Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת SQ בחירת HeadUnit מתאים

Masuda Yakir
שימו לב! השרשור הזה בן 2045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני חדש פה

אני מחפש מערכת מקצועית HIGH END רק ל SQ

בדקתי כמה הצעות לגביי הSONY RSX-GS

ולגבי הpioneer p99

האם יש לכם המלצות לאחד מהם או אפילו למשהו יותר טוב?

אשמח לעזרה בנושא

תודה!

(יש כבר השקעה של איזה 50 אלף על מערכת קיימת באוטו רק חסר לי משהו שיסגור את הפינה של ה HeadUnit

תודה רבה!

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הp99 מעולה, יש גם קלריון hx3 שהוא מכשיר מדהים.

אם אין מגבלת תקציב יש פיוניר odr.

בכל מקרה פרט למה אתה מחבר אותו? אקטיבי? פסיבי? סט 3 חלקים? אם אתה עובד פאסיבי יש מכשירים אחרים שיכולים להיות אופציה.

hu:eclipse 7200 MK II ,amp:image dynamics q450.4+boston gt28+mono rockford 1501bd,comp:duble hertz mlk165+midrange hl70, subwoofer:fi q15

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה המפרט שלי:

amp's :

gladen pro 5|30

gladen pro 4|10

processor:

gladen 8to12 aerospace pro

speaker:

front [TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=width: 50%]AEROSPACE 165.3 3 way

rear

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=width: 50%]AEROSPACE 165.2 2 way

tray

hertz dcx 710.3 7/10"i

sub

rs 08 roundbox Dual

כרגע אין HEADUNIT ואני שומע דרך סטרימינג מהפלא עם העברת מוזיקה דרך ממיר בלוטוט לאופטי שמתחבר ישר למעבד של מוסקוני

אשמח לעזרה לגבי בחירת HEADUNIT מתאים לSQ

תודה!

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני מבין, אתה הולך להזרים מוזיקה מהנייד,

אם ככה אז P99 חד משמעית.

פיוניר odr, קלריון 9255, אלפיין f1,

בהחלט מכשירים מליגה אחרת, אבל רק אם אתה הולך לשמוע דיסקים, אחרת אין מה לחפש איתם,

כי האופציה היחידה לחבר אליהם טלפון זה aux אנלוגי, ולפי דעתי זו טעות.

הp99 יודע להתחבר דרך שקע usb/lightning,

ולמשוך את ה״מידע״ מבלי להמיר אותו לאנלוגי.

לסוני יש יש יתרון יחיד, וזה בלוטות.

אליי זה לו דיבר כל כך, לכן הלכתי על p99,

ואני נהנה ממנו מכל שניה ומכל רגע,

ולא רק מבחינת הסאונד,

מוצר יפני לכל דבר,

ממליץ בחום.

את הסוני לא שמעתי אישית, אבל עד כמה שידוע לי הוא לא זכה לביקורות מי יודע מה,

וגם נראה כמו איזה מיקרוגל קטן, לכן הוא לא היה אופציה בשבילי אפילו לרגע.

דעתי האישית כמובן.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה אני תמיד ממליץ לחשוב היטב על תצורת המערכת לפני שאפילו קונים כבלים, בשביל לא להגיע למצבים כאלה.

הפיוניר בהחלט היה יכול לחסוך את הקנייה של המעבד כלל,

שוב, הכל תלוי בתצורה, אף אחד לא יודע איך ולמה תחבר את הציוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מאוד אוהב את הסוני הזה - עיצוב רטרו למכשיר מאוד מתקדם מבחינה טכנולוגית.

אבל אם יש לך ממיר מBT לאופטי ומעבד של מוסקוני אני לא ממש מבין בשביל ולמה אתה גם חושב שHU "היי אנד" כזה או אחר יתן לך תוצאה יותר טובה או לפחות משהו שתוכל להבדיל בו בשמיעה בכלל - אתה לא...

ממה שאני מבין אתה מתכנן על כך שהסוני יוציא אופטי לכוון המוסוקני - אבל מה אתה מנסה לחסוך כאן אם אתה מזרים מהפלא שלך בכל מקרה?

אז במקום להשתמש בBT דרך הממיר BT לאופטי - תקנה DAC שהוא גם USB CONVERTER איכותי לאופטי ותשתמש בUSB AUDIO מהפלא שלך ישירות!

תבדוק את המוצרים של HIFIME DIY ותבדוק מוצרים של MINI DSP.

זה עובד מדהים ואם אתה גם רוצה לעקוף את הALSA ולהזרים ביט סטרים ישיר מהכונן בפלא שלך דרך הDAC לתוך הפרוססור - תחפש כאן מאמר שכתבתי על אפליקציה שנקראת USB AUDIO PLAYER PRO ותקרא טוב טוב!

אני חושב שבשביל הציוד שיש לך - הגישה של הUSB AUDIO PLAYER PRO תהיה פתרון הרבה יותר טוב מסתם לזרוק עוד מכשיר חשמלי בשרשרת החיול שלך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נגן שקניתי של חברת FIIO X7 שאותו אני גם יכול לחבר ישירות למעבד עם חיבור קואקסאלי דיגיטלי

השאלה אם עדיף את זה או את ה

USB AUDIO PLAYER PRO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעצם עזוב שילבתי את שתיהם והשילוב לא מהיקום הזה

שומעים אלוהי עם אוזניות אני כבר מת לשמוע באוטו ולעשות קצת כיוונים

אעדכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון חיבור הקואקס נחשב כעדיף - אין בו את כל השיח על נושא הג'יטרינג והקלוקינג למרות שעד היום לא הצלחתי לשמוע שום הבדל בין טווח דיגיטלי אחד לטווח דיגיטלי אחר או בין מקור דיגיטלי אחד למקור דיגיטלי אחר בחיבור לאותו הDSP עם אותן ההגדרות.

וזה לא שלא יצא לי לנכוח בהשוואות כאלו - יצא לי בהחלט.

מה ששמתי לב ברובן הוא שהבעלים של המערכת ממש מנסה להסביר לי איפה אני אמור לשמוע את ההבדלים - בחלק מהמקרים ממש השתכנעתי להאמין לרגע שיש הבדל - לאחר בדיקה נוספת בעצימת עיניים - לא מצאתי הבדל.

כאן לדעתי גם קבור הכלב בנושא הזה וזה כבר כמובן דיון ופתיחת תיבת פנדורה ושמה הוא פסיכו-אקוסטיקה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בחירה שלך - שוב, בעיני זה לפתוח תיבת פנדורה שבה אנשים רבים על יש הבדל או אין הבדל כאשר מה שמוזרם לתוך הDSP שלך הוא רצף של מידע ולא באמת אות\סיגנל אנלוגי

זה אפס ואחד - וזה אותו האפס ואותו האחד שרצים מFIIO או מXIAOMI או מSONY GS או מפיוניר P99

אולי גם היינו מתפלפלים כאן על עם SPDIF דרך קואקס או דרך אופטי בגלל כל נושא התזמון והריצוד שקיימים בטווח האופטי כשבפועל אולי מחשב בהחלט יוכל להראות לך הבדלים - האוזן שלך לא שומעת ככה! המוח שלך לא מקשיב ככה...

אבל כשבן אדם משכנע את עצמו שיש הבדלים - הוא ימצא אותם!

אני יכול להראות לך סדרות שעוסקות בפסיכו ויזואליה ופסיכו אקוסטיקה שם מראים לך בקלות איך משכנעים בן אדם שיש נחש שזוחל על עץ בזמן שזה בסה"כ ענף אבל אם תדבר אל האנשים בצורה נכונה הם ישתכנעו שהם רואים משהו זז שם.

באותה הצורה אני יכול להראות לך סרטונים שמראים בן אדם אומר BA אבל אתה שומע MA וההפך

לפעמים כשאתה משכנע את עצמך שמשהו קיים - זה אכן כך

אז אם אתה רוצה להאמין שהFIIO שלך טוב יותר או שונה במשהו ממקלט BT שתומך בAPTX - אתה צריך כנראה להשאר עם הFIIO.

אני יכול לאמר לך שהUSB AUDIO PLAYER PRO באמת עושה עבודה נהדרת אבל זה בגלל שהם משתמשים במקודד שבאמת עושה הבדל - אתה תשמע טוב יותר חלק מהקבצים שלך שם בין אם אתה משתמש בהם דרך DAC או בין אם אתה מזרים דרכם בBT.

וגם אז - גם אם יש באמת הבדלים שאני עד היום לא בטוח שאני שיכנעתי את עצמי שהם באמת קיימים - הם תקפים לרגע היחיד והבודד הזה שאתה מחפש אותם בו כשאתה עובר בין מקור אחד למקור שני - האוזן אחרי כמה שניות מתרגלת למה שהיא שומעת ומשם הלאה זה כבר לא משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...