Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון 2014-2015

MrCola
שימו לב! השרשור הזה בן 2024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם וערב טוב

בזמן האחרון שמתי עין על הסיאט לאון בשנתונים 2014-2015.

התקציב שלי הוא בסביבות ה65 (גג) וראיתי שאפשרי למצוא את הדגם הזה בטווח מחירים הזה.

מכיוון ששמעתי רבות אודות נפלאות ה DSG7 אני נוטה לכיוון הגיר הידני.

לא מצאתי הרבה מידע בפורום על הגרסה הידנית של הסיאט לאון ולכן אני פונה אליכם.

לתקציב שלי נכנס הדגם 1.2TSI ידני, מה דעתכם על הרכב?

בעקרון אני מחפש רכב עם מראה צעיר, קצת יותר חזק מהממוצע שיהיה מהנה לנהיגה, עד עכשיו כל הרכבים שלי היו משפחתומטיות 1.6 פלנטרים 4 הילוכים ובא לי לגוון קצת.

אם יש לכם הצעה אחרת לרכב אחר שנת 2013+ שיתאים לי אשמח לשמוע.

תודה רבה וחג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם המגיב שמעליי, לתקציב שלך יכולה להיכנס fr 1.4 חזקה ומאובזרת הרבה יותר ולדעתי הפער במחיר שווה את זה(כל עוד יש אפשרות).

תמיד תיקח בחשבון שמרבית המוכרים ייתגמשו בסכום מסויים(כמה אלפים לרוב)מהמחיר הראשוני שמפורסם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעצתכם התחלתי לברר לגבי הלאון FR 1.4 וממש ננעלתי עליו וממש מוצא חן בעיניי.

אך האם זהו הזמן לרכוש אותו? בסוף השנה?

הרי כשהשנה תתחלף בעוד 3 חודשים הוא ייחשב לדגם ישן יותר והמחיר שלו צפוי ליפול לא?

גם שמעתי בפורום כמה שמועות על דגם חדש של לאון שיצא לקראת סוף השנה, גם זה יוריד את המחיר שלו, לא?

עוד עניין... עלויות הביטוח שלו? אני נהג צעיר ויודע שיהיה גבוה אבל לכמה גבוה אני צריך לצפות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז מחר האוטו שלי עומד להימכר ואני נכנס לשלב החיפושים אחר לאון. לדעתכם ההבדל בין ה 1.2 ל1.4 fr הוא משמעותי מאוד או זניח? מדובר בהבדל של כ 15 אלף שקל. האם יש דברים שמומלץ ספציפית לבדוק ברכבים האלו ושצריך לשים אליהם לב?

תודה רבה על העזרה ולילה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ה15 אלף שקל האלה שווים?

אתה מקבל מנוע גדול יותר,חבילת אבזור-ג'אנטים גדולים,גג פנורמים,פנסים,מושבים וכו'.

הבעיה היחידה היא שהFR הגיעו ברובן(אם לא כולן) במרכב של 3 דלתות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 1.4 FR אוטו עם סטייל, נראה מיוחד. מבחינה חיצונית הוא נראה בדיוק כמו ה1.8 FR וזה רק מוסיף לו.

ה1.2 נראה כמו רכב משפחתי רגיל.

הרכב נפוץ בקרב צעירים, וחלקם רכשו אותו כרכב ראשון. תבדוק שהרכב בלי שיפורים, טופל במוסך צ'מפיון או מוסך מתמחה (עם קבלות).

שים לב לדברים הקטנים, שריטות בג'אנטים, פלסטיקים שבורים וכו'. תתפלא לראות שיש הרבה אקזמפלרים במצב "חדש".

תקופה טובה לקניה - סוף\תחילת שנה. הרבה אנשים רוכשים רכבים חדשים לפני סוף השנה ומקבלים אוטו עם רישוי לשנה הבא. בזמן הזה נזרקים לשוק הרבה רכבים והמחיר יורד. מצד שני, גם יהיה קשה למכור את הרכב הישן בתקופה הזאת.

חוץ משוק הרכבים הפרטים יש את אוטודיל טרייד אין שעובד עם צ'מפיון, שווה בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...