Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

SAVE THE DATE - 12.10.2018 - שימו לב, האירוע נדחה ולא יתקיים בתאריך הרשום!

קבוצת כלמוביל
שימו לב! השרשור הזה בן 2019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב וחג שמח לכולם,

אחרי הביקור המוצלח של נציגות מהאתר אצלנו במתחם, אנחנו מקיימים אירוע לגולשי האתר.

האירוע יתקיים ביום שישי 12.10.2018, אצלנו באתר הראשי ברח' העמל 20, א.ת. ראש העין, ויתמקד בשני דגמים מעניינים ורלוונטיים מאוד לשוק הישראלי - מיצובישי אקליפס קרוס ומיצובישי ASX.

נפתח בקפה וכיבוד קל, מפגש מצומצם עם אנשי מפתח אצלנו בכלמוביל, נשוחח, נשמע, נכיר - וניגש למכוניות לנהיגה.

האירוע מוגבל ל 30 איש בלבד, ולכן נבקש ממי שמתכוון להגיע לציין זאת.

חשוב לנו לומר - המפגש הוא מפגש איכותי להיכרות הדדית, ולא מפגש מכירתי.

מצפים לראותכם,

צוות הדיגיטל של כלמוביל

אירוע SUV 12.10.18.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הממ. אם היה מדובר על הקונה, נראה לי שהייתי בא, במיוחד שזה פחות מ-10 דקות מהבית בשבילי, אבל מיצובישי ממש לא מעניין אותי.

בכל זאת, יוזמה בהחלט מבורכת. מאחל לכם הצלחה באירוע והנאה לכל מי שיגיע.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

בכוונתנו לייצר אירועים דומים גם לדגמים אחרים - פשוט צריך לעקוב אחר הפרסומים.

לגבי חניה - יש אצלנו במתחם חניה חינם. רק להזדהות כנדרש בעמדת הכניסה ולומר שהגעתם לאירוע קארספורום.

פתחנו אתר לרישום - נשמח אם מי שמתכנן להגיע יירשם בקישור המצורף. הרישום הוא רק לצרכי האירוע, ולא למטרות אחרות.

חג שמח,

צוות מיצובישי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

הפרטים הם כפי שרשום - אירוע סגור לגולשות וגולשי קארספורום.

קפה וכיבוד קל, שיחה עם אנשי מפתח בחברה, ונסיעות התרשמות בדגמי ה ASX והאקליפס קרוס.

נודה מאוד אם הרישום יבוצע בלינק שצירפנו רישום לאירוע 12.10.18.

חג שמח,

צוות מיצובישי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מי שטרם נרשם, מוזמן להירשם.

האירוע יתקיים ביום שישי, בעוד 10 ימים בדיוק.

מצפים לפגוש נציגות מובחרת של גולשי האתר,

בברכה,

צוות מיצובישי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

בשלב זה, כמות הנרשמים באתר הייעודי שפתחנו נמוכה מאוד.

על מנת שנוכל לקבל החלטות, נודה שכל מי שמתכנן להגיע יירשם.

אנחנו מבטיחים לא לעשות במידע שום שימוש, למעט הערכה שלנו לכמות המשתתפים,

תודה ושבוע טוב לכולם,

צוות מיצובישי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על הרצון (לא על היוזמה), כי יוזמה אין כאן, לדעתי. קבוצת כלמוביל שבאמתחתה מפלצות יורקות אש מזמינה לאירוע "חוויתי, לא מכירתי" עם רכבים כאלה ומופתעים שהכמות נמוכה?

המפתח ללב החבר'ה נמצא באירוע (הבאמת) סגור של AMG, או שצטרפו איזו "עצם" לפשוטי העם בדמות A45 חבוטה מההדגמה. החבר'ה פה ירוצו ויזכרו את קבוצת כלמוביל לטובה ואולי יגשו לסוכנות מיצובישי פעם הבאה שירצו רכב בתקציב. הנה, שיעור קצר ביחסי ציבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שירצה לקנות רכב בתקציב של רכבי המבחן ביום האירוע יעדיף לחוות אותם ולא את הA45, נכון זה נחמד מאוד לנסוע על עליה,אבל בסופו של דבר הרבה יותר נוח ביום אחד לנסוע על כמה רכבים בתקציב שלך ללא צורך לקבוע נסיעת מבחן.

