Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חליפי לאחר תאונה - האם ניתן לעשות ביטוח חיצוני?

לiאור
שימו לב! השרשור הזה בן 2032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות תאונה אני זכאי לרכב חליפי קטן ל-21 יום מחברת השכרה ידועה.

כשבאתי לאסוף אותו התגלו ה"קומבינות" הישראליות במיטבן, למשל: על כל מוקד פגיעה גובים 2000 ש"ח כך שבעצם די דוחפים אותך לרכוש ביטוח על נזקי פח ב- 25 ש"ח ליום.

יש לי שתי שאלות בנושא:

1. האם ניתן לחייב את חברת הביטוח לכסות לי את הביטוח הנ"ל?

2. האם ניתן לרכוש ביטוח ל-21 יום באופן חיצוני לרכב השכרה והאם הפרמייה צפויה להיות זולה יותר?

תודה מראש לעונים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטול השתתפות עצמית תמורת 25₪ ליום זה לא יקר. תעשה את זה וזהו. חבל על העצבים. בכל חברת השכרה השתתפות עצמית גבוהה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא היית משלם, 25₪ ליום ביטול השתתפות או 2000₪ על כל שריטה?

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה 525 שקל(25 כפול 21) וזה דיי מעצבן, כי זה שירות שאמור להיות חינם ע"י הביטוח - איזה רכב קיבלת? אם קיבל רכב ישן ומלא שריטות ודפיקות(שזה לרוב מה שמחלקים כחלופי מהביטוח) פשוט תעשה מה שאני עושה ותבקש מנציג השירות לסמן במסמך שלו כל פינה של הרכב כדפוקה/שרוטה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, זה מעצבן, ואני יודע את החשבון.

אנשים מתחלקים לשני סוגים - מי שכבר פגש את מרפי ומי שעדיין לא.

גם בהשכרת רכב בחו"ל אני תמיד משלם ביטול השתתפות עצמית - סכום יומי די דומה .

זה לא רכב שלי, לא הכל תלוי בי בעניין תאונות , דפיקות ושפשופים.

אין לי כוונות אחר כך להיות בקשר עם חברת השכרה שיש לה מספר הכרטיס שלי לחיוב - משלם השתתפות ונוסע בראש שקט.

אבל כל אחד יחליט מה שהוא חושב.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאפ, גם אני תמיד עושה ביטול השתתפות עצמית.

אבל זה 2 מקרים שונים, לרכב שכור בחו"ל שאתה מזמין אתה מוכן ומשכלל עלויות - פה אתה מקבל שירות "חירום"(עברת תאונה ואתה צריך רכב להמשיך את השגרה) ובזמן שאתה מגיע לממש שירות ששילמת עליו מגלים לך עזים.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא העלה אפילו את האופציה של לא לעשות ביטוח, רק שאל אם יכל בחברה חיצונית.

לפותח השירשור, עדיף שתעשה את הביטוח שלהם, מה גם אני לא בטוח עד כמה הביטוח יהיה זול בחברה חיצונית, אם בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאפ, גם אני תמיד עושה ביטול השתתפות עצמית.

אבל זה 2 מקרים שונים, לרכב שכור בחו"ל שאתה מזמין אתה מוכן ומשכלל עלויות - פה אתה מקבל שירות "חירום"(עברת תאונה ואתה צריך רכב להמשיך את השגרה) ובזמן שאתה מגיע לממש שירות ששילמת עליו מגלים לך עזים.

לרכב הפרטי שנפגע בתאונה גם היה בתנאי הביטוח ביטול השתתפות עצמית? רוב הסיכויים שלא, ואם מישהו רוצה לבטל השתתפות עצמית לרכב הפרטי שלו, הוא צריך להוסיף כספים.

גם כאן, הרכב השכור מבוטח ( או לא, זה כבר החלטה של חברת השכרה ), ומציעים תמורת תשלום רק לבטל השתתפות עצמית. מי שרוצה - משלם. מי שלא - גם אם הוא יהרוס את הרכב השכור , הוא ישלם 2000₪.

Taipan,

שים לב - הרכב השכור מבוטח , רק ההשתתפות במקרה של נזק יחסית גבוהה.

כולנו היינו רוצים לקבל רכב שכור בלי להיות אחראים לנזקים, בלי תוספת תשלום, אבל זה לא המציאות.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשבאתי לאסוף אותו התגלו ה"קומבינות" הישראליות במיטבן, למשל: על כל מוקד פגיעה גובים 2000 ש"ח כך שבעצם די דוחפים אותך לרכוש ביטוח על נזקי פח ב- 25 ש"ח ליום.

למה אתה חושב שזה קומבינה? ומה היה אצלך ברכב? לא היתה השתתפות עצמית על כל מוקד ?. אם בתאונה יבוא שמאי ויגיד שיש שני מוקדים, תחוייב פעמיים בהשתתפות העצמית. זאת בדיוק הכוונה.

בכל מקרה, עדיף לשלם את ה-500 ש"ח האלה ולהיות עם ראש שקט.

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...