Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 3 שנים – גולף 2015 125 כ"ס TSI עם גיר DSG

meir_gi
שימו לב! השרשור הזה בן 1929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין ל-"ג'יפ" יתרון אינהרנטי בשיבוש מהמורות. נהפוכו, הגובה דורש פשרות בכיול המתלים. הבדלי מרווח הגחון לא משנים בהתניידות בכביש. לשטח הם לא מגיעים. אחסון גם לא בטוח שיש יתרון (תלוי אילו דגמים משווים).

נשאר "לשבת גבוה", שאני לא יודע למה זה טוב.

אנשים מרגישים יותר ביטחון שהם יושבים גבוה. למה? לא יודע.

אנשים מרגישים גם שהראות טובה יותר, לפעמים זה גם נכון.

אנשים מרגישים שיש יותר מקום ב״ג’יפ״.

אנשים מרגישים שהם קיבלו יותר פח.

לפעמים זה גם עניין של נוחות, יותר נוח להם להכנס ולצאת מהג’יפ או לסדר את הילדים.

בקיצור אנשים מרגישים שהם עשו עסקה טובה יותר שהם קנו ג’יפ. אי אפשר להתווכח עם מה שהם מרגישים גם אם זו תחושה שנובעת מאפס אמיתות, ויכול להיות גם שהם צודקים.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אנשים מרגישים שהם עשו עסקה טובה כשהם קונים ג'יפון כי הם מרגישים שקנו את מקסימום הפח לשקל והפוזה שיש.

עריכה אחרונה על ידי TurboMan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים מרגישים שיש יותר מקום ב״ג’יפ״.

לפעמים יש יותר מרווח ראש. לפעמים.

אבל מרווח פנים אפקטיבי יותר משיגים במיניוואן.

לפעמים זה גם עניין של נוחות, יותר נוח להם להכנס ולצאת מהג’יפ או לסדר את הילדים.

זה באמת יותר נוח משמעותית, ככל שהרכב גבוה יותר. אבל זה נכון גם... נכון, למיניוואן.

בקיצור אנשים מרגישים שהם עשו עסקה טובה יותר שהם קנו ג’יפ. אי אפשר להתווכח עם מה שהם מרגישים גם אם זו תחושה שנובעת מאפס אמיתות, ויכול להיות גם שהם צודקים.

אי אפשר להתווכח עם מה שבני אדם מרגישים?!

באמת?!

באמת?

אחד המשפטים השגויים שקראתי, מכל בחינה שהיא.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מיניוואן אתה צודק. אבל זה לא נראה להם מספיק יפה ושיקי כנראה. לך תתווכח איתם על זה.

אתה מוזמן לנסות להסביר לאנשים כמה התחושה שלהם מוטעית וכמה הם יכלו להרוויח יותר ממיניוואן. זה לא יעזור... גם אם אתה לחלוטין צודק. הם קונים והם ימשיכו לקנות ״ג’יפים״ וכל היצרנים הפנימו ועברו לייצר ״גיפים״ בשלל גדלים למרות שהיו להם אחלה מיניוואנים מוכנים על המדף.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוספת קטנה ששכחתי לציין בסיכום שלי לרכב: לאחר 22 חודשים, שבק המצבר המקורי והוחלף לחדש מקורי במסגרת אחריות. ברצוני לציין שאינני מרבה להשתמש ב S&S כך שאני לא חושב שזה קשור. בכל מקרה אני לא מציין את זה לשלילה שכן יכול לקרות גם ברכבים אחרים (מכיר בעיות במאזה של מצברים שנגמרו מהר יחסית).

הבאסה היחידה שזה קרה ביציאה מאילת חזרה לאיזור המרכז, ולכן, לאחר שהנעתי עם כבלים, נסעתי רצוף ללא עצירה. כמובן שהגעתי הביתה וחניתי, לא ניתן החה להניע שוב.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום מאיר

את מרבית הדברים שרשמת עוד לא נתקלתי בהם

הבעיה היחידה שיש לי כרגע זה שהרכב יצא מהאחריות.

ציינתי לפני כמה שבועות שיש רעשים אחרי הנעה דרך מערכת Ss, לא תיקנתי כי לא רוצה שפאן בוי יגע לי במחשב הרכב עוד פעם, אינני סומך על האנשים האלה.

לפעמים הביטוי leave your vehicle on p...

הופיעה, אבל אינני חש שום דבר בגיר, לא רעידות, לא קפיצות לא כלום.

אתה יודע קניתי את שלי בחודש ספטמבר מיד ראשונה עם 40k, עכשיו אני עם 55k, ועוד מעט טיפול 60k, נראה לאן זה הולך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו פה שציינו שההודעה הזו בשלב מסויים תמנע כל יכולת להניע את הרכב או להוציא מפתח מהסוויץ.

החבר Max מכיר זאת טוב ויכול לשפוך אור על הסוגיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם יש לי את הגולף ( מליסינג) שנת 2016.

אכן רכב מדהים לנהיגה אבל יש לי את אותן בעיות בדיוק! אותה יבבה חוזרת בהעברת ההילוכים, ההודעה במסך הקטן והמולטימדיה.

עקב שירות נחות מאוד של צ'מפיון מוטורס אני לא שולח את הרכב לתיקון אפילו. פעם אחרונה, על שדרוג דבילי של מער' המולטימדיה השביתו לי את הרכב ל 3 ימים והייתי עם חילופי מסריח.

השדרוג לא פתר אגב את הבעיה שלשמה הרכב נשלח מראש.

לסיכום - לליסינג רכב סבבה, לא הייתי קונה כפרטי בין היתר בגלל השירות המזעזע של היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...