אתה אומר שיש רצון ואין יוזמה, אז אם אין יוזמה איך יש אירוע?

לא כול אירוע זה אירוע ספורט.

החוויה היא לא רק בנהיגה, אלא יום מיוחד שלא תקבל בסוכנות הרכב בעת הנסיעת מבחן, זה לא רק הכיבוד אלא גם האופציה לדבר עם אנשים בדרג גבוה יותר, זה משהו שלא יצא לך לעשות בסוכנות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על הרצון (לא על היוזמה), כי יוזמה אין כאן, לדעתי. קבוצת כלמוביל שבאמתחתה מפלצות יורקות אש מזמינה לאירוע "חוויתי, לא מכירתי" עם רכבים כאלה ומופתעים שהכמות נמוכה?

המפתח ללב החבר'ה נמצא באירוע (הבאמת) סגור של AMG, או שצטרפו איזו "עצם" לפשוטי העם בדמות A45 חבוטה מההדגמה. החבר'ה פה ירוצו ויזכרו את קבוצת כלמוביל לטובה ואולי יגשו לסוכנות מיצובישי פעם הבאה שירצו רכב בתקציב. הנה, שיעור קצר ביחסי ציבור.

לכלמוביל אין כל חובה להרים אירוע ייעודי לגולשי האתר. להיפך, לדעתי הם לא מרימים אירועים כאלה לאף קבוצה אחרת (לא מדבר על לקוחות), אז יוזמה בהחלט יש פה.

מה הקשר בין נסיעת מבחן על A45 לרכישה של מיצובישי? אני אעזור לך, אין אחד כזה.

אתה חבר בפורום רכב, קהילה, שהמכנה המשותף שלה הוא אהבה לרכב. שים לב, "רכב", לא "רכב ספורט" ולא "מפלצות יורקות אש". הרכבים של מיצובישי הם עוד נדבך בכל מה שקשור לסצנת הרכב בארץ. אפילו אחד מאוד חשוב, שכן רואים אותם בכמויות על הכביש.

אם אתה חובב רכב, אז לדעתי דווקא מקומך באירוע הזה. לך תראה ממה אנשים מתלהבים, למה המוני אנשים קונים מיצובישי ולמה אנשים בוחרים בהם בתור רכב העבודה שלהם.

כשפורסם פה המבחן ההשוואתי של רכבי המיני, מיד התנדבתי להשתתף בו. אין לי כל כך קשר לרכבים מהקטגוריה הזאת, אני בכלל מגיע מתחום רכבי היוקרה מבחינת תעסוקה ובדיוק כמוך, גם אני מעדיף רכבי ספורט (ואפילו מחזיק רכב ספורטיבי). אבל דווקא בגלל שאני חובב רכב באשר הוא, שמחתי להצטרף למבחן הזה ולראות מה זה הרכבים האלה. זה העשיר לי את הידע מאוד ואפילו הופתעתי מחלק מהרכבים.

אני גם די בטוח שאתה זה שהחברים והמשפחה פונים אליו להתייעצות לגבי רכבים, מה שנקרא "זה שמבין ברכב". אז למה לא להעשיר את הידע?

אולי אחרי האירוע הזה תדע להגיד להם שהרכבים מאכזבים ושלא כדאי להם, או שתמליץ עליהם, אבל לפחות זה יהיה מניסיון ולא מהשערה.

בלי קשר לזה, גם תפגוש שם אנשי מפתח של היבואן. מתי בדיוק הייתה לך הזדמנות כזאת?

אם לא הייתי באירוע משפחתי ביום הזה, הייתי מגיע ללא צל של ספק.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...