Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי עוד מכור ל PUBG?

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 1729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הורדתי עכשיו את המשחק לאייפד.

אחרי 25 דקות ו 8 kills ניצחתי את כולם על הפעם הראשונה. מזל של מתחילים, או שסוף סוף מצאתי משהו שאני טוב בו? :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם הערב, ניצחנו מקום ראשון, אני עם 18 הריגות והיא עם 3, בכל מקרה לקח זמן לעבוד כצוות.

אגב יש טענה שיש לא מעט בוטים במשחק.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם כן יש איזושהי דרך לחבר מקלדת ועכבר לאייפד, אני לא רואה כמה אפשר להנות באופן אולטמטיבי מהחוויה. יותר לכיוון קונסולות ידניות, למרות שאף אחת מהן לא תוכמכת ב pubg נכון לעכשיו.

ברור שאתה צודק. בשביל ה full experience צריך PC חזק עם מסך גדול. זה האידיאל.

אייפד זה יותר כמו פשרה כזאת. אבל עדיין עדיף בהרבה מפלאפון.

אחרי 25 דקות ו 8 kills ניצחתי את כולם על הפעם הראשונה. מזל של מתחילים, או שסוף סוף מצאתי משהו שאני טוב בו? :-P

גם הערב, ניצחנו מקום ראשון, אני עם 18 הריגות והיא עם 3, בכל מקרה לקח זמן לעבוד כצוות.

אגב יש טענה שיש לא מעט בוטים במשחק.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

כן במובייל הרוב זה בוטים.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בוטים בנייד. במחשב זה משחק לא פשוט, במיוחד בהתחלה.

תקנה את המשחק בSTEAM, אני חושב שהוא עלה 30$.

קח בחשבון שיהיה קצת תסכול בהתחלה כי עקומת הלמידה שלו לא מאוד חדה, אבל יש אזור אימונים בהתחלה.

יש המון סרטונים אינפורמטיביים ביוטיוב (הערוץ של whacky jacky 101).

למיטב ידיעתי יש ב-PC מאטצ'מייקינג. פעם הייתה לנו בסקוואד תקופה טובה (כולל 4 עופות ברציפות - אנחנו poggers אש) והגענו לטופ 1%. באותה תקופה בכל משחק נתקלתי בהרבה שחקנים ממש טובים. כל משחק איזה שראוד אחר דופק לי כדור לראש מ-500 מטר בריצה. אחרי כמה ימים של נפולת פתאום יש מלא נובים מסביב (גם אני פוטטו).

לגבי דרישות: אמנם עדיף לשחק ברזולוציה גבוהה, אך בשביל זיהוי צריך להוריד את רוב ההגדרות למינימליות (ואז עשבים לא מתרנדרים מרחוק וכו') והרבה יותר קל לזהות. אין טעם לרוץ על יותר FPS ממה שהמסך יודע לתת, אז אם המחשב שלך עומד בדרישות המינימליות, אתה תצליח לרוץ על 60 FPS וזה מספיק כדי להביא לך לא מעט ניצחונות והנאה. אני משחק על 1080 ונעלתי על 60 FPS, למרות שעם המפרט המעפן שלי אני מצליח לקבל גם 90 די יציב, אבל אין ממש טעם.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשחק הראשון של pubg mobile הוא תמיד נגד בוטים :) תתנחם בעובדה שהם לא נהנו מהמשחק כמוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי דרישות: אמנם עדיף לשחק ברזולוציה גבוהה, אך בשביל זיהוי צריך להוריד את רוב ההגדרות למינימליות (ואז עשבים לא מתרנדרים מרחוק וכו') והרבה יותר קל לזהות. אין טעם לרוץ על יותר FPS ממה שהמסך יודע לתת, אז אם המחשב שלך עומד בדרישות המינימליות, אתה תצליח לרוץ על 60 FPS וזה מספיק כדי להביא לך לא מעט ניצחונות והנאה. אני משחק על 1080 ונעלתי על 60 FPS, למרות שעם המפרט המעפן שלי אני מצליח לקבל גם 90 די יציב, אבל אין ממש טעם.

מה שכתבת לגבי קצב הרענון לא תמיד מדוייק. נורא תלוי במימוש של מנוע המשחק.

FPS גבוה יותר גורר תגובה מהירה יותר של העכבר והמקלדת אם המידע שמסונכרן לשרתי המשחק / שחקנים אחרים לא מסוכנרן לקצב הרענון של המסך, לקצב רענון משחק גבוה יותר יש יתרון משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק התקנתי על הטלפון לפני כמה ימים. בינתיים מסובך לי לאללה. יותר מדי אפשרויות שאין לי מושג מה לעשות קודם. אין זה מדריך למתחילים שמסביר הכל מהתחלה? ממש לשחקנים חדשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשחק מסודר לפי ראנקים, ככל שעולים בדירוג משחקים נגד אנשים טובים יותר.

בהתחלה הייתי מנשנש עופות סדרתי, עכשיו שאני כבר gold משהו זה הרבה יותר קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק התקנתי על הטלפון לפני כמה ימים. בינתיים מסובך לי לאללה. יותר מדי אפשרויות שאין לי מושג מה לעשות קודם. אין זה מדריך למתחילים שמסביר הכל מהתחלה? ממש לשחקנים חדשים?

יש המון סרטונים אינפורמטיביים ביוטיוב (הערוץ של whacky jacky 101).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...