Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי אקסנט מול קיה ריו מול לנסר 2008 הדגם הישן

lol1
שימו לב! השרשור הזה בן 2039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

אשמח לעצתכם בין 3 המכוניות הרשומות מעלה אקסנט 1600 \ ריו בשנים 2010 , אני יודע שזה אותו רכב ב1400. לפי מה שהבנתי לריו 2 כריות אויר אבל מערכות ABS ו ESP ולאקסנט רק ABS אך 6 כריות אוויר.

ייתכן שלרכב משנת 2010 אין ESP ?

האקסנט חזקה יותר בצורה משמעותית מהריו ?

מי החסכונית משלושתם ?

תודה רבה.

כן אבל זה היה בתקופת הבריטים שלא דחפו את האף למקום שבין אדם למכוניתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנת לא נכון.

כל היונדאי אקסנט שעלו על הכביש מ2009 ואילך הן עם בקרת יציבות ( וגם חלק גדול מ-2008 )

90% מהקיה ריו שעלו על הכביש ב-2010 הגיעו עם 6 כריות אוויר (ניתן לבדוק ברישיון הרכב)

הריו ואקסנט 1400 הן תאומות כמעט זהות ואין הבדל בביצועים.

ביצועיה של האקסנט 1600 מן הסתם טובים, אבל לא הייתי פוסל 1400 במצב טוב.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי לי אקסנט 2009 ולאבא יש 2011 חוץ מבעיית אלטרנטו אצל אבא ולי הלך הרדיאטור חימום לא נתקלנו בבעיות אמינות מיוחדת לי היה 4 שנים לאבא 5 , לשנינו ה1400, צריכת דלק סביב 1:11, אחזקה סבירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נשים את הבטיחות בצד (לא יודע מה הבטיחות של הלנסר) הלנסר הרבה יותר "מכונית" מריו\אקסנט.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נשים את הבטיחות בצד (לא יודע מה הבטיחות של הלנסר) הלנסר הרבה יותר "מכונית" מריו\אקסנט.

בלנסר 2008 מהדגם הישן, אין בקרת יציבות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...