Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקסוס LS - מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדור החדש של לקסוס LS מחליט ללכת לכיוון אחר מהגרמניות ולפרוץ לעצמו דרך משלו. האם הוא מגיע ליעד או הולך לאיבוד ביער ונטרף ע"י דובים והגופה שלו נשארת להיקרב שם ולהסריח, ו... אוקיי, אולי זה קצת גראפי מדי. לא משנה. לכו לקרוא את המבחן.

לקסוס-LS-2018-08.jpgלקסוס-LS-2018-04.jpgלקסוס-LS-2018-07.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד אהבתי את הסקירה, וכמו שהמהנדסים ירדו לפרטים כך גם הבוחן עצמו.

אני חושב שזאת פעם ראשונה שאני שומע את המושג "מחזור אטקינסון" שלא בהרצאה על תרמודינמיקה.

דבר אחד שהפריע, צריך לעשות הגהה כי פה שם ברחו אותיות.

איך היא עומדת ביחס לA8? אם יצא לך לנהוג בה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הרבה מה לאמר כי לדעתי אנשים יותר מתעניינים במשהו שנמצא בהישג ידם, כשעולה פה כתבה על רכב ״עממי״ שיש סקרנות מסויימת לגביו אז הנושא הרבה יותר פעיל. מעריך את העבודה שעשה הכתב וגם קראתי את הכתבה, כתובה מעולה למרות שזה על רכב שפחות נוגע אלי. תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה כתובה יפה ומעניינת,

את צומת ליבי תפסה מערכת ביטול הרעשים האקטיבית, על פניו נשמע פתרון יעיל פשוט יחסית(ביחס להתקנת חומרי בידוד ברכב)

יש עוד מידע על המערכת? האם יש קיטים להתקנה ברכבים שלא מגיעים עם מערכת זו מהיצרן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר יקר מדי, ממש יקר.

מגיב לעצמי... כתבתי יקר כי קראתי את הכתבה ואמרתי לעצמי, פשוט רכב יפה מאוד, חזק, סופר פרימיום, סוף סוף לקסוס מיוחדת ואז אני רואה תג מחיר של מיליון ומאה אלף שקל, 1,110,000 שקל! זה מחיר גבוה מאוד גם בהשוואה לגרמניות הבכירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיב לעצמי... כתבתי יקר כי קראתי את הכתבה ואמרתי לעצמי, פשוט רכב יפה מאוד, חזק, סופר פרימיום, סוף סוף לקסוס מיוחדת ואז אני רואה תג מחיר של מיליון ומאה אלף שקל, 1,110,000 שקל! זה מחיר גבוה מאוד גם בהשוואה לגרמניות הבכירות

Is it?

דגמי הבסיס אולי עולים פחות,תשווה לרכבים עם מנועים דומים,המחירים באותה רמה פחות או יותר.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו הרשמים שלי,

עיצוב חיצוני - הLS נראית שרירית ודרמטית ביחס למתחרות הגרמניות, הגריל בצורת שעון החול אגרסיבי לטעמי לגרסה שהיא לא מוגדרת ספורטיבית כמו F-SPORT. יש פה מראה שמזכיר קצת ספורט קופה עם פרופיל נמוך, קווים שריריים אבל לא מידי,ואם החזית נראית אגרסיבית ודרמטית אז האחוריים נראים בדיוק ההפך, משעממים למעט פנסי LED עם המוטיב שיש לשאר האחיות במשפחה.בסה״כ מתקבל מראה אלגנטי וספורטיבי, אהבתי.

פרקטיות - בגרסת ההייבריד הנבחנת תא המטען קוצץ ב50 ליטר ביחס לגרסה הרגילה לסה״כ של 430 ליטר, ביחס לרכב הזה מדובר בנפח די קטן אבל אמור להספיק לרוב הצרכים, אין פה אפשרות לקפל כסאות…ועוד איזה כסאות(נגיע אל זה בהמשך)מבחינת תאי אחסון יש כאן בשפע יחד עם משענת יד שיכולה להיפתח גם מצד הנוסע ויש לה גם תעלות להעברת כבלים למי שרוצה לחבר משם את המטען שלו, מגניב.

