Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב מיני עם ערך מוסף עד 60K, המועמדות: מיני,אבארט ורנו.

Tamir FR
שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שהלאון נמכרה (יש כבר זכרון דברים), אני זקוק לרכב קטן, כ3.5 מטרים.

אני עובר לגור ברמת גן ברחוב שאין הרבה חניות ורוב הזמן אני בכלל מתנייד עם קורקינט חשמלי ויש לי הסעה לעבודה,

אבל בגלל שבכל זאת חייב רכב לימים גשומים, סופי שבוע או סתם לצאת לדייט עם מישהי אז אני מחפש לי משהו קטן אבל שיהיה לו גם ערך מוסף כלשהו, שיהיה לי כיף להכנס לרכב.

התקציב הוא כ60K והמועמדות שנכנסות לתקציב הן

1.ABARTH 500C רובוטית,שנת 2010-12 יד 3 או 4 לפחות. עם כ80 אלף ק"מ. נסחרות ב60-65 אלף ש"ח

2.FIAT 500C מנוע 1400, רובוטית שנת 2013 יד ראשונה או שניה עם כ75 אלף ק"מ נסחרות ב50K. שנת 2010 אפשר למצוא גם ב35K

MINI COOPER.3 שנת 2010-12 יד שניה או שלישית עם כ80 אלף ק"מ נסחרות ב60 אלף ש"ח

4.רנו טווינגו 2017 הדגם המאובזר ביותר כ55K או לקבריולט נסחרות בכ60K.

עכשיו, הכי רציונלי זה ללכת על הטווינגו כי היא הכי חדשה, יש אחריות מהיבואן ואפשר למצוא אותן עם פחות מ10 אלף ק"מ היא הכי בטיחותית ובטח גם הכי חסכונית ויש לה יחידת כוח טובה של גיר דו מצמדי ומנוע טורבו.

א-ב-ל

אין לה את הסקס אפיל שיש לABARTH או למיני. שאצלן אני דווקא חושש מאמינות, מה כדאי לבדוק ברכבים האלו? מה המחלות שלהן? אני מבין שABARTH זה רכב ספורט ובגלל זה הוא צובר ידיים במהירות, השאלה אם זו באמת הסיבה או שיש פה בעיה כלשהי?

חשבתי גם על MINI ONE, מה שמבאס אותי זה חוסר איבזור ברמה שאין אפילו בלוטוט מקורי ברכב, שלא נדבר על שליטה מההגה.

מה דעתכם?

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי אבארט ידנית וזאת בגלל שהומלץ לי ע"י מיכאל אלפא (בחור שמתמחה באיטלקיות ) שלא ללכת על הגיר הרובוטי שלהן. בנוסף, האבארט קשיחה ביותר בשנתונים האלה כך שהתנהלות בתוך עיר עם באמפרים ובורות בכבישים גורמת להיכרות מחודשת עם חוליות הגב.

לגבי השתיים האחרות שהצעת אין לי מידע, אם כי כפי שכבר כתבת הטווינגו לא ברמה של המיני והאבארט, אני גם חןשב שמבחינת מידות, המיני במידות של סופר מיני.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פיאט 500 הסטנדרטית באה בחשבון אני מציע לך לבדוק גם את אופל אדם. היא נוחה ומציעה תא נוסעים איכותי ונעים יותר.

אישית כנראה שהייתי פוזל לטווינגו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חןשב שמבחינת מידות, המיני במידות של סופר מיני.

מיני דור קודם היא באורך של 3.72 מטרים לעומת ה500 שאורכה 3.57, הדור בחדש בהחלט טיפס למימדים של סופר מיני

הסתכלתי על אופל אדם גם, הבעיה מבחינתי שהיא חלושה.

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ה-500 וגם האבראט' מצוידות בגיר רובוטי חד מצמדי. הייתי ממליץ שתבצע נסיעת מבחן ותראה אם מתאים לך לפני שתתקדם.

חוץ מזה, מבחינת מחלות ב-500, יש לי את ה-1.25 הידנית, הבעיה העיקרית היא דשבורד שנוטה להתנפח. ייתכן שהוחלף ברכב שתרצה לרכוש. האחריות מכסה את הפלסטיקה ל-5 שנים, כך שאם תרכוש 2013, אולי תהיה עדיין תחת אחריות.

יש היגיון כלשהו מאחורי רכישת טווינגו, הגיר הרובוטי של רנו אמנם לא נחשב מאוד בעייתי, אך פה ושם היו דיווחים בפורום על תקלות במחשב הגיר, אם כי לא זכור לי שזה היה עם המנוע הזה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בעבר על אבארט 500c ואני לא זוכר את הגיר לרעה. ברור לי שזה לא דו מצמדי ויש צורך לשתף פעולה ולעזור לגיר להחליף הילוכים בצורה חלקה יחסית. לגבי נוחות היא דווקא נוחה יותר מגרסה הסגורה.

יש פה מישהו עם ניסיון במיני? אמינות,מחלות,שכירות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר נהיגה על 500C עם מנוע 1.4 100HP וגיר רובוטי הפיאט ירדה בכלל מהרשימה בשלל הווריאציות שהיא מגיעה.

כנראה שאטפס במידות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר נהיגה על 500C עם מנוע 1.4 100HP וגיר רובוטי הפיאט ירדה בכלל מהרשימה בשלל הווריאציות שהיא מגיעה.

כנראה שאטפס במידות..

תנסה לאון :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...