Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באם זה משנה לחברת ביטוח מי בעל הרכב מבחינת המחיר?

שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אני בדרך לקנות רכב ראשון

אני נהג חדש וצעיר

חשוב לי שהרכב יהיה רשום על שמי ולא על שם אימי, עניין של עיקרון שחשוב לי..

השאלה שלי מאוד פשוטה -

אם הרכב על שמי, הביטוח יהיה יקר יותר מאשר אם ארשום את הרכב על שם אימי?

בשני המקרים אני הנהג הראשי ואמא שלי נהגת שנייה.

האם זה משנה לחברת הביטוח מי בעל הרכב? או שכך או כך המחיר יהיה אותו מחיר בהתאם לנהגים שנוהגים? תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל להגיש העדרי תביעות על שם ההורים שלך והפוליסה תהיה על שם שלך זה עדיף, כי ככה תצבור העדרי תביעות לעתיד. בביטוח המחיר עובד לפי הגיל והוותק שכתוב בפוליסה ולא לפי הגיל של בעל הפוליסה, אז מהבחינה הזו זה ממש לא משנה מי בעל הפוליסה.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל להגיש העדרי תביעות על שם ההורים שלך והפוליסה תהיה על שם שלך זה עדיף, כי ככה תצבור העדרי תביעות לעתיד. בביטוח המחיר עובד לפי הגיל והוותק שכתוב בפוליסה ולא לפי הגיל של בעל הפוליסה, אז מהבחינה הזו זה ממש לא משנה מי בעל הפוליסה.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

האם בגיל 22 אני נחשב מבחינת חברות הביטוח נהג צעיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה מדרגות גיל - עד 21, בין 21-24, בין 24-30, מעל 30, אולי עוד דרגה כלשהי.

כמוכן דרגות מבחינת ותק החזקת רשיון לדרגת הרכב הרלוונטית - עד שנה ויותר משמה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה מדרגות גיל - עד 21, בין 21-24, בין 24-30, מעל 30, אולי עוד דרגה כלשהי.

כמוכן דרגות מבחינת ותק החזקת רשיון לדרגת הרכב הרלוונטית - עד שנה ויותר משמה.

אז שווה לי לחכות את השבועיים האלו שבסופם אני הולכים למלוא לי 22

עד כמה זה יהיה משמעותי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יהיה משמעותי עד גיל 24.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בעצם אתה שואל, האם לרשום את הרכב על שמך או על שם אמך?

אם זה בשביל להוזיל את הביטוח, פשוט תתקשר לאחת החברות או כנס לאתר של וובי ותבדוק כמה עולה בכל אחד מהמקרים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כבר בודק (בשרשור אחר ).

אבל לא משנה מי יהיה בעל הרכב, ברגע שהנהג העיקרי בן 21-22, הביטוח צריך לכסות אותו בצורה המלאה , והמחיר בהתאם.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...