Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בקודן

פיטר מטטוב
שימו לב! השרשור הזה בן 2041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

בזמן האחרון הספרה 1 של הקודן לא תמיד עובדת

החלטתי להחליף קוד ומצאתי באינטרנט מדריכים איך לשנות קוד

הבעיה היא שבאותו הרגע שניסיתי לשנות קוד הספרה אחת הפסיקה לגמרי לעבוד ולא הצלחתי להתניע (מאחר ובקוד הישן יש פעמיים 1) ואחרי כמה פעמים של קוד שגוי כי לא הצלחתי להקליד רצוף את הקוד עם פעמיים 1 לחצתי ממש חזק על 1 והקודן הפסיק לעבוד והתחיל לצפצף(הנורה האדומה נדלקת לכמה שניות ואז נכבת לכמה שניות), האוטו מתניע כרגיל (גם לאחר 10 דק של המתנה לראות אם הקודן יפסיק לצפצף ... האוטו מתניע כרגיל בלי קוד בכלל...

מה ניתן לעשות? האם לנתק אותו לגמרי?

צירפתי קישור עם סרטון של המצב...

https://1drv.ms/v/s!AufnNu-Z7wmWk9IEkbxTwy4DilUlTQ

רכב : יונדאי אקסנט פמילי 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לנתק את הקודן אבל אז אתה מוותר על המיגון (המינימלי ביותר) שלו.

מה שאני ממליץ זה לקנות אצל בית עסק מתחום התקנת האביזרים לוח מקשים חדש (חפש באינטרנט לפי "לוח מקשים לקודן עגול"), להפריד את הקודן ממהדבקה, לפתוח אותו ולהחליף את הלוח מקשים. זה כמעט בוודאות יפתר את הבעיה.

צירפתי תמונה של חלק שאני מדבר עליו, עולה משהו כמו 50 ש"ח.

Screenshot_2018-09-22-22-18-49-1.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודן לעיתים גם לא יעכב גנב. הוא פשוט עוקף אותו וזהו. אני בשלי כבר העפתי את הנאחס הזה לעזה, והחיים הרבה יותר נעימים. קודן זה כסתח לחברות הביטוח. נקודה.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה מעניינת באיזה שנה התחילו להכניס קודניות בישראל? והאם זה קיים במדינות אירופה/ארה''ב ? מי המציא אותה ?

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לנתק את הקודן אבל אז אתה מוותר על המיגון (המינימלי ביותר) שלו.

מה שאני ממליץ זה לקנות אצל בית עסק מתחום התקנת האביזרים לוח מקשים חדש (חפש באינטרנט לפי "לוח מקשים לקודן עגול"), להפריד את הקודן ממהדבקה, לפתוח אותו ולהחליף את הלוח מקשים. זה כמעט בוודאות יפתר את הבעיה.

צירפתי תמונה של חלק שאני מדבר עליו, עולה משהו כמו 50 ש"ח.

[ATTACH]509806[/ATTACH]

הבעיה היא שהקודן לא מגיב לכפתורים ומצפצף ללא הפסקה(מפריע מאוד בנסיעה) ולמרות שהקודן לא עובד האוטו מתניע ישר...(גם בלי להכניס קוד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודן לעיתים גם לא יעכב גנב. הוא פשוט עוקף אותו וזהו. אני בשלי כבר העפתי את הנאחס הזה לעזה, והחיים הרבה יותר נעימים. קודן זה כסתח לחברות הביטוח. נקודה.

יש אפשרות להוריד לבד קודן?

כי כרגע האוטו נוסע בלי שאני מכניס קוד... פשוט הקודן מצפצף בלי הפסקה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שהקודן לא מגיב לכפתורים ומצפצף ללא הפסקה(מפריע מאוד בנסיעה) ולמרות שהקודן לא עובד האוטו מתניע ישר...(גם בלי להכניס קוד)

יש אפשרות להוריד לבד קודן?

כי כרגע האוטו נוסע בלי שאני מכניס קוד... פשוט הקודן מצפצף בלי הפסקה...

מה שאומר שהקודן כבר לא מחובר לשום ניתוק שלו, אלא רק מתריע לך שהנעת בלי להכניס קוד. אתה יכול להסיר לבד, אם אתה יודע מה את העושה. כל ניתוק שלו אמור להתחבר חזרה כמו שהיה במקור, אם אתה מפספס משהו קטן האוטו לא יניע.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...