Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזק לרכב השכרה - גרמניה

ay115
שימו לב! השרשור הזה בן 2032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב!

אני נמצא כרגע בגרמניה עם רכב שכור, בעת ניסיון חניה בטעות נשרט הג'אנט של הרכב.

- אני שוכר את הרכב מאוויס, בעת ביצוע ההזמנה ביצעתי הרחבת ביטוח מקסימלית - לביטול ההשתתפות העצמית וכן כולל שמשות, צמיגים ומראות.

- עכשיו, בחוזה ההשכרה מצויין שעל כל נזק אני נדרש לדווח לחברת ההשכרה ולמשטרה המקומית.

לפני שאני עושה מהומה על כלום, למישהו יש ניסיון עם עם אויס גרמניה ויודע האם אני צריך לבצע את כל זה בגלל שריטה בג'נט?

(יצויין, כי במעמד קבלת הרכב לא עברו איתי על הרכב מבחינת נזקים וכו' - והפקיד אמר משהו בסגנון "יש לך ביטוח עם ביטול השתתפות עצמית, אז לא משנה")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה צריך לדווח על תאונות למשטרה ולחברת ההשכרה.

שרטתי ג'אנט בסיקסט בגרמניה ובאוויס ברומניה-הם ראו ואמרו שזה מכוסה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגע ותמשיך להנות בטיול כאילו לא קרה דבר. אם יש לך הרחבת ביטוח מכסימלית כנראה שההשתתפות העצמית שלך היא אפס.

לפני 8 שנים נהגתי ברכב של סיקסט (אאל"ט) ממינכן לזלצבורג. To make a long story short הגעתי לזלצבורג אחרי 36 שעות על הרגליים, וכמובן שבאיזה חניון שפשפתי את הרכב הרחב מכל מה שהכרתי קודם (5008 ). כיון שהיה לי ביטוח מלא החזרת הרכב כעבור שבועיים ארכה 3 דקות, ולא שילמתי ולו פרוטה אחת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב, תהנה בטיול וכשתחזיר הרכב יעשו איתך סיבוב אם יראו השריטה אז יראו ויחיבו אותך, אחכ הביטוח יזכה אותך ובמידה ולא יראו הכל טוב. לא להתרגש.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לדווח על תאונות למשטרה ולחברת ההשכרה.

שרטתי ג'אנט בסיקסט בגרמניה ובאוויס ברומניה-הם ראו ואמרו שזה מכוסה.

מבחינת דיווח, דיווחת? איך התנהלה ההתנהלות מול המשטרה המקומית?

תרגע ותמשיך להנות בטיול כאילו לא קרה דבר. אם יש לך הרחבת ביטוח מכסימלית כנראה שההשתתפות העצמית שלך היא אפס.

לפני 8 שנים נהגתי ברכב של סיקסט (אאל"ט) ממינכן לזלצבורג. To make a long story short הגעתי לזלצבורג אחרי 36 שעות על הרגליים, וכמובן שבאיזה חניון שפשפתי את הרכב הרחב מכל מה שהכרתי קודם (5008 ). כיון שהיה לי ביטוח מלא החזרת הרכב כעבור שבועיים ארכה 3 דקות, ולא שילמתי ולו פרוטה אחת.

לא לחוץ במיוחד, רק רוצה לעמוד בתנאי החוזה מבחינת הפרוצדורה של הדיווח, אם זה מהותי או פורמלי ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ישאלו תגיד שלא שמת לב, הכל בסדר אתה בטיול עם המשפחה. לא עשית שום דבר בכוונה ובגלל זה יש ביטוח.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרטנו ג'אנט ברכב ששכרנו בגרמניה, אבל דרך חברת SIXT. היו לנו אותם ביטוחים כמוך (שמשות, מראות וצמיגים וביטול השתתפות עצמית), אנחנו לא שמנו לב לזה ולכן כמובן לא דיווחנו. במעמד ההחזרה כן ראו את זה ואמרו שאין בעיה כי יש לנו ביטוחים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאונה עם רכב אחר או תאונה עם נפגעים או עם נזק לרכוש(שער חניון,ויטרינה).

