Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופרמיני אוטומטית 20-40K

ozVehadar
שימו לב! השרשור הזה בן 2053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

זוגתי ואני מעוניינים לרכוש סופרמיני (לפחות) אוטומטית.

כרגע אנחנו מתניידים ב 206 1.6 ידנית שנוסעת נפלא מהמוסך ובחזרה :)

הדרישות מהרכב:

אמין - אנחנו נחזיק ברכב בערך 5 שנים

אוטומט בלבד :\

בטיחותי עד כמה שניתן (לא פחות מהסטנדרט באותה השנה)

צריכת דלק ונוחות נסיעה - הנסועה תהיה 40 ק"מ בין עירוניים על בסיס יומי, נסיעות סופ"ש ארוכות יותר (הורים וכו) ופעם בשבוע חיפה-רחובות ובחזרה, אז הרכב חייב להיות נוח ולסחוב בצורה סבירה. 60 קמ"ש בעליות של ירושלים (אני מסתכל עליך, קיה פיקנטו) זה לא סביר.

אין ילדים כרגע, עוד כמה שנים כנראה יהיו, לא יודע אם יש לזה השלכות על בחירת הרכב.

על מה אפשר לוותר:

הוד והדר, אנחנו בסדר עם סלון ספרטני

הנאה מהנהיגה :cry:

בתוך כל הדרישות האלו אני לא יודע אפילו להתמקד בדגמים או בשנתון, אידיאלית הייתי מעדיף להוציא 30K אבל אם כדי לספק את הדרישות אני אצטרך לעלות ל 40K זה אפשרי, אם ב 40K אמצא רק רכבים שחוטים אקח הלוואה קטנה מההורים וארכוש רכב ב 50K. בנוסף, אני מתלבט בנוגע ל 206 - אני אוהב את הרכב אבל הוא התחיל לחבב את המוסכניק יותר מדי. אם אלמד לטפל ברכב לבד, עד כמה ריאלי להחזיק אותו בלי לשבור את הארנק יותר מדי? כרכב משני, לא יהיה בהול לנו לרוץ מיד למוסך על כל תקלה.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזור ה45 ניתן לרכוש 208 אוטומטית אבל עם המנוע הקודם 1.6, ב2015 המנוע הוחלף למנוע 1.2 טורבו חזק משמעותית אבל זה כבר תקציב באזור ה55-60 אלף אבל ההבדל במנוע מורגש מאוד.

סך הכול ה208 רכב נוח עם בטיחות טובה, ברמת איבזור אקטיב גם האיבזור בסדר גמור.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

כרגע אנחנו מתניידים ב 206 1.6 ידנית שנוסעת נפלא מהמוסך ובחזרה :)

תודה!

:-D:biglaugh::roflmao:

מבין אותך, גם ה206 של אחי בינתיים נהנאת יותר במוסך מאשר בנהיגה.

יש לי 2 שאלות,

1. מה הכוונה לסחוב בצורה סבירה, אצלי עם מנוע ה1.2 רובוטי יכול לעלות לירושלים על 100 קמ"ש בלי בעיה, אך המנוע רחוק שנות אור מלהיות חזק.

2. נוחות? רק צרפתי? או שיהיה גם קוריאני מרווח? או שגם מרווח וגם נוח?, פשוט במחיר הזה יש המון אופציות, בלי להתמקד כל אחד יזרוק לך את הרכב הראשון שימצא בלוח המודעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yulianx - חשבתי על ה 208, יש הצדקה לקחת את ה 1.6 ולא פיאסטה / סוויפט מבחינת הנהיגה? עזוב לרגע שנתון ופינוקים סטייל מולטימדיה וכו'.

@Wildlands

1. בצורה סבירה זאת אומרת שבנהיגה מנהלתית הרכב יסע במהירות נורמלית כלשהי בלי להתאמץ ולהרעיש / לגרום לבלאי מוגבר של המכלולים / לשתות דלק כמו משוגע. שיהיה נעים להיות ברכב, גם אם אין לו תחרה בריפוד.

2. נוח אומר מה שרשמתי למעלה + שלא ישבר הגב בנסיעות ארוכות. ה 206 שיש לי נוקשה יחסית ובכל זאת הנסיעה בה נוחה לי לא פחות מהאוקטביה של הורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיאטסה עם המנוע 1.6 גיר פחות מוצלח..

הסוויפט כניראה תהיה חיסכונית יותר אבל לדעתי פחות נוחה בנוסף תא מטען קטן יותר.

הסוויפט גם שומרת על ערכה טובה יותר לכן תהיה ישנה יותר לעמת הפיגו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...