Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לגבי פיאט 500x ידנית 2015-2016

BRAVO_SX
שימו לב! השרשור הזה בן 2012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אחרי מחשבות ארוכות מה לעשות ואם אפשר להסתדר עם רכב אחד נפלה החלטה שכבר לא צריך 2 מכוניות בגלל שינויים בחיים ואפשר להסתדר עם קטנוע וגיפון.

הוחלט ללכת על פיאט 500x ידנית 2015-2016, האישה דורשת רק ידנית.

אפשר לקבל חוות דעת לידנית כי כמעט אין מידע ברשת לגבי פיאט 500x ידנית, בחיפוש בגוגל מוצא לי מידע ישן שחבר פורום קנה אותה אבל את הרובוטית.

לפי הנותנים על יבש הידנית היא 1.6 עם 110 כס לעומת הטורבו רובוטית 1.4 עם 140 כס.

האם המנוע ירגיש עצל לעומת הספק וכס?

למרות שמעדיפים את הפיאט אבל האם יש אופציה אחרת גיפון ידני בתקציב סביב ה 70,000 לאחר מכירת 2 הרכבים

הנסיעות הם בעיקר בעיר(תא-גבעתיים) וסופש נסיעות לטיולים עם הילדים

תודה על העזרה והמידע

טל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קקטוס (גם טורבו, ואפילו טורבו דיזל) ויטי ידניות. יש גם xv ו-2008, שתיהן אטמ' ולא מאוד חזקות.

את ה-500x אני לא מכיר, נשמע לי כמו ה-1.6 הסטנדרטי של פיאט, כמו זה שבטיפו. אבל אני באמת לא יודע. אני רק זוכר שתא המטען שלו ממש קטן.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קקטוס (גם טורבו, ואפילו טורבו דיזל) ויטי ידניות. יש גם xv ו-2008, שתיהן אטמ' ולא מאוד חזקות.

לגבי הקקטוס מרגיש לפי הנתונים היבשים כמו הפיאט מנוע 1.2 עם 110 כס בנוסף יש חיסרון שהחלונות מאחורה לא נפתחים.

יטי ו 2008 האישה לא מתחברת לעיצוב.

Xv יכול להיות אופציה אבדוק אותה.

לפני כמה חודשים ראיתי כאלה מודל 2016 עם 0 קילומטר באוטו-דיל - יבואן כשרוני.

פיאט 500x ידנית?

כי לא מוצא שום מידע באתר שלהם, איפה ראית שאדע לאן לפנות ולקבל מידע.

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקקטוס מרגיש לפי הנתונים היבשים כמו הפיאט מנוע 1.2 עם 110 כס

אני לא שיא האובייקטיביות כנראה כבעלים של קקטוס, אבל כששקלתי מה לקנות גם ה-500X היה במיקס ונפסל. אז קודם הנה כמה נתונים יבשים:

הקקטוס קל מה-500X ביותר מ-300 ק"ג.

לשניהם אותו הספק, אך לקקטוס 20.9 קג"מ ב-1,500 סל"ד (הנתון שקובע את כוח המנוע) לעומת 15.5 בלבד לפיאט ב-4,500 סל"ד, כלומר בלי להגיע לסל"ד הזה אתה כלל לא מקבל את מלוא כוח המנוע.

לכן לא מפתיע שהקקטוס מאיץ ל-100 בתוך 9.3 שניות וה-500X ב-11.5 שניות.

זה על הנייר. במציאות הפערים בתחושה עוד יותר גדולים - הקקטוס מציע מנוע גמיש וחזק משמעותית, וגם שקט יותר וחסכוני יותר מהמנוע המאוד מיושן של ה-500X. הרכב לכשעצמו גם שקט יותר לנסיעה ומציע כיול מתלים רך ונעים בהרבה. למעשה, חוץ מהחלונות האחוריים שלא נפתחים מטה אלא החוצה (אצלי לא היה שיקול, ועד היום לא הפריע גם כשהיו נוסעים מאחור) קשה לי לחשוב על תחום בו ה-500X הידני עדיף.

לסיכום - לדעתי, אם החלונות לא קריטיים, קקטוס ללא ספק. אם כן קריטיים - האלטרנטיבה הידנית הסבירה היחידה במחיר הזה בקטגוריה היא היטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט 500x ידנית?

כי לא מוצא שום מידע באתר שלהם, איפה ראית שאדע לאן לפנות ולקבל מידע.

טל.

ראיתי את זה באיזור מאי באתר שלהם - לא יודע לגבי עכשיו.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי לוקח 500x ידנית כזו גם בחינם. השוק של הרכב הזה מת לחלוטין, אף אחד לא שמע על הרכב הזה בגירסא האוטומטית אז הידנית?

הקקטוס עדיפה בכל פרמטר. לגבי החלונות האחוריים, תנסה להיזכר מתי בפעם האחרונה פתחת אותם...

