Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווייה שלילית בקנייה און ליין בהום סנטר

amir74
שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות שרשור ההתייעצות מצאתי "מבצע" (הסבר למרכאות בהמשך הפוסט) באתר הום סנטר. קניתי את המברגה, שילמתי בפייפל 445 ש"ח וקיבלתי מספר הזמנה.

בסיום ההזמנה היה רשום שזמן האספקה באיסוף עצמי הוא 3 עד 14 ימי עסקים.

חיכיתי בסבלנות ואכן הבוקר התקשרו להודיע לי שאני יכול להגיע לאסוף את המוצר.

ההוראות שניתנו לי הן להגיע לקופה הראשית עם תעודת זהות ולשם תגיע גם המברגה.

הגעתי לקופה הראשית, חיכיתי בתור (שני אנשים), הקופאית לקחה את מספר ההזמנה, צילמה את תעודת הזהות, החתימה אותי שקיבלתי את המוצר עוד לפני שקיבלתי אותו ואז שלחה אותי לסוף החנות כדי לאסוף את המוצר מהמחסן.

נו טוב, אני כבר פה ולא בא לי לריב עם אף אחד אז יאללה אני אלך לסוף החנות לאסוף את המוצר, רק תנו לי לצאת מפה עם המברגה.

מגיע למחסן פונה לבחור והוא הולך לחפש את המוצר, לאחר ב-10 דקות המתנה בפתח המחסן ואחרי שביררו איתי שוב ושוב מתי ביצעתי את ההזמנה והאם התקשרו אליי לומר לי להגיע לאסוף את המוצר יצאו מהמחלקה שלושה אנשים ואמרו לי לגשת למחלקה ולאסוף משם את המוצר. כלומר ללכת כמו כל לקוח שעכשיו נכנס לחנות ולאסוף מוצר מהמדף.

אז שוב, נו טוב, אני כבר פה ולא בא לי לריב עם אף אחד אז יאללה אני אלך למחלקה לאסוף את המוצר, רק תנו לי לצאת מפה עם המברגה.

מגיע למחלקה והבחור האחראי לא נמצא, ניגש למחלקה ליד והבחור עוזר לי ומוסר לי את המברגה. המחיר במדף 449 ש"ח כלומר 4 שקלים יותר ממחיר המבצע באתר :shock:.

יצאתי מהום סנטר והיו לי רק שלוש אותיות בראש.

WTF

עריכה אחרונה על ידי amir74

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם זה לא היה עצוב, זה היה מצחיק.

עכשיו רק נותר לראות האם אתה מסוג האנשים ששותק על כזו עוולה/טיפשות או שתשלח מייל/מכתב/פקס/יונת דואר עם תלונה מפורטת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה לי לבזבז עליהם עוד אנרגיה ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת קלאסיקה. זה נדיר שמשהו באמת משתלם, הרי יש להם מבצע "בלעדי" כל יום.

אפילו בימים "בלי מע"מ" כל המחירים על כל החנות עולים לפתע בעשרות אחוזים.

אבל זה עוד על הישראלים, לישראלי לא משנה כמה זה עלה לו, משנה לו שיש על זה מדבקת מבצע

ותחושת הבטן שהוא עקץ את המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב אבל טיפוסי...

תמשוך כתפיים ותעבור הלאה.

חוויית הקנייה בחנויות ישראליות ברשת היא מאוד לא עקבית,

יש סוחרים ברמה טובה אבל הרוב די... מבולגנים, אין לי מילה מתאימה יותר. בזמן האחרון אני מעדיף ליצור קשר טלפוני (ממלא עגלת קניות ומחכה שיתקשרו אליי) - זה עובד לרוב טוב יותר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמזון פירקה את הצורה להרבה רשתות מקומיות בארה"ב כי פשוט הן לא חזו איך ההזמנות באינטרנט הולכות להתפוצץ. וולמרט שנות אור מאחורי אמזון אבל עדיין שורפת כסף כדי להדביק את הקצב. אם רק הם היו יכולים לחזות כמה שנים מראש שהזמנות האינטרנט הן העתיד הם לא היו כ"כ מאחורה היום.

הבעיה היא אסטרטגית. עד שעסקים יקחו ברצינות את כל נושא הקניה ברשת הם כבר יהיו אחרי הסטירה של אמזון. חבל שבישראל לא מתחילים להתאמץ עכשיו כשהם רואים את אמזון באופק.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חויית הקניה ברשת בישראל די מגוונת.

