Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ וחוות דעת רדיו דיסק nakamichi na87

פלג_
שימו לב! השרשור הזה בן 2034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

אני בשלבי שיפוץ של סמוראי אספנות, רכב שטח פתוח.

אני בקרוב נכנס לשיפוץ הדשבורד ולכן מעוניין כבר להחליט את עניין הרדיו דיסק, דרושים כל מיני חיזוקים לקיבוע הדשבורד למקום בטח עבור רכב שמתוכנן לטייל בשטח.

הרכב הוא לא רכב יום יומי, ואין לי עניין להשקיע המערכת, רדיו דיסק וזוג רמקולים קידמיים (אני צריך לבדוק את המידה)

לאחר שאסיים עם עניין הזיווד אולי יצורפו עוד שני רמקולים אחורה.

מחפש רדיו דיסק פשוט עם בלוטוס שאני יכול להשמיעה שירים ישר מהנייד ללא כבלים וכו' פחות לצורך דיבורית.

ראיתי את הרדיו הדיסק הזה:

https://www.nice-drive.co.il/product/%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%95-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7-nakamichi-na87?aff=Zap&aff_a=1

היתרון הגדול שלו מבחינתי שאין לו דיסק, אין לי שימוש בדיסקים וזה סתם עוד פתוח שיכניס אבק, אך בגלל שאין לו דיסק המכשיר הרבה פחות עמוק מבחינת מידות לעומת מכשיר סטנדרטי.

העומק שלו 90 ממ וזה כמעט חצי ממכשיר סטנדרטי וכך הוא ישב הרבה יותר טוב ופחות ירקוד בתוך התושבת.

אני אבנה זאת כך שבעתיד אם היה צורך ניתן היה גם להכניס מכשיר סטנדרטי.

איך נחשב המכשיר מבחינת אמינות?

האם זה שהוא תומך בבלוטוס הוא בהכרח יכול לנגן שירים מהנייד אפל/אנדרואיד?

האם עליי לבדוק עוד משהו שפספסתי אשמח לדעת.

תודה ושנה טובה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...