Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 3 שנים ו4 חודשים עם לקסוס NX והצגת המחליפה

niv
שימו לב! השרשור הזה בן 2032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אחרי כמעט 5 שנים עם לקסוסים: שנה ו8 עם IS300H ואחר כך 3 שנים וארבעה חודשים עם NX200 הגיע הזמן לסכם.

הNX שירתה אותי נאמנה בתקופה זאת, 0 תקלות ואפילו לא תקלות הכי קטנות, ריקול אחד יחיד.

אין ספק שאפשר להתאהב בשקט הנפשי שלקסוס נותנת לך, לא מפחד מתקלות, מחירי טיפולים קצת יותר יקרים מטויוטה וסחירות מטורפת.(הלקסוס נמכר לאבא שלי, אחרי שכל העולם רצה אותה) עוד דבר קטן לאחי יש גם NX אבל את ההיברידית ולאישתו CT200 וגם שם 0 תקלות והמון שקט.

עוד אחד הדברים שממש אהבתי בלקסוס זה שהרכב נראה בפנים ובחוץ כאילו קיבלתי אותו רק אתמול ולא לפני 3 שנים, הכל חדש,יושב במקום ומרגיש איכותי מאוד, שום פלסטיק לא מרשרש, הריפודי עור מרגישים חדשים.

בין הבחירה לרכב הבא היתה התלבטות קשה, הלקסוס RX מאוד הרשימה אותי בסופ"ש שהיתה אצלי, האופציה הנוספת היתה X3 שנפלה עוד באולם התצוגה בגלל המסך המצחיק שלה, האופציה שהיתה מועדפת עליי היתה הלבנטה שפשוט הדהימה אותי אבל נפלה ממש בדקה האחרונה בגלל שאני בונה בית חדש עכשיו והיה נראה לי קצת לחוץ להוציא עכשיו סכום כזה על רכב, ולבסוף מה שנבחר (וביום חמישי כבר תאכלס את החניה שלי) זה האלפא סטלביו פירסט אדישן, 280 כ"ס ו5.7 ל100 לא יכולים להיות רעים ומקווה שהאמינות תהיה טובה (היה לי בעבר 4 אלפות שהפתיעו באמינות).

עריכה אחרונה על ידי niv

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

האלפא נראית בחירה מעניינת. מקווה שרק תהנה ממנה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הקיצוניות בין אלפא ללקסוס .

כמו לצאת עם כוכבת פורנו אחרי רבנית .

תתחדש ומחכים לרשמים.

כזה אני :lol:

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכות על המיוחדת )

הלקסוס נשמע מבטיח וגם מקיים .

למה אני עדיין מחפש מרצדס במקום להיות עם ראש שקט בלקסוס ?.:?

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב, תתחדש ותהנה! אלפיסט לעולם יחזור לאלפא, זה וירוס שאי אפשר להוציא מהמערכת.

bar72 - למיטב זכרוני הוא כתב שזה בגלל בעיות גב. אין ספק שבמקרה הזה ג'יפון הרבה יותר נוח.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

לדלג בין סגנונות שונים של יצרנים שונים זה תמיד כיף.

אם אפשר לשאול לגבי השוק של הNX?

השוק של הNX מעולה לפחות למודל 2015 שזה השנה הראשונה של הNX, אחי קנה את שלו במחירון, כמה כמה אנשים שראו אותי עם הרכב אמרו לי שהם רוצים לקנות כזאת אבל המוכרים לא מוכנים לרדת במחיר ודורשים כולם מחירון, בבדיקה שעשיתי ביד 2 בחודשיים האחרונים שמתי לב שמודל 2015 נחטף תוך יומיים שלושה מהרגע שמפורסם למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו באמת חווית האחזקה של בעלי לקסוס שאני מדבר איתם. תהנה מהסטלביו! זהו, עברת לגיפ׳ונים לגמרי?

עברתי לגיפונים כי אני גבוה ויותר נוח לי להיכנס ולצאת מהם וגם לקשור את הילדים במושבי בטיחות שלהם הרבה יותר קל לי ובנוסף גם אוהב את העיצובים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הרכב. מאוד מעניין. מקווה שתהנה ממנו וגם משקט יחסי.

חייב לשאול לגבי הלקסוס, רשמת שמחירי הטיפולים קצת יותר יקרים מטויוטה, זה באמת ככה?

טיפול פילטרים אני עוד מאמין, אבל מה עם ברקסים נניח? טיימינג? או אם משהו מתקלקל ודורש החלפה?

שואל כי אלו רכבים מעניינים כיד 2

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הרכב. מאוד מעניין. מקווה שתהנה ממנו וגם משקט יחסי.

חייב לשאול לגבי הלקסוס, רשמת שמחירי הטיפולים קצת יותר יקרים מטויוטה, זה באמת ככה?

טיפול פילטרים אני עוד מאמין, אבל מה עם ברקסים נניח? טיימינג? או אם משהו מתקלקל ודורש החלפה?

לגבי תקלות אז אין לי מושג כי הרכב שלי היו לו 0 תקלות.

לא זוכר מחיר של הטיפולים אבל סביבות 500 שקל לטיפול 15000 ו2000 שקל לטיפול גדול כולל ברקסים (המחירים הם באילת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת לא נורא. השאלה באמת מה קורה כשמשהו כבד מתקלקל. גם ברכב ״עממי״ זה יכול להגיע לכמה אלפים טובים ואפילו לסכום של 5 ספרות. מעניין מה המצב אצל לקסוס, כנראה שלעולם לא נידע כי הן לא מתקלקלות : )

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו לצאת עם כוכבת פורנו אחרי רבנית .

פנינה לחתימה,מי לוקח? :p

ניב,תתחדש ותהנה :) סע בדרכים טובות.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! באמת חתיכת מעבר בין שני קצוות. הפעם גם בחרת מכונית מעניינת, ולדעתי לפחות, מלכת היופי של הקטגוריה (מעולם לא חיבבתי את הNX הפושרת).

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...