Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כדאיות לימודי הנדסאי רכב

Asfanut
שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש כמה שרשורים מלפני כמה שנים בנושא, אבל מניח שהם פחות מעודכנים והם לא כל כך עונים לשאלות שלי.

אני מתלבט כרגע אם להתחיל לימודי הנדסאי רכב.

הולך לכיוון הזה כי אני לא סגור על תואר שאני רוצה, ואלה שכן מעניינים אותי מובילים לעבודות שלא רלוונטיות אליי בכלל (ביו' וכד'). תמיד אהבתי את תחום הרכב, ולאחר שיחה עם מישהו שאני מכיר וסומך עליו ממכללה מוכרת הוא מאוד המליץ לי ללמוד הנדסאי רכב כי אני אוהב את תחום הרכב בכללי. הוא טוען שזו תעודה עם ביקוש ומשכורות טובות. יש כאן אנשים שעשו את המסלול הזה?

אם כן, איפה? בלימודי ערב או יום? איזה משרות יש בתחום ומה השכר הממוצע? הבנתי שהכסף הטוב נמצא בתחום הדיאגנוסטיקה, או משכורת סבירות כקצין רכב בחברות.

והכי חשוב, האם בדיעבד הייתם הולכים על המסלול הזה או שאתם לא ממליצים כעל התחום?

תודה רבה!

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כסף יש בהנדסאי רכב? כמה כבר תרוויח בתור דיאגנוסט במוסך?

אני לא רואה סיבה ללמוד הנדסאי רכב בארץ.

אם כבר הייתי הולך ללמוד עכשיו הנדסאי הייתי בוחר בהנדסאי חשמל כדי לקבל תעודת חשמלאי, בזה עוד איכשהו יש כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה איש דאיגנוסטיקה מצוין אתה תרוויח טוב, אם תמשיך ללמוד קורסים נוספים כמו רכבים חשמליים/היברדיים, ניהול מוסך, מיזוג אוויר וכו' יהיה לך יתרון גדול. היום יש יבואני רכב ששולחים על חשבונם עובדים מסויימים לקורסים כאלה שזה יפה מאוד ושני הצדדים מרווחים, במיוחד תחום הרכב החשמלי שלאט לאט היבואנים בונים בסיס של אנשי מקצוע עם ידע כדי להיות מוכנים לרגע שהרכבים החשמליים יכנסו חזק לתחום.

אפשר להתקדם למחלקות טכניות של יבואנים במגוון תפקידים, שם העבודה לא מלוכלכת כמו במוסך, שכר מצוין, זה לא קורה ביום אחד כמובן.

הכל תלוי בך וברמת המוטיבציה שלך להתקדם וללמוד כל הזמן. מכיר כמה הנסדאי רכב שלא התקדמו ודי דורכים במקום.

אני לומד הנדסאי רכב בלימודי ערב ומשלב עבודה בתחום ומרוצה מזה, זה בעצם הנדסאי מכונות - תחום רכב(הרבה מתמטיקה), כך שגם יש ביקוש בחברות הייטק לאנשים עם דיפלומה כזאת אבל אני לא מכיר יותר מידי פרטים.

ההתחלה לא תמיד ורודה, צריך להתחיל משכר בסיסי אבל השמיים הם הגבול והרבה תלוי בידע ובניסיון שתרכוש וכמה שתדחוף את עצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

אדם, אפשר לשאול בתור מה אתה עובד? מה המשכורות בפועל בתחום?

אשמח לשמוע עוד דעות אם יש כאן אנשים נוספים מהתחום

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...