Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב נוטה קדימה?

Fraysa
שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה קצת מוזרה, אבל יש משהו שאני תמיד שם לב אליו ברכב שלי ואני חייב לשאול, לא אכפת לי כמה מטומטמת השאלה.

הרכב "נוטה" קדימה. זאת אומרת, נדמה כאילו מרכב הרכב הקדמי נמוך יותר מהאחורי. מצרף תמונה שתבינו על מה אני מדבר...

אז, או שאני הוזה, או שאכן הרכב נוטה קדימה וזה במכוון? פחות מבין בענייני מתלים וכו'.

Screenshot_11.png

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הרווח בין הגלגל למרכב נראה דומה מאחורה ומקדימה. זה העיצוב שגורם לאשלייה הזאת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, הרווח הוא דומה ובדקתי זאת לכן השערתי שמדובר פשוט בעיצוב. אבל הייתי חייב לוודא זאת. תודה על התגובה, אף למרות שאני כמעט בטוח שהוא עדיין נוטה, בלי קשר לעיצוב. זאת אומרת, במרווח בין הכנף לגלגל אין הבדל אבל בין המרכב התחתון בקצה האחורי למרכב התחתון בקצה הקדמי יש שיפוע מסויים.

לא יודע אם זה עיצוב או תקלה, למען האמת.

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחשוב לומר, אין שאלה שהיא שאלה מפגרת. תמיד תשאל, ככה לומדים.

גם הפרופסור הכי גדול התחיל מלשאול שאלות ״מטומטמות״ יותר או פחות.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...