Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על ספר טיפולים של גולף לפני קניה

Omri Nahmani
שימו לב! השרשור הזה בן 2039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני לפני רכישת רכב, כרגע יש לי פולו ואני מעוניין להשתדרג לגולף MK6 או ליונדאי I20 (פחות מעדיף) כי האחזקה שלה יותר אמינה.

בקיצור, הגולף 1.4T שנת 02/2012 עשתה 120K יד ראשונה פרטית.

אני מאוד חושש מהגיר ורואה שכבר טיפלו בו, השאלה אם הוא עלול להידפק שוב?

בנוסף, לפי מה שרשום הטיפולים שנעשו על הגיר יצאו יחסית לא יקרים- איך?

*פלוס גדול- המגרש ממנו הרכב נותן לי אחריות של שנתיים על הגיר.

עוד פרטים:

דגם מנוע CAX

דגם הרכב 5K12G5

golf.PNG

עריכה אחרונה על ידי Omri Nahmani
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מעדיף לקחת גולף עם מנוע שנחשב בעייתי וגיר שנחשב בעייתי ולא יונדאי I20 כי האחזקה שלה יותר יקרה?

לרוב ההגיון עובד הפוך.

הטיפול שבוצע עלה 3500 שקל,זה לא מעט לתקלה פתאומית בגיר.

בוצע הורדה והרכבה של הגיר ושל המכטרוניק(2000 שקל),ועוד כל מיני דברים מסביב.

והחלק היחיד שהוחלף זה תפס, לא מצליח להבין מה התיקון שבוצע.

אלא אם כן זה מגרש גדול ומוכר, לא הייתי סומך על האחריות הזו יותר מידי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי שהאחזקה של יונדאי I20 יותר זולה כי זה אוטו יותר אמין.

הגולף אוטו מאוד מהנה לנהיגה ומרגיש מצויין.

מעדכן אתכם בתוצאות של הבדיקה:

New Doc 2018-09-25 16.57.57.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה קטנה,

מנוע 1.4 TSI דגם CAX אינו הדגם הבעייתי.

הדגם הבעייתי של 1.4 TSI, הגיע עם מגדש טורבו ומגדש-על (הספק של 160 כ"ס).

אתה מעדיף לקחת גולף עם מנוע שנחשב בעייתי וגיר שנחשב בעייתי ולא יונדאי I20 כי האחזקה שלה יותר יקרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה שלך או של המגרש?

יכול להיות שזה הכסתח הרגיל,בכל מקרה מומלץ לקחת למוסך מתמחה לבדיקה.

בנוסף לקבל הצעת מחיר להחלפת בולמים ולקזז גם כן מהמחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיקון כנראה היה במסגרת אחריות מיוחד\השתתפות מצד היבואן. הלקוח שילם רק על עבודה לדעתי. הוחלף מכטרוניק וזה טוב.

הרכב היה בכמה תאונות, מצד ימין, מצד משאל. לא שלדה, אבל עדיין. חוץ מזה הרכב קצת מוזנח (צמיגים לא תואמים, כיוון פרונט וכו'). כתוב לבדוק עבר ביטוחי, כנראה כי הם חושדים שיש ירידת ערך עקב התאונות.

אם אתה ממשיך עם הרכב, שלב הבא לבדוק אותו אצל מומחה VW, לחבר את הרכב למחשב יעודי ולסרוק תקלות, לבדוק את הכסת"חים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתלים דפוקים, יש בעיות היגוי, הוחלפה שמשה קדמית, הוחלף ריפוד גג?, תיקוני פח בכל הכיוונים, סימנים של נזילות ושריפת שמן מבלוק מנוע, צמיגים לא תואמים, 120K, ואגית עם DSG מ2012 ששוכבת במגרש של סוחר רכב.

במקרה הטוב זה רכב שחוט שהבעלים המקוריים שלו התייחס אליו בתור זבל אבל באף זה מריח לי קצת כמו אובדן להלכה וקומבינה של סוחרים.

חובה לבדוק עבר ביטוחי. חובה לקחת לבדיקה עצמאית לפני קניה אבל יש פה מספיק נורות אדומות מהבהבות שאישית לא הייתי טורח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שנת 2012 שכבר עשה 120 אלף קילומטר זה רכב שנסע הרבה. לא אומר לך לפסול לגמרי אבל אני הייתי מתרחק ומחפש רכב אחר. לצורך השוואה יש לי רכב שנת 2008 שנסע 113 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שנת 2012 שכבר עשה 120 אלף קילומטר זה רכב שנסע הרבה. לא אומר לך לפסול לגמרי אבל אני הייתי מתרחק ומחפש רכב אחר. לצורך השוואה יש לי רכב שנת 2008 שנסע 113 אלף.

זה רכב שנסע ממוצע או קצת מעל, לא משהו חריג.

הרכב שלך נסע מעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה של המגרש לא שווה את הנייר שהיא מודפסת עליו. ראיתי בדיקה באוויס שנראתה מושלמת לרכב שבפועל עבר טביעה + תיקוני מרכב וצבע בכול חלק אפשרי ברכב + חלקי פלסטיקה חסרים בכול מקום.

אם ככה נראת הבדיקה מטעם המגרש כנראה שהרכב חורבה על גלגלים שעברה טוטאלוס ולא הייתי אפילו טורח לבזבז עוד דקה מזמני עליו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...