Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזק לרכב השכרה - גרמניה

ay115
שימו לב! השרשור הזה בן 2033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא התעמקתי. אולי מסתפקים בדיווח אחרי השומה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך פלוני אמור להעריך את גובה הנזק?

פשוט תדווח אם יש נזק שהוא מעבר לשריטה על הטאסה.

חברות השכרה יודעות לנפח חשבונות,גם על כלום.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי לא מזמן רכב מבאדג'ט בספרד. למרות שלא לקחתי אצלם ביטול השתתפות עצמית ראיתי אחר כך שבטופס ההשכרה יש כרטיס שבו רשום שנזק נחשב ככזה רק אם הסריטה או המכה הם בגודל שעולה על 2.5 ס"מ. מענין לדעת אם גם אצלך זה רשום.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

קרה לי אותו מקרה כמוך.

גרמניה, אוויס, ג'אנט, ביטוח מורחב.

לא דיווחתי לאף אחד, בעת החזרת הרכב, הבחור שם לב לעניין השריטה, בדק במחשב שלו, והוציא לי במקום, שאני לא חייב כלום.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכרתי השבוע רכב ברומניה(סיקסט, שזה גם שמה תחת קבלנות של ניו קופל וחברת בת של קבוצת שלמה),

טעיתי בהזמנה של המלון(טעות בשם) ותוך כדי העייפות מהטיסה והטרטורים של היום והעצבים על הטעות+שילוב של כביש בשיפוצים(כמו חצי מבוקרשט) פגעתי בגדר של האתר בניה(גדר-רשת שכזאת) עם הפינה הקדמית של הרכב ועשיתי נזק לפגוש(דנט+שריטות) - חוץ מהנזק לרכב שלי לא קרה כלום לאף אחד, פעם ראשונה שקרה לי כזה דבר מתוך עשרות השכרות רכבים שעשיתי.

גם בחוזה הרומני יש דרישה להפעיל משטרה אבל החלטתי לבדוק בכל זאת(כי זה תאונה עצמית),

התקשרתי לחברת ההשכרה ושאלתי מה נדרש לעשות במקרה של תאונה והיא שאלה אותי אם היו עוד מעורבים בתאונה ואם לא פשוט לבוא לדוכן ההחזרה חצי שעה מוקדם יותר ולמלא דוח תאונה - ואני מבוטח בביטוח עם החזר השתתפות עצמית ושלא אחוייב בכלום.

בדוכן ישר הראיתי לנציג את הנזק והוא מילא איתי 10 דקות דו"ח נזק ואמר שאני מבוטח בביטוח מלא ולא תהיה שום בעיה, אני מקווה יהיה הפתעות.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את השאר: תמשיך בטיול בלי דאגות.

במישה וכן תידרש מאיזו שהיא סיבה מופרכת כלשהי דיווח, ניתן לעשות אותו און ליין אחרי החזרה לארץ. על שריטה בחישוק? סיכוי אפסי.

אם היית מעקם תמרור, היית נדרש לדווח באבו אבוהה (שוויצרים וגרמנים אוהבים את התמרורים שלהם ללא קימוטים, מין תופעה מוזרה שכזאת). אני מניח שלא הצלחת לעקם את המדרכה. ;-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט תדווח אם יש נזק שהוא מעבר לשריטה על הטאסה.

חברות השכרה יודעות לנפח חשבונות,גם על כלום.

זו לא הנקודה שהעלה SPERIAL. הוא ציין שבקנדה מחוייבים לדווח למשטרה אם הנזק עולה על 2000 דולר. אז מכאן השאלה, בעת קרות המקרה, איך אמורים לדעת האם לדווח למשטרה או לא?