הקניה האחרונה שלי היתה קצת מוזרה - מושב אסלה. נשבר אחד ממושבי האסלה בבית, והתברר לי שאני זקוק למושב עם מרווח לא שגרתי בין הברגים. אחרי חיפוש די יסודי מצאתי כזה באיזו חנות בשפלה. קיבלתי אישור הזמנה שעליו הופיע המספר 13, כלומר, כנראה, הייתי הלקוח ה-13 שלהם במרשתת. יום או יומים אחרי ההזמנה התקשרו אלי טלפונית כדי לוודא שהזמנתי את הדגם הנכון, ומספר ימים אחרי כן אכת הגיעה החבילה המבוקשת בדואר, וכעת למי מבני המשפחה יש מקום לקרוא את טמקא בניחותא. לזכות החנות המחיר היה הוגן, אפילו בתחום הנמוך של ההוגן, והיה דומה למחיר של מוצרים יותר פשוטים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי משעשע זה לגלות שאחת החנויות המקוונות המוצלחות בתחום הצעצועים היא בכלל עסק משפחתי שכונתי שאתה מכיר כבר 35 שנה... את השירות הפרונטלי המוצלח הם הביאו כנראה גם למסך, שום עסק לא שורד כל כך הרבה עשורים בלי להיות ממש טוב בנושא הזה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת חנות צעצועים והזכרת לי חווית קניה מהחודש האחרון.

טויסערס פרסמו מבצע בהזמנה באינטרנט על חבילת לגו גדולה. הנחה די משמעותית בשביל הדבר המקורי (תתחליפיים אפשר לקנות אפילו זול יותר). אז הזמנתי ובחרתי את אופציית האיסוף העצמי מסניף בעיר קרובה (20 דקות נסיעה. אין סניף בעיר שלי).

התקשרו אלי בסוף היום מהסניף ואמרו שיש להם במלאי שתי קופסאות אבל פגומות - הקופסא עצמה מעוכה/קרועה. אמרו שאפשר לקחת כזו או לחכות שיגיע חדש. מכיוון שלא מיהרתי והלגו היה מיועד להנתן כמתנה ביום ההולדת של הבנות שלי, אמרתי שאחכה. ליתר ביטחון שאלתי צפי הגעה. אמרו בערך שבוע.

לאחר שבוע מקבל סמס - המוצר זמין בסניף. עושה עיקוף דרך אותה עיר ביום סידורים וקופץ לחנות. מוכרת חביבה שואלת אם התקשרו אלי. אני אומר שדיברו איתי לפני שבוע ועכשיו קיבלתי סמס. הולכת לבדוק...

- יש לנו רק שתי קופסאות שבורות.

- [emoji35] אז למה שלחתם סמס?

- זה לא אנחנו זה המערכת.

- [emoji35] למה המערכת שולחת לי סמסים על דעת עצמה.

- ככה זה. תתעלם עד שנתקשר אליך בטלפון מהסניף. אתה בטוח שאתה לא רוצה קופסא פגומה?

- תראי לי.

רואה קופסאות שנראות כאילו מישהו שיחק בהן כדורגל (מזל שהבלוקים עצמם ארוזים בשקית בפנים, אחרת היו נשפכים). [emoji35]

פאסט פורוורד... עבר חודש מההזמנה... נמאס לחכות והיום הולדת מתקרב.

אשתי כתבה להם בפייסבוק. לא קיבלה תגובה אבל כמה שעות אחרי (אולי צירוף מקרים ואולי לא), טלפון מהסניף...

- הלגו שלך הגיע.

- זה קופסה שלמה? לא שבורה?

- כן. קופסא חדשה.

היום, שלושה ימים לאחר השיחה, הזדמנתי לאותה עיר וקפצתי לחנות. אחד המוכרים הולך למחסן ולאחר כמה דקות יוצא עם הקופסא המיוחלת. טיפה (ממש) מעוכה, עם קצת קילופים (כמו כשמסירים מדבקות או סלוטייפ מקרטון עם הדפסה) אבל סה"כ מצב סביר. לקחתי והלכתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היה לנו בפורום מישהו שהיה מוכר לגו לכל העולם באמאזון או איביי, כנראה במחירים מצויינים. לטובת בעלי משפחות צעירות שבינינו, מישהו זוכר במי מדובר ויודע אם הוא וד בשטח? ל

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח את זה למנכ"ל הרשת או שים בעמוד הפייסבוק.

אם הם מוכרים אונליין צריך להיות דוכן נפרד לאיסוף עצמי עם המוצר ארוז והשם שלך עליו.

Sent from my F5121 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חווייה שלילית בקנייה און ליין בהום סנטר

אפשר היה באותה מידה לפתוח את השרשור הזה תחת הכורת 'חווייה שלילית בקנייה אונליין בישראל', כי זה לא משהו בלעדי להום סנטר.

עד כמה שקניה אונליין היא שיטה נפוצה ומוכרת בארץ, לצערי עדיין יש איזו תפיסה מעוותת שהחנות הפיזית היא 'הדבר האמיתי', והחנות ברשת זה איזה נספח קטן ואח חורג שלה. במקביל, משכורות העתק שמשלמים בתחום הקמעונאי מושכות אנשים מתחתית החבית של החברה לעבוד שם, ומהם לא ניתן לצפות לשום זיקה למעסיק, גאווה במותג, או הבנה של מילים גדולות כמו 'אינטרנט'.

מדי פעם יש יוצאי דופן בתחום הזה, כמו איקאה בתקופת שלומי גבאי. אבל זה באמת דורש מנכ"ל מיוחד כמוהו שידע להחדיר את הערכים האלה בעובדים, ולא סתם איזה יוסי רנדומלי שהתחיל בתור סדרן מדפים והתