Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי עוד מכור ל PUBG?

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכרתי את המשחק דרך נער בן 18 מתבגר ומאז אני מכור!

העסק היה קשה עם אשתי ושני הילדים אז גם גרמתי לאשתי להתמכר ומזה כמה ימים אנחנו משחקים בזוג עם קללות ברקע ובקשות לסיוע רפואי.

הבאסה היחידה זה שהטלפון שלי מייזו פרו 6 מריץ את זה על הגדרות הכי נמוכות וזה דיי מבאס! רק בגללזה שוקל להקדים את החלפת הטלפון שמשרת אותי כבר שנה וחצי.

מי עוד מכור פה?

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תנסה במחשב.

בחיים לא היו לי יחסי שנאה אהבה כמו עם המשחק הזה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרתי את המשחק דרך נער בן 18 מתבגר ומאז אני מכור!

העסק היה קשה עם אשתי ושני הילדים אז גם גרמתי לאשתי להתמכר ומזה כמה ימים אנחנו משחקים בזוג עם קללות ברקע ובקשות לסיוע רפואי.

הבאסה היחידה זה שהטלפון שלי מייזו פרו 6 מריץ את זה על הגדרות הכי נמוכות וזה דיי מבאס! רק בגללזה שוקל להקדים את החלפת הטלפון שמשרת אותי כבר שנה וחצי.

מי עוד מכור פה?

בהתחלה לא הבנתי למה אתה פתאום מדבר על הטלפון שלך :roflmao:

חבר, אתה לא יכול להעריך משחק כזה בטלפון סלולרי, עשה לך ולאשתך טובה, תשקיע קצת וקנה מחשב טוב שיכול להריץ pubg ואז תבוא לכתוב כמה אתה מכור.

ובנוגע לשאלתך, המשחק הזה החזיר אותי למצב gaming אחרי 3 שנים של יובש.

* הכי אני אוהב לשחק כשאני עונד את השעון החכם שלי, קורע כל פעם מחדש לראות בזמן אמת את קצב הלב עולה ביחס ישיר לכמות האנשים שנשארו על המפה :)

שרשור שפתחתי לפני שנה וקצת:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?635523-player-unknown-battlegrounds-%D7%90%D7%95-%D7%91%D7%90-%D7%9C%D7%99-%D7%9C%D7%97%D7%96%D7%95%D7%A8-%D7%9C%D7%94%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%92%D7%99%D7%99%D7%9E%D7%A8

עריכה אחרונה על ידי omricn
הוספת לינק
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם שני ניידים בבית, שניהם לא ואו....

זה לא משחק עם דרישות בשמיים, אם זה משנה משהו. כלומר לא צריך מחשב מאוד יקר ואולי אפילו הניידים שלך יעמדו בזה.

אני עם i5 מלפני 3-4 שנים

כרטיס די ישן RADEON HD 7950 OC שעלה בזמנו סביבות ה800-700 שקלים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפחד להתקין ולהיתמכר גם אחרי שאני כבר RAINBOW SIX SIEGE, יש קבוצות לזה בארץ?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם שני לנובו, אחד i5 והשני דווקא i7 אחד עם כרטיס של radeon כלשהו וגם השני נדמה לי.

איך מתקינים? חייב לרכוש?

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ששיחקתי בזה בטלפון (יותר חזק משלך, LG V20), והסבלנות שלי לזה נגמרה אחרי 5 דקות.

מצד שני אני לא חובב משחקי רשת כלל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משחק במחשב עם חברה ישראליים, משחק הכי כיפי ולא כיפי שיש בו"ז אפשר לשרוד שעה ולמות תוך שניה ואז מחשבות כמו לזרוק את המחשב מהחלון נראות הגיוניות. אבל אין כמו תהילת הניצחון.

והוא הרבה יותר כיפי כי שדרגתי בשבוע שעבר מ GTX1060 ל 1080TI

משחק גם בפלאפון הרבה, ואפילו הזמנתי מכשיר מיוחד שמאפשר חיבור מקלדת ועכבר לטלפון אמור להגיע בשבועיים הקרובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אי אפשר ממש להנות מהמשחק הזה על פלאפון, גם אם זה פלאפון עם מסך גדול וחומרה חזקה.

אם אתה רוצה להנות באמת מגרסת המובייל מה שאתה צריך זה אייפד.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהנה מהמשחק מאוד על נוט 8, רץ בהגדרות גבוהות בכיף, מסך גדול ורחב. שיגעון. במחשב משחקבו לעתים די רחוקות. משהו בגרסה הניידת קליל ועובד, אבל חייב מכשיר חזק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם שני לנובו, אחד i5 והשני דווקא i7 אחד עם כרטיס של radeon כלשהו וגם השני נדמה לי.

איך מתקינים? חייב לרכוש?

כן, כל משתמש צריך לרכוש מחשבון ה Steam שלו.

מפחד להתקין ולהיתמכר גם אחרי שאני כבר RAINBOW SIX SIEGE, יש קבוצות לזה בארץ?

אתה רואה שיש ביקוש :)

מה הדרישות מערכת למחשב פיסי?

מנעד הדרישות רחב, הכל תלוי ברמת הגרפיקה\FPS האופטימלית. ניתן להריץ על מחשב "ישן" אבל ההנאה מהמשחק נפגמת באופן די רציני עם חומרה חלשה. אפילו ברמת המשחקיות עצמה, כשאתה משחק ברזולוציה נמוכה יש לך סיכוי גדול יותר לא לזהות אויבים ממרחק ו\או להצליח "להיות על" ברמה אפקטיבית.

לדעתי אי אפשר ממש להנות מהמשחק הזה על פלאפון, גם אם זה פלאפון עם מסך גדול וחומרה חזקה.

אם אתה רוצה להנות באמת מגרסת המובייל מה שאתה צריך זה אייפד.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

אלא אם כן יש איזושהי דרך לחבר מקלדת ועכבר לאייפד, אני לא רואה כמה אפשר להנות באופן אולטמטיבי מהחוויה. יותר לכיוון קונסולות ידניות, למרות שאף אחת מהן לא תוכמכת ב pubg נכון לעכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...