נכתב ע״י חובב אירופאיות שבמשפחתו גם פיאט וגם סיטרואן מעולם לא קונה רכבים לפי מחירון ולא החזיק יפאנית מעולם ובכל זאת לא הייתי קונה את הפיאט הנל.

קח טיפ - רועי צוקרמן שהגיב לך קודם פירסם קקטוס שנראית במצב חדש. הייתי מנסה להגיע איתו לעסקה וחוטף אותה.

אבא שלי ביצע את המהלך הזה לפני כשנתיים, קנה קקטוס כמו חדשה מחבר פורום והוא מרוצה עד הגג.

*אני לא מכיר את רועי

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שטיפה נסחפת. גם עבורי החלונות בקקטוס היו דיל ברייקר, ואם אתה שואל מתי פתחתי אותם בפעם האחרונה, התשובה היא היום

ל-500x יש יתרון אחד משמעותי - עיצוב. מי שזה מדבר אליו, לרוב גם מוכן לשלם על זה. רק צריך לקחת בחשבון שהוא לא הכי חזק בעולם, ושתא המטען שייך לקטגוריית הסופר מיני.

לגבי סחירות עתידית - מאוד קשה לדעת. אולי בעוד כמה שנים קהל היעד של הקקטוס המוגדש יצטמצם משמעותית בגלל החשש להחליף טורבו? אל תשכח שגם ההצע של 500x ידני קטן משמעותית מזה של הקקטוס (2 מודעות מול 54 כרגע ביד2).

הקקטוס כנראה יהיה רכב טוב יותר, ובהפרש ניכר, אבל זה לא הופך את ה-500x לאיזו זוועה מוטורית סטייל מיצובישי אטראז'.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את מה שאמרתי. כתב לך פה חבר פורום שיש עדיין חתיכות של ה500x הידנית הזו משנת 2016 במגרשים 0 קמ. צריך הוכחה טובה יותר? וזה לא שמכרו מאות ממנו או אלפים כדי להצדיק אי הצלחה של למכור כמה חתיכות סוררות, הרכב מבחינת השוק הוא כשלון קולוסאלי ולא רק הגירסא הידנית. דרך אגב זה לא רק באשמת הרכב.

אני אישית לא הייתי משקיע את כספי ברכב כזה למרות השקפת העולם שלי על מחירון ושוק הרכב גם לי יש גבולות.

מכבד את זה שפסלת את הקקטוס בגלל חלונות מאחור. יש כל כך הרבה סיבות טובות לפסול את ה500x, הרבה יותר טובות מחלונות מאחור.

לגבי העתיד של הקקטוס הכל יכול להיות. העתיד של ה500x כבר די ברור... זה שיש רק שתי חתיכות למכירה ביד 2 במקרה שלו מעיד על הבעיה ולא עוזר לה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהרכב כישלון טוטאלי משחק לטובתך.

תקנה בזול(לא מזמן ראיתי שנמכרה אחת בסביבות ה30 אלף) ואם עוד 3-4 שנים תמכור לברזל הירידת ערך היא 30 אלף.

לא הרבה.

(אתה לא תמכור לברזל אלא ב12-10 אלף מה שמייצר עסקה לא רעה)

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם יש קקטוסים אצל היבואן שלא נמכרו, לא ראיתי מ2016 פיאט

500X במגרשים .

עשה סיבוב על 2 הרכבים, אין שום סיבה לא לאהוב את הקקטוס.

יש לו מלא תכונות מצוינות, הוא חסכוני יותר מרוב הרכבים בעלי

5 מקומות המשפחתיים, הוא חזק, זריז, נוח מאוד וגם השוק שלו

לא משהו מיוחד כלל...ממש לא לחמניות חמות.

ה500X, שונה ממנו ולא כזה חסכוני כמוהו, לא נהגתי ב500 הידנית,

אבל האוטומטית טורבו, די זריזה ומהנה לנהיגה (גם הקקטוס מהנה).

אישית, אם היית משווה לטורבו הגודשת של ה500X, הייתי הולך על

הפיאט בשקט...קקטוס אחרי שנה מאבד 25 אחוז מערכו, אחרי שנתיים

45 אחוז מערכו??? הפיאט מאבדת 45 אחוז מערכה אחרי 3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שיש רק שתי חתיכות למכירה ביד 2 במקרה שלו מעיד על הבעיה ולא עוזר לה.

שיעור א' במיקררו כלכלה - הצע מול ביקוש.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שחסר ביקוש...

שיעור ראשון במיקרו כלכלה, יש רק אחד ממני בעולם, זה לא אומר שאני שווה הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אומר שהם שווים הרבה, זה אומר שזה עוזר למחיר לעלות.

השאלה היא מה הביקוש מול ההצע, ומה הגמישות של כל אחד מהם. אם ההצע כל כך נמוך, ודי קשיח, מספיק ביקוש קל כדי שהמחיר יהיה סביר.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא מסכימים, לא נורא.

לפותח השרשור, בדוק גם את הסוזוקי קרוסאובר הידנית. היא לא יפה ושיקית, אבל מאוד יעילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...