Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הודעה בעיתונות לגבי פשרה בתביעה יצוגית ללקוחות צ'מפיון עם בעיה בשרשרת תזמון או מותחן

Coro
שימו לב! השרשור הזה בן 1530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אתמול התקשרתי לצ'מפיון מסקרנות לגבי העניין כי הרכב שלי אמור להיות בהסכם כנראה ולפני 3 חודשים עשיתי טיימינג עקב רעש.

היום קטיה חזרה אליי, חלק בטח מכירים אותה מפה מהתגובות, נמסר שטרם הנושא הוכרע בבימ''ש ולכן כרגע עדיין לא רלוונטי, כאשר הנושא יסגר הם יצרו קשר עם בעלי הרכבים.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

ממשיכים באותו קו של שירות גרוע...

עכשיו צריך להתפלל שהמנוע ישרוד עד פברואר :bad-word:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב אתמול התקשרתי לצ'מפיון מסקרנות לגבי העניין כי הרכב שלי אמור להיות בהסכם כנראה ולפני 3 חודשים עשיתי טיימינג עקב רעש.

היום קטיה חזרה אליי, חלק בטח מכירים אותה מפה מהתגובות, נמסר שטרם הנושא הוכרע בבימ''ש ולכן כרגע עדיין לא רלוונטי, כאשר הנושא יסגר הם יצרו קשר עם בעלי הרכבים.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

ומאז עברה חצי שנה, לא קיבלתי שום טלפון ושום הודעה!

למישהו יש משהו לחדש?

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בגלל שגם פה וגם בפייס אין חדש העזתי והתקשרתי לשירות לקוחות, וכמובן שנאמר לי שאין כל חדש אבל כשיהיה הם ידאגו ליצור עימי קשר :roll:

מי שמעוניין להלן הסדר הפשרה: http://www.bachlaw.co.il/wp-content/uploads/2018/08/9899-09-15-.pdf

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

עבר כבר זמן מה ואותי מסקרן למה הם מחכים על מנת לסגור את ההסדר פשרה? הרי חסר רק חתימות...

יש שני הסדרים פתוחים באתר של צ'מפיון שרשום עליהם ממתינים לאישור, מעניין מה הקטע שזה נמשך כ''כ הרבה זמן כשזה כבר כתוב ומוכן.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן מוזר, צ'מפיון פועלים לפי הסדר הפשרה למרות שלא נחתם עדיין.

מהשירות לקוחות שלהם נמסר לי שהמוח גיר והקלאץ' נמצאים אצלי באחריות בהתאם להסדר הזה אף על פי שבית משפט עדיין לא חתם עליו.

כמובן שברגע שייחתם ישלחו הודעות לכל הלקוחות הרלוונטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע שאני לא מעוניין שיחליפו לי טיימינג אלא לקבל איזשהו החזר יחסי על מה ששילמתי בהחלפתו.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו שדיברתי איתם אמרו שכשזה יסגר הם יצרו קשר עם הבעלים, עד היום זה לא קרה.

אני לא רואה סיבה למה ש''יחזירו'' כסף למי שכבר תיקן לפני שזה נסגר אבל אני לא מבין למה לוקח לזה כ''כ הרבה זמן להסגר.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
תודה, אני כבר מכין את הקבלות על התיקון ומחכה לצ'יק!

שמחתי מהר מדי כנראה, ביצעתי הרגע שיחה לשירות לקוחות ונמסר לי שזה מספר מצומצם של מספרי שלדה והרכב שלי לא כלול בהסדר [emoji23].

נשמע לי תמוהה ואנסה לבדוק עם המשרד עורכי דין שטיפל בנושא לגבי מה הטווח שכלול.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה , הרכב כבר לא אצלי אבל סכום התקרה מתאים בדיוק לעלות התיקון במוסך רון , מקווה שלא יעשו בעיות למי שלא טיפל ברשת צ'מפיון.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה , הרכב כבר לא אצלי אבל סכום התקרה מתאים בדיוק לעלות התיקון במוסך רון , מקווה שלא יעשו בעיות למי שלא טיפל ברשת צ'מפיון.
יצרו אתך קשר?

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הם יכולים לדעת אם תיקנת במוסך אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...