למאזדה בגירסאת האקסקיוטיב ובחרתי בקארוק בגלל איבזור בטיחות מקורי ומנוע זריז יותר ביחס למאזדה. העיסקה היא בליסינג תפעולי, אחרת שיקול האמינות היה כנראה מכריע אחרת. גם ברשותי היתה גולף 2015 שהאכילה אותי מרור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמדנו לפני התלבטות דומה לפני כמה שבועות.

בבירור שעשינו מול סקודה הבהירו לנו שכרגע אין קארוק 1.5 במלאי (בכל רמות הגימור) ולא ידוע מתי יהיה, אז לפני שאתה מתחיל להתעמק במפרטים, תוודא שהדילמה בכלל רלוונטית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...