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיפור? תתקשר למוקד של סיקסט הם עונים די מהר. שאל אותם אם תריך משטרה. אכן נשמע הזוי לדווח למשטרנ. כנראה הכוונה על תאונות 'אמיתיות' שצריך לדווח. בכל מקרה תחום השכרת הרכב פועל כנראה על margins נמוכים אחרת קשה להסבחר למה הם desperately זקוקים לאפיק ההכנסות מ"תעשיית השריטות": לא יודע איך זה בארץ, אבל באירופה זו סוג של אומנות מציאת שריטות שתכל'ס גם אם לי ולך הייתה בבית מרצדס s class לא היינו עושים בבוקר בדיקה כזאת. יש 2 טריקים שאפשר לעשות מעבר לביטוחים (שתמיד באים עם אותיות קטנות כמו שאין דרך לכסות ללא השתתפות עצמית נזקים לגג ולגחון): 1. בקלת רכב לא משנה מה כתוב בטופס שריטות לעשות הצגה ותדאוג שיוסיפו עוד כך שבכל צד של הרכב יהיה משהו. ככה לא משנה באיזה צד ינסו להוסיף לך השארת פתח קטן לויכוח שזה כבר היה. 2. בדכ משאירים מפתח ברכב והולכים אם ההחזרה בנמל תעופה. להישאר לבדיקה ואם יש בעיה לפתור אותה ולא ללכת ולקוות לסדר בטלפון. לעלות מהחניה לדלפק אם צריך (אם זה בשדה תעופה). להתחיל לצלם את הרכב לגבי מה שהם טוענים שיהיה תיעוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בשביל זה שילמת פרמיה מוגדלת. אין לך כרגע מה לדווח, אלא כשאתה מחזיר את הרכב. סביר להניח שיעברו ברפרוף על מבט כללי. אתה יכול לציין את זה בפני הנציג שיקבל ממך את הרכב כדי להיות שקט שלא תופתע מאוחר יותר עם מכתב דרישה שיגיע לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

קרה לי אותו מקרה כמוך.

גרמניה, אוויס, ג'אנט, ביטוח מורחב.

לא דיווחתי לאף אחד, בעת החזרת הרכב, הבחור שם לב לעניין השריטה, בדק במחשב שלו, והוציא לי במקום, שאני לא חייב כלום.

מה היה גודל "הנזק"? ז"א מתחת ל2.5 ס"מ זה לא נחשב, אצלי זה נראה ככה:

PSX_20180923_110136.jpg

שזה באמת כלום, אבל בגלל שזה שריטה אז זא מקובץ בנקודה ספציפית.

הכאב ראש, הוא שכתוב בכל מקום אפשרי שצריך לדווח למשטרה, שזה די מגוחך...

נראה לי שאני אלך על גישת הראש הקטן, ז"א לא עברו איתי על נזקים לרכב במעמד המסירה - מבחינתי הוא היה שם שלקחתי את הרכב ואם זה קרה בתקופה שהוא היה אצלי לא ידעתי, אז לא דיווחתי.

לא הגישה האהובה עלי, מצד שני להתמודד עם בירוקרטיה שכוללת דיווח למשטרה על שריטה בג'נט - במדינה שלא דוברת אנגלית בצורה סבירה - נראה לי כמו יותר כאב ראש מלריב עם אויס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה גודל "הנזק"? ז"א מתחת ל2.5 ס"מ זה לא נחשב, אצלי זה נראה ככה:

[ATTACH=CONFIG]509813[/ATTACH]

שזה באמת כלום, אבל בגלל שזה שריטה אז זא מקובץ בנקודה ספציפית.

הכאב ראש, הוא שכתוב בכל מקום אפשרי שצריך לדווח למשטרה, שזה די מגוחך...

נראה לי שאני אלך על גישת הראש הקטן, ז"א לא עברו איתי על נזקים לרכב במעמד המסירה - מבחינתי הוא היה שם שלקחתי את הרכב ואם זה קרה בתקופה שהוא היה אצלי לא ידעתי, אז לא דיווחתי.

לא הגישה האהובה עלי, מצד שני להתמודד עם בירוקרטיה שכוללת דיווח למשטרה על שריטה בג'נט - במדינה שלא דוברת אנגלית בצורה סבירה - נראה לי כמו יותר כאב ראש מלריב עם אויס.

בס"ד

אותו סדר גודל נזק כמוך, שיפשוף של הג'אנט מול המדרכה.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שבפניה למשטרה הם התכוונו, כמו שציינו לפני, רק במקרים של תאונה "רצינית". שריטה בג'אנט זה לא תאונה רצינית.

אם אתה רוצה להיות בטוח, תרים טלפון לסוכנות ממנה שכרת ותוודא שאכן זה המצב.

איפה שאני שוכר אין ביטול השתתפות ופעם אחרונה שילמתי 850 יורו על ג'אנט וקרע קטן בצמיג אבל זה היה, כנראה, רכב בסדר גודל אחר ממה שלקחת.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן - הרכב הוחזר, הבחורה במסירת רכב הסתכלה קצת פה קצת שםלא אמרה מילה ולא חצי מילה, חתמתי על חשבונית ע"ס 0 ש"ח ושלום על ישראל.

מקווה שלא אקבל מהם איזה מייל בימים הקרובים, אבל so far so good...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...