Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב בחו״ל - איזה גימור נהוג לקבל?

AsafRS
שימו לב! השרשור הזה בן 2039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^

תלוי מאוד בשדה!/חברת תעופה לדוגמא בלוטון בבריטניה לסיקסט אין מלאי רכבים כלל, הם מביאים רכבים מסניף אחר ורק מה שמזמינים - הזמנתי מרצדס A קלאס או דומה ידנית(סיקסט היחידית שנתנו להזמין ידני) והביאו לי A3 אוטומטית ביקשתי לקחת משהו ידני כלשהוא והוא הצביע החוצה והראה שהרכב היחידי שיש לו בכללי חוץ מהאאודי זה ווקסהול קורסה(העדפתי בסוף לבלוע את הבעסה מהגיר האוטומטי), בהזמנה הבאה שלי בבריטניה מהשדהת באדינברו דאגתי לרשום בכל פינה בהזמנה שיביאו לי גיר ידני ושמה כבר היה מבחר סביר וכמובן במקור הקצו לי רכב אוטומטי ושביקשתי קיבלתי בדיוק A3 מאותו דגם של הפעם הראשונה רק עם גיר ידני.

אבל מה אכפת לך אבל חבר הגאנטים? אתה לא קונה את המכונית אתה רק נוהג בה רק כמה ימים - אבזור נוחות זה חשוב, גודל של ג'אנטים? לדעתי פחות קריטי.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה שמגיע לארץ ומה שנמכר בחו"ל זה דברים שונים.

אני דיי בטוח שיש רמות גימור שונות שלא מגיעות לארץ מאובזרות יותר או פחות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי E Class דרך Rentalcars, בפועל דרך Sixt אבל לפני ההשכרה ההתנתהלות היא מול Rentalcars. מקווה שלא אתאכזב ואקבל E Class ישנה ולא מאובזרת. יש המלצות מה להגיד להם? בתכלס מה שחשוב לי זאת רמת הגימור ופחות משנה לי אם זה C או E.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לעזרה. מזמין דרך חברת צד שלישי Rentalcars תודה!

באופן אישי לא הייתי מזמין רכב כזה דרך צד שלישי מ-2 סיבות:

1. אם הם צריכים לתעדף מסירת רכב טוב ללקוח, לשדרג וכו' הם תמיד יעדיפו את מי שהזמין ישירות דרכם ולא דרך צד שלישי.

2. עד כמה שאני מכיר את האתר, רמת הביטוח והבהירות של הפוליסות הם לא משהו. ברכב יקר שווה להזמין ישירות מחברת ההשכרה.

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכוי שחברה כמו Sixt מחזיקה E Class בת שנתיים פלוס קלוש. אני פחות מבין את ההתעקשות שלך על רמת הגימור כאילו שאתה הולך לרכוש את הרכב. אתה לא מעדיף E Class דור חדש קצת פחות מאובזרת , מC פחות מתקדמת?

אגב, אני מניח שהזמנת דרך צד שלישי כי ישירות הם היו יקרים יותר?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי לא הייתי מזמין רכב כזה דרך צד שלישי מ-2 סיבות:

1. אם הם צריכים לתעדף מסירת רכב טוב ללקוח, לשדרג וכו' הם תמיד יעדיפו את מי שהזמין ישירות דרכם ולא דרך צד שלישי.

2. עד כמה שאני מכיר את האתר, רמת הביטוח והבהירות של הפוליסות הם לא משהו. ברכב יקר שווה להזמין ישירות מחברת ההשכרה.

אני אזמין מחברת ההשכרה במקום או שאנסה לעשות זאת לפני.

הסיכוי שחברה כמו Sixt מחזיקה E Class בת שנתיים פלוס קלוש. אני פחות מבין את ההתעקשות שלך על רמת הגימור כאילו שאתה הולך לרכוש את הרכב. אתה לא מעדיף E Class דור חדש קצת פחות מאובזרת , מC פחות מתקדמת?

