Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שליטה מההגה בסוזוקי sx4 למערכת אודיו לא מקורית (הכותרת נערכה מאוד)

MountainJew
שימו לב! השרשור הזה בן 2036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה... ברשותי סוזוקי SX4 מודל 2008 שהייתה של אבא שלי עד לא מזמן ולא אהבתי כ"כ את הרדוי-דיסק הישן ללא הבלוטות' וכו'. גם אין לי ככ עדיין את הכסף על מנת לקנות רכב חדש אז החלטתי להשקיע טיפה ברכב ולהחזיק אותו עד שימות בסופו של דבר (עשה רק 143000 ק"מ).

לענייננו, לאחרונה החלפתי את המערכת הפשוטה והתקנתי מערכת אנדרואיד 7.1 ו4 בוקסות של JBL חדשים מהניילון במחיר מופקע שהרשיתי לעצמי על סך 3.5אלף ש"ח.

בהתחלה החלפתי רק מערכת והרמקולים עשו קצר שגרם להם לזייף ולהוציא קולות מעצבנים ממש של קצר והרס. לאחר מכן ביום שישי האחרון (21.9.18 ) החלפתי רמקולים והבעיה כרגע שנשארה היא שהשליטה מההגה על הווליום נדפקת קצת בנסיעה ממושכת וכנ"ל 3 בוקסות שנכבות פתאום. אחת שמוציאה קולות דומים לכאלו של התלקחות בכלל מטריף/מפחיד אותי ואני מכבה ישר את במערכת על מנת למנוע נזק נוסף שעשוי לקרות חס וחלילה.

אחד הבקרים נסעתי שוב לעפולה, רק שבאותו בוקר האוטו היה תקין לחלוטין רק בעיה בכך שהווליום טיפה עולה יורד במהלך נסיעה וכשמנמיכים מכפתור ההגה אז הוא לפעמים מעלה את הווליום ורק אז מוריד אותו לאחר כמה לחיצות.

ההסבר שעובד בחנות נתן לי הוא שלרכבי סוזוקי יש התנגדות חשמלית התחלתית מאוד גבוהה שגורמת להן לדחות את מערכת המולטימדיה (משהו כמו 5.15 ווט, ככה ראיתי במחשב צהוב כזה שחיברו לי אל הרכב,לא סגור על שם המידה של ההתנגדות) ושהוא עשה "קומבינה" שתעקוף את ההתנגדות ההתחלתית. המערכת והרמקולים עובדים מצוין. הבעיה היא שבנסיעה ממושכת ותחת מזג אוויר חם 3 רמקולים נכבים והקול מהמערכת יורד ועולה מעצמו ולא מופיעה על המסך כל שינוי בווליום שהוגדר. מרגיש כאילו כל 3500 השקלים שהשקעתי נזרקו אל פח האשפה.

האם למישהו יש מושג מה יכולה להיות הבעיה של הרכב עם המערכת? האם באמת זו רק התנגדות חשמלית התחלתית? אם כן אז איך ניתן לעקוף אותה ללא קומבינות ולמתן אותה?

מה אפשר לעשות!?!? אני מתוסכל מאוד בגלל ההוצאה הכספית והבעיות שעדיין מופיעות במהלך הנהיגה... מוסך מורשה סוזוקי עפולה שלחו אותי אל חנות בשם "רדיו עפולה" שם בוצעו כל ההתקנות.

מצטער אם לא הבנתם משהו כי אני בשיא של עצבים שמוציאים אותי מריכוז במהלך הכתיבה.

עריכה אחרונה על ידי MountainJew
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי ההתקנה שעשו לך על הפנים.ברשותי sx4 2010 והחלפתי את הרדיו ואת הרמקולים.שום דבר ממה שתארת לא היה לי.

היה לי בעיה עם הכיול של השליטה מההגה ונמסר לי שהרדיו עושה בעיות עם הרכב שלי וזה בעיה ידועה.החלפתי את הרדיו וגם זה נפתר.

רז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...