Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למערכת מולטימדיה מבוססת אנדרואיד לסובארו B4 2015.

Avinusha
שימו לב! השרשור הזה בן 2027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב חברים, ברשותי סובארו B4 שנת 2015, כרגע מותקנת מערכת מקורית עם מסך 6.2" ותוכנה של סובארו עם starlink, לאחר מספר ימים של התעסקות הבנתי שזה לא בשבילי, אני מעוניין במערכת אנדרואיד עם מסך ענק ומבריק ברזולוציה גבוהה, שתרגיש הן ברמת הנראות והן ברמת התפעול כמו טאבלט מודרני.

כמו כן חשוב שהשליטה מההגה תשמר ושיהיה מותאם ספציפית לרכב, עוד חשוב שתתמוך בכרטיס סים על מנת שיהיה לה אינטרנט משלה ללא תלות בטלפון שלי. לאחר חיפוש ברשת הגעתי למערכת שנראית מצויין, מצרף קישור.

אשמח לשמוע על המלצות בנוגע אליה במידה ויש ואשמח לשמוע על אופציות נוספות.

המערכת:

https://www.seicane.com/touch-screen-2015-subaru-legacy-outback-bluetooth-gps-navigation-system-with-obdii-aux-steering-wheel-control-usb-1080p-mirror-link-3g-wifi-tpms-dvr-bluetooth-rear-camera-s081992f

בתודה מראש, אבי.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שלאחר החגים יהיו לנו חדשות של ממש בנושא הזה מיבואן מקומי - לא יכול כרגע לתת פרטים.

בכל מקרה נסיון לחפש TESLA STYLE לשנתון 2015 לא מצאתי כלום.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שלאחר החגים יהיו לנו חדשות של ממש בנושא הזה מיבואן מקומי - לא יכול כרגע לתת פרטים.

בכל מקרה נסיון לחפש TESLA STYLE לשנתון 2015 לא מצאתי כלום.

האם יש משהו מיבואן מקומי עבור דגמי B4 שנת 2013 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים מתנצל אבל אסור לי לפרסם - אם יהיה משהו רלוונטי אתם תדעו בהמשך.

לבינתיים - אני בעלים במקרה של B4 2010 וזה אותו הדש בורד - יש לך את הדבר הבא:

B4 טסלה סטייל 2010-2014

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים מתנצל אבל אסור לי לפרסם - אם יהיה משהו רלוונטי אתם תדעו בהמשך.

לבינתיים - אני בעלים במקרה של B4 2010 וזה אותו הדש בורד - יש לך את הדבר הבא:

B4 טסלה סטייל 2010-2014

לא ידידי, 2015 זאת צורה חדשה.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע - עניתי ל"באטמן" (ברוס ויין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...