אגב, אני מניח שהזמנת דרך צד שלישי כי ישירות הם היו יקרים יותר?

אכן הזמנתי דרך צד שלישי כי ישירית הם היו יקרים

וההתעקשות היא בעיקר כי הרמות גימור הנמוכות במרצדס הן קצת מגוחכות... ובאלי לחוות את החוויה ממרצדס כמו שצריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אזמין מחברת ההשכרה במקום או שאנסה לעשות זאת לפני.

אכן הזמנתי דרך צד שלישי כי ישירית הם היו יקרים

וההתעקשות היא בעיקר כי הרמות גימור הנמוכות במרצדס הן קצת מגוחכות... ובאלי לחוות את החוויה ממרצדס כמו שצריך

לא ניתן לערוך - בC קלאס מגוחכות.. בE גם הנמוכה ביותר לא רעה בכלל אבל מעדיף את הגודל של הC. לקבל את הצורת קופה של הC בכלל חלום... בשביל המזכרת :)

ואם היה את הA שיצאה ממש לפני כמה חודשים יש מצב שהייתי מעדיף אותה ברמת האבזור הגבוהה ביותר. יש לי חיבה למכוניות קטנות ומאובזרות טכנולוגית... יודע שהE וגם הC רחוקות מלהיות קטנות אבל נראה שזאת החוויה הטובה ביותר שניתי להשיג בלי לקבל חור בכיס על נהיגה של יום

עריכה אחרונה על ידי AsafRS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון מר של חברים, כדאי להזהר מהשכרת SUV כי בהחלט אפשר לקבל רכב הרבה פחות טוב שנופל תחת הגדרת SUV. במקרה שלהם הזמינו SUV מרווח ובסוף קיבלו SUV קטן ללא מספיק מקום למזוודות. כשהתלוננו אמרו להם ששני הרכבים מוגדרים SUV וזה מה יש.

אם חשוב לך הפינוק לך על סדאן, שם ההגדרות יותר מדויקות.

חבר באנגליה הזמין קדג׳ר. בעלות של 15 פאונד ליום שידרג ליגואר e-pace......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שפשוט לא היה להם את הרכב שהזמין ולכן הם העדיפו להוציא ממנו כמה פאונדים במקום לשדרג אותו בחינם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם היה את הA שיצאה ממש לפני כמה חודשים יש מצב שהייתי מעדיף אותה ברמת האבזור הגבוהה ביותר. יש לי חיבה למכוניות קטנות ומאובזרות טכנולוגית...

אם אתה מעדיף משהו קטן יותר, למה לא לעשות הזמנה למרצדס A/אאודי A3/ב.מ.וו X1? את כולן אפשר להזמין בסיקסט. שוב, הלי התחייבות שזה מה שתקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו קראתי שרשמת שהטיול שלך יהיה בין פראג לדרזדן. מנסיון עבר זו נסיעה מאוד קצרה. אולי תשקול לעשות אותה באוטובוס או ברכבת.

אני לא אסע ישירות לשם במסלול המהיר ביותר. מתכוון להאריך את הנסיעה וגם באיזור דרזדן לנסוע לכמה אזורים יפים ששמענו עליהם..

אם אתה מעדיף משהו קטן יותר, למה לא לעשות הזמנה למרצדס A/אאודי A3/ב.מ.וו X1? את כולן אפשר להזמין בסיקסט. שוב, הלי התחייבות שזה מה שתקבל.

כי אם אקבל ״סתם״ משהו קטן אז זה כבר לא יהיה רכב מהנה.. שאני מזמין E קלאס אין סיכוי שאקבל סתם משהו... בכל מקרה עדיין אפשר לבטל את ההזמנה ואני שוקל לשנות לC. אני אתקשר לסניף לראות באיזה רמות גימור יש להם את הC. בתכלס זה לא כזה קריטי מבחנתי.. העיקר שתיהיה חוויה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...