Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראש מנוע/מנוע שלם פיג'ו 205 1.4 שנת 99

sne zar
שימו לב! השרשור הזה בן 1885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם יש לי פיג'ו 205 והלך לי הראש מנוע עקב התחממות כרגע האוטו מניע אבל ממש מקרטע ועושה רעשים מבדיקה הלך הראש מנוע יש לי עוד רכב כזה בדיוק מורד מהכביש אבל תקין לגמרי עם חור בקרטר שסתמתי עם סיליקון נגד חום ואפוקסי אני מכונאי של קטנועים אופנועים ורוצה ללמוד גם רכבים ומנסיון שלי לומדים עם הידים לכן חשבתי לעבוד עליו לבד והשאלות הם:

א. מה עדיף מבחינת כמות עבודה ואחוזי הצלחה (אם אני עובד עם היינס ולאט ובטוח) להחליף את כל המנוע קומפלט או להחליף רק ראש כולל אטמים וכל מה שצריך?

ואם להחליף את כל המנוע אז אם אפשרי ועד כמה זה מסובך להחליף את הקרטר בגלל החור?

ב. מאיפה אני יכול להשיג היינס או חומרים ומדריכים אחרים בנושא?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

מנסיון אישי, החלפת ראש ב 205 לא בעייתית ולא מסובכת מיודע מה.

לגבי היינס, אתה יכול לבדוק אצלם באתר, או לחילופין לבצע חיפוש כללי ברשת, אני לא זוכר איפה יותר זול.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב לדעת מה מצב הבלוק מנוע, איך אתה יודע שהראש לא תקין ?

במידה ואתה מחליף ראש - הייתי שולח לשיפוץ שיבדקו תקינות ב100%.

ואם אתה כבר נכנס לטיפול של ראש / מנוע תעשה טיימינג מלא כולל משאבת מים. לא עולה הרבה כסף.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד המנועים הפשוטים לטיפול באופן עצמאי..כולל ראש מנוע! תוריד את הראש הפגוע, שלח אותו לשיפוץ אצל חרט מקצועי כמובן, שים סט אטמים חדש וזה הכל..אל תתעסק עם החלפות בין ראשים בלי שהראש שאתה מרכיב יעבור אצל חרט. לגבי אופן ביצוע העבודה אי אפשר להסביר על רגל אחת פה אלא חייב מינימום חבר טלפוני. תתחיל בלהסתכל קצת על סירטונים לריכבך ביוטיוב רק בשביל הרעיון עצמו. תצטייד בידית מומנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

תודה רבה לכל החברים בסופו של דבר עבדתי על זה ביחד עם חבר וברוך ה' אחרי 3 לילות של עבודה בלילה הראשון החלפנו את הראש וראינו שעדיין אין קומפרסיה ובסוף היתה בוכנה אחת גמורה שהחלפנו גם אותה הרכב נוסע מצוין העניין הוא שהמעברי מים בבלוק היו ממש מלוכלכים ומעצלנות לא ניקינו אותם ואחרי שסגרנו הכל ראיתי שהאוטו היה בלי טרמוסטט אז קניתי אחד חדש והתקנתי אותו הבעיה שכנראה בגלל הזרימה האיטית של המים בתוך הראש פירקו את הטרמוסטט כי איתו הרכב מתחמם (הטרמוסטט נפתח בדקתי) השאלה כמה זה קריטי הבנתי שהמון ואיך אפשר לנקות אותם בלי להוריד ראש שאר המערכת תקינה בוודאות וזה בטוח הבעיה... תודה רבה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...