Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השבתת רכב בגלל תאונה שדורשת טיפולים חיצוניים בלבד. אפשרי?

שימו לב! השרשור הזה בן 2031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, שבוע עבר נכנסו לי ברכב כשהוא היה בחנייה, הרכב הוא סיטרואן C3 שנת 2010, מחירון בין 22-26 אלף.

לרכב לא נגרם נזק פנימי אלא חיצוני בלבד אבל שדורש תיקון (דלת, טמבון, באמפר וכמה שריטות), במוסך אמרו שבגלל שווי הרכב ושווי הנזקים (שלהערכתם 50%)- השמאי יכול להשבית את הרכב.

השאלה שלי, האם זה אפשרי בכלל היות והנזקים הם חיצוניים בלבד? נשמע לי מופרך לחלוטין להוריד את האוטו מהכביש בגלל טיפולים קוסמטיים.

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי. החלטה אם להשבית נובעת משווי התיקונים כאחוז משווי הרכב במחירון. הרכב יכול להיות במצב נסיעה מעולה - ועדיין להיות מורד מהכביש.

יש לך אפשרות לבקש פיצוי גלובלי, ואז תקבל לא יותר מ-50% משווי הרכב ללא מע"מ, הרכב לא יורד מהכביש ותוכל לתקנו עצמאית. לא תמיד השמאי יסכים למתווה כזה - תלוי בגודל הנזק

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי תודה, ובמידה ואני לא מסכים עם חוות הדעת של השמאי אבל זוהי עדיין החלטתו, מותר לי לקבל חוות דעת ממוסך אחר או שהחלטתו היא סופית והוא כבר ממלא את הטפסים הנדרשים?

שאלה נוספת, מותר לי לתקן חלק מהנזק של הרכב על מנת שלא יושבת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אתה יכול להזמין חוות דעת של שמאי מטעמך, קח בחשבון שתצטרך לשלם את שכרו, ול בטוח שתקבל את ההוצאה בחזרה.

2. אתה לא יכול לתקן חלק בעצמך כדי להקטין את הנזק.

3. לדעתי אתה פועל מהבטן. ב-22 אלף תוכל לרכוש C3 דומה צעירה בשנתיים שלוש מזאת שלך. לכן יכול שהמאמץ להשאיר את הרכב על הרכב לא שווה את הבלגן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...