Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קאיה Ceed, סיאט לאון סטיישן או i35 - איזה מהם הכי מומלץ כרכב משפחתי?

itayl18
שימו לב! השרשור הזה בן 2031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

עקב מעבר לעבודה ללא רכב בליסינג אנחנו מחפשים רכב משפחתי.

הכיוון הוא רכב משומש במחיר של 60-70k.

אחרי ביקור היום בסוכנויות הרכב בגלילות, עלו לגמר 4 דגמים שעומדים בתקציב ועם קילומטרז' נמוך מ- 80 אלף:

1. סיאט ליאון סטיישן - 71 אלף ק"מ. שנתיים אחריות. שנת ייצור: 2015

2. יונדאי i35 - שמונים אלף ק"מ. שנה אחריות.שנת ייצור: 2015

3. קאיה סיד סטיישן - 75 אלף ק"מ. שנתיים אחריות. שנת ייצור: 2015

4. סקודה אוקטביה - 80 אלף ק"מ. שנה אחריות. שנת ייצור: 2015

אשמח לשמוע המלצות וחוות דעת לגבי הדגם בו מומלץ לבחור.

חג שמח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאלה הייתי ממליץ לבדוק את הI35, היחידה כאן ללא גיר רובוטי אלא אוטומט רגיל.

כמו כן I30CW עד 2014 מגיעה גם עם גיר פלנטרי רגיל ב2015 הגיע גיר רובוטי כמו בסיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי נכנס ל308 באופן פרטי

2. יונדאי i35 - שמונים אלף ק"מ. שנה אחריות.שנת ייצור: 2015 - אמינה להפליא מרווחת וטובה

3. קאיה סיד סטיישן - 75 אלף ק"מ. שנתיים אחריות. שנת ייצור: 2015 גם כאן אמינה מרווחת וטובה

אני הייתי הולך על אחת משניהם (לדעתי השוק של הI35 טוב יותר, אבל הסטיישן שימושית יותר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי נכנס ל308 באופן פרטי

2. יונדאי i35 - שמונים אלף ק"מ. שנה אחריות.שנת ייצור: 2015 - אמינה להפליא מרווחת וטובה

3. קאיה סיד סטיישן - 75 אלף ק"מ. שנתיים אחריות. שנת ייצור: 2015 גם כאן אמינה מרווחת וטובה

אני הייתי הולך על אחת משניהם (לדעתי השוק של הI35 טוב יותר, אבל הסטיישן שימושית יותר).

תודה רבה.

אחרי מחקר נוסף אני באמת נוטה לבחור באחת משתיהן.

הק"מ הנמוך, ביחס ליונדאי, והאחריות הארוכה יותר גורמים לי כרגע להעדיף את הקאיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע על סיד סטיי' 13' קח בחשבון את הגיר הרובוטי, שאצלי לפחות הוא לא כל כך נעים, במיוחד בעיר ובמהירויות נמוכות, פקקים וכו'. צריכת הדלק דיי גבוהה בעיר, מחוץ לעיר מצויינת, ולטעמי הרכב לא כל כך נוח, מתרסק במהמורות. ושוב לטעמי, דיי עצלן בתחילת נסיעה צריך לסחוט את הדוושה כדי להדביק קצב עם הסביבה ולא לזחול

מה שכן, מרווח מאוד, תא מטען ענק אפשר להכניס שם חצי בית ובשנה ומשהו שהוא אצלי, אפס בעיות ב"ה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע על סיד סטיי' 13' קח בחשבון את הגיר הרובוטי, שאצלי לפחות הוא לא כל כך נעים, במיוחד בעיר ובמהירויות נמוכות, פקקים וכו'. צריכת הדלק דיי גבוהה בעיר, מחוץ לעיר מצויינת, ולטעמי הרכב לא כל כך נוח, מתרסק במהמורות. ושוב לטעמי, דיי עצלן בתחילת נסיעה צריך לסחוט את הדוושה כדי להדביק קצב עם הסביבה ולא לזחול

מה שכן, מרווח מאוד, תא מטען ענק אפשר להכניס שם חצי בית ובשנה ומשהו שהוא אצלי, אפס בעיות ב"ה.

בהצלחה

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה5 אלף ק"מ הפרש זה לא מה שמעדיפים לפיו רכב.

הI35 מכונית מעולה,בתור בן אדם גבוה לא היה לי נוח לשבת מאחור-אבל לילדים יש מספיק מרווח.

בגלל המכלולים האמינים והמוכחים,הייתי בוחר בה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה5 אלף ק"מ הפרש זה לא מה שמעדיפים לפיו רכב.

הI35 מכונית מעולה,בתור בן אדם גבוה לא היה לי נוח לשבת מאחור-אבל לילדים יש מספיק מרווח.

בגלל המכלולים האמינים והמוכחים,הייתי בוחר בה.

תודה. נוטה להסכים לגבי הק"מ.

אבל אחריות של שנתיים במקום של שנה לא משמעותית בעינייך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...