Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול הונדה סיוויק 2014 - החלפת שמן גיר

makinen456
שימו לב! השרשור הזה בן 2038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הרכב סיוויק הצ'בק 2014 מנוע 1.8, ואני אמור לעשות לו טיפול רביעי קרי 60,000 ק"מ אבל הרכב בפועל עומד על 45,000 ק"מ.

בטיפול הנ"ל (הרביעי) לפי המלצות יצרן צריך להחליף שמן גיר, אך בפועל הרכב עשה 45K ק"מ והשאלה שלי היא האם אפשרי לדחות את החלפת שמן הגיר לטיפול הבא של הרכב, או שלא מומלץ?

אני יודע ששמן גיר בניגוד לשמן מנוע, עובד בטמפרטורות נמוכות יותר ולכן הבלאי שלו מופחת ביחס לשמן מנוע.

אשמח לעוזרים!

תודה.

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שאני רואה לא לדחות

היא בעצם לשמור על רצף וסדר טיפולים.

עושה רושם שהרכב אינו מבצע נסועה רבה

ומסיבה זו אמרו לך שאין מניעה לדחות.

באופן אישי, אני אוהב שיש לי סדר בטיפולים וכל טיפול אני יודע מה צריך להיות מוחלף ללא התחשבנות עבר.

Sent from my ONE A2005 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה שואל אותי, לא חושב שכדאי לדחות- לי יש אחד כזה שגם עבר טיפולים מעט לפני הזמן כי הרכב נסע פחות מ 15,000 בשנה בממוצע ועדיין עובר טיפול אחת לשנה או לפי ק"מ-וזה בדיוק מה שצריך.

שנה הבאה,יעשו טיפול 5 גם אם הרכב יהיה עם פחות מ 60,000 ויחליפו רק מה שרלוונטי לטיפול 5 או 75,000 (שגם הוא לא טיפול זול ד"א- מסנן דלק יקר מאוד בחברה וכנ"ל העבודה עליו).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני כבר מבולבל. ניתן לדחות בלי בעיה ובלי שום סיכון, אבל לא כדאי?

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שברוב הרכבים האוטומטיים בכביש אף אחד לא מחליף. הכי בריא זה שתמיד יהיה נוזל חדש. יש מקום באמצע. אתה תחליט איפה אתה נמצא על הסקאלה.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...