Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פורטה 2014 - תחזוקת מערכת קירור

OrenW
שימו לב! השרשור הזה בן 2037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בקיה פורטה 2014 (וגם ברכבים אחרים שחולקים אותו מנוע) משאבת המים יושבת על רצועת האביזרים ולכן הגישה להחלפתה קלה. לפי ספר הרכב מערכת הקירור צריכה להיבדק כל טיפול שני החל מ60,000 ק"מ.

בהנחה ואינני מעוניין בתחזוקת שבר למשאבה, מתי הייתם ממליצים להחליף את המשאבה? האם מישהו יודע מה ממליצים בשטח המוסכים המורשים?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאבת מים מחליפים כאשר היא רועשת או נוזלת ולא בשום מצב אחר וכל החלפה מוקדמת לא נחוצה לפחות לטעמי בטח שלא בכזה ק"מ נמוך.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשאבה לא נוזלת לא נוגעים. רק תקפיד על נוזל קירור מתאים לריכבך ופעם ב 3-4 שנים לא יזיק ריענון בנוזל חדש. אם הרכב הנל הוא בעל רצועת תיזמון ולא שרשרת אז סיכוי גבוה שהרצועה כן יושבת מעל גישה לחלק מברגי המשאבה ואז כן תצטרך להסיר טיימינג לטובת החלפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב אכן יש שרשרת תזמון, פולי המשאבה יושב על רצועת האביזרים וכל ברגי משאבת המים חשופים.

האם כל הרכבים בעלי שרשרת תזמון בכבישי הארץ נעים בתחזוקת שבר למשאבת מים? נשמע לי כמו מתכון להתחממות מנוע. מה דעתכם?

בהנחה של תחזוקה תקינה מה ממוצע אורך חיים של משאבה מקורית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשאבת מיים אין חוקים ולכן אין מה לגעת בה אם לא נוזלת. פשוט פעם בשבוע לפחות לבדוק שאין מחסור בנוזל קירור..זה הכל. משאבת המיים אם נוסעץ על נוזל שעומד בתקן יכוחה להחזיק המון שנים ומאות אלפי קילומטרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב אכן יש שרשרת תזמון, פולי המשאבה יושב על רצועת האביזרים וכל ברגי משאבת המים חשופים.

האם כל הרכבים בעלי שרשרת תזמון בכבישי הארץ נעים בתחזוקת שבר למשאבת מים? נשמע לי כמו מתכון להתחממות מנוע. מה דעתכם?

בהנחה של תחזוקה תקינה מה ממוצע אורך חיים של משאבה מקורית?

בחלק גדול של המכוניות משאבת המים יושבת על רצועת הטיימינג ומוחלפת במסגרת החלפת הרצועה כל 5 שנים או 90,000 ק"מ תלוי בהוראות היצרן ולפי סוג הרכב.

Sent from my LG-H840 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...