Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט קפטיבה דיזל 2013

mikih1583
שימו לב! השרשור הזה בן 2032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, הודעה ראשונה שלי בפורום אנא תהיו עדינים.

המלצות/חוו"ד לקפטיבה דיזל 2013 יד ראשונה 77K.

ישמש בעיקר לנסיעה עירונית ע"י האשה

עריכה אחרונה על ידי mikih1583
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיזל לא ממש מומלץ לנסיעות עירונית כי מסנן החלקיקים יסתם, מה גם שלא מדובר במנוע חסכוני במיוחד למרות שהוא דיזל. 77K זה המחיר או הקילומטראז'?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקילומטראז', יש לאישה נסיעה של כ10 ק"מ בכביש בין עירוני לעבודה לאחר פיזור של הילדים. מבחינת חיסכון בדלק לא כל כך אכפת לי, עכשיו אני נוהג בסונטה 2007 כבר 4 שנים שעושה 1 ל7-8 וחי עם זה בשלום, מה שחשוב זו האמינות ואיכות הרכב. אני עושה בממוצע 14k בשנה בערך. הייתי הולך על סורנטו אבל לא כל כך עומד בתקציב, מה גם שאנשים דורשים בין 15 ל20k מעל המחירון :shock:!!

עריכה אחרונה על ידי mikih1583
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מחיר המחירון של הרכב הזה ובכמה אתה יכול לרכוש אותו?

קח בחשבון שהרכב הזה נמכר כחדש אפס ק"מ בהנחה של 60 אלף ₪, לכן לרכוש רכב כזה משומש צריך להיות רק בהנחה ניכרת ממחיר המחירון.

http://www.cartube.co.il/מבצעי-רכב/מבצעי-רכב-חדש/מבצע-חבר-2017-בשברולט-איסוזו-וקאדילק

מעבר לכך מדובר ברכב מגודל, לא מתאים לאישה לדעתי.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מחיר המחירון של הרכב הזה ובכמה אתה יכול לרכוש אותו?

קח בחשבון שהרכב הזה נמכר כחדש אפס ק"מ בהנחה של 60 אלף ₪, לכן לרכוש רכב כזה משומש צריך להיות רק בהנחה ניכרת ממחיר המחירון.

http://www.cartube.co.il/מבצעי-רכב/מבצעי-רכב-חדש/מבצע-חבר-2017-בשברולט-איסוזו-וקאדילק

מעבר לכך מדובר ברכב מגודל, לא מתאים לאישה לדעתי.

המחירון של האוטו 79k הוא ימכור באיזור ה75 שזה התקציב שלי פחות או יותר. האישה נוהגת על סונטה די מגודלת ומסתדרת ובחבר אין קפטיבה היום קיבלתי את החוברת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חשבתי על קפטיבה יד שניה אומנם משנתון חדש יותר אבל אין כמעט כאלה. למה הרכב לא נמכר בכמויות כמו האווטלנדר או דומיו? הוא נחות יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסך הכל רכב בסדר. יש לחבר שלי את ה 2008 כבר כשנתיים שלוש, רוב הנסיעות בתוך העיר. היו כמה תקלות אבל לא משהו כבד. מנוע בריא שסוחב טוב

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...