היית מתקשר בארץ למשטרה על:

"היי שלום שרטתי את הג'אנט שחניתי"

כנראה שלא.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאונה עם רכב אחר או תאונה עם נפגעים או עם נזק לרכוש(שער חניון,ויטרינה).

היית מתקשר בארץ למשטרה על:

"היי שלום שרטתי את הג'אנט שחניתי"

כנראה שלא.

הדעה שלי כמוך, מצד שני (מתוך חוזה ההשכרה):

PSX_20180921_212258.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דומני שזה החוק בגרמניה. כנראה שהמשטרה לא עסוקה מדי.

במקרה שתיארתי לא דיווחתי לאף אחד. טכנית זה קרה אחרי הגבול האוסטרי. אני מניח שאם הייתי פונה למשטרה מישהו היה נופל מהכיסא מצחוק. אבל זו נקודת מבט של ישראלי, לך תדע איך הגרמני (או האוסטרי) מתיחס לעניין.

מן הסתם אם היה נזק צד ג' זה היה מתקבל אחרת.

דרך אגב, אני עדיין תחת הרושם של הנהיגה בקנדה. שם מחוייבים לדווח למשטרה אם הנזקת מעל 2000 דולר(כ-5500 ש"ח).

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקחתי רכב מאוויס באיטליה עם ביטול השתתפות. כשלקחתי את הרכב ביקשתי שיציינו רגקטים. תשובת הנציג הייתה , יש לך ביטוח מלא , סע לשלום ( ולא מענין אותי איך תחזיר את הרכב) בטח בשרשרת ההשכרות הם " נופלים" על כאלו שלא עשו ביטול השתתפות ולא שמו לב לשריטות, מכות וכו'.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן בגרמניה ששכרתי בזמנו גולף היה כתם לבן על מכסה המנוע. ראיתי את זה רק כשהגעתי לחניה לקחת הרכב (לא היה איתי נציג) חזרתי חזרה לסוכנות לדווח. אמרו שיש ביטול השתתפות עצמית וניפנפו אותי לשלום. פה בארץ כששוכרים רכב הם ממש נוראים. הם עושים שיטת מצליח על כל פיפס. כניראה שיש להם קומבינה להרוויח ולא דרך השכרת הרכב.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם היחידה בה שכרתי רכב בארץ הנציג מסר לי טופס מקווקו סביב כל הרכב ושלח אותי לדרכי. שריטה יותר - שריטה פחות, לא עניין אותו.

במספר מקומות באירופה הראו לי דנטים זעירים (פגיעות חצץ שטחיות לגמרי) שלא הייתי מתיחס אליהן. אבל למדתי את הלקח, ובשכירות הבאות לקחתי את הנציג ועדכנתי לו את הטופס. הבעיה היא שזה אפשרי כאשר מקבלים את הרכב במגרש פתוח לשמש, לא בחניון מקורה או במזג אויר מזופת, כפי שקורה לא מעט.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דומני שזה החוק בגרמניה. כנראה שהמשטרה לא עסוקה מדי.

במקרה שתיארתי לא דיווחתי לאף אחד. טכנית זה קרה אחרי הגבול האוסטרי. אני מניח שאם הייתי פונה למשטרה מישהו היה נופל מהכיסא מצחוק. אבל זו נקודת מבט של ישראלי, לך תדע איך הגרמני (או האוסטרי) מתיחס לעניין.

דרך אגב, אני עדיין תחת הרושם של הנהיגה בקנדה. שם מחוייבים לדווח למשטרה אם הנזקת מעל 2000 דולר(כ-5500 ש"ח).

איך פלוני אמור להעריך את גובה הנזק?

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...