עיצוב פנימי,איבזור ואיכות חומרים - צפוי לומר וואו על רכב ב800 אלף ש״ח. הלקסוס מעוצבת מעולה לטעמי מבפנים עם חומרים סופר איכותיים, באיזור האחורי של הרכב אין פלסטיק אחד חשוף למעט מתג החלון. הכל מצופה בעור ואלקנטרה נעימים למגע, התפירות מדוייקות ויש פה תחושה מאוד מוקפדת. מושב הנהג פשוט חלומי, כל אפשרות כיוונון שתדמיינו, סוגי מסאג׳(מעולים),חימום וקירור וכמובן זכרונות וכן הם גם יזוזו ויגביהו את עצמם כשתכנסו ותצאו מהרכב, אפילו הנועל של החגורת בטיחות מתרומם ואז יורד חזרה למקומו לאחר שחגרתם. מאחורה יש שני מושבים ריקליינרים שנשלטים ממסך מגע שנמצאים בגב המושב האמצעי שכנראה רוב הזמן יהיה מקופל. אחרי שכיוונתי את המושב ולחצתי על הכפתור שסוגר את הוילונות מאחור פשוט התענגתי ולא רציתי שנסיעה תגמר. גם פה המושבים יזוזו כשתרצו לצאת ולהכנס כדי לעשות זאת בקלות.מערכת המולטימדיה דווקא איכזבה אותי, השליטה לא הייתה מדוייקת עם משטח המגע, התפריטים לא מסודרים בצורה שהיה קל להתמצא בהם. רכב ב800 אלף ש״ח עם מערכת סאונד סטנדרטית גם זה איכזב אותי מעט.חייב לציין גם שהמרווח ברכיים מאחורה לא גדול במיוחד. שני אנשים בגובה 180 ס״מ אחד אחרי השני יכולו לשבת בכיף אבל לא יהנו מאקסטרה מקום כמו שיש בסופרב\אינסיגניה.

יחידת הכוח וניהוג - ממממ המנוע בסדר, המנוע חזק ומגיב בזריזות לדוושה אבל אני עדיין לא מצליח להתחבר לגיר CVT שהיה רועש בסל״ד גבוה. המנוע נשמע חזק מידי לטעמי בתוך תא הנוסעים כשמאיצים לעקיפות וזה מוזר כי לקסוס מאוד השקיעו בבידוד הרעשים עם זכוכית כפולה(!) בכל החלונות. כנראה שהמנוע הזה פשוט רועש מידי בפעולה שלו והבידוד פשוט לא מספיק אף על פי שהוא עושה עבודה מצויינת בשאר הפרמטרים.מבחינת הנהיגה לקסוס הצליחו לגרום לרכב להרגיש קטן יחסית, לא הרגשתי שאני נוהג על משאית. ההגה קליל ומדוייק. הרכב מאוד מאוד נוח במצב Comfort וכמעט שאי אפשר להוציא את הרכב משלבתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, זה מה שעולה לי בראש אחרי קריאת הכתבה,

רכב יוקרה אמיתי אבל רועש?

רכב יוקרה אמיתי אבל מעביר ויברציות קטנות?

זה בולט מאוד ברכב יוקרה במיוחד אחרי שאתה קורא מבחנים של הS קלאס.

אחלה הבחנה וכתיבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר בכיוון של 780. אין לו תחרות במחיר

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר בכיוון של 780. אין לו תחרות במחיר

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

לא רוצה היברידי, רוצה טורבו בהשוואה לב.מ.ו ולאאודי ולמרצדס, מתחיל ב950 אלף שקל, המון כסף, משמעותית יקרה מהA8.

קצת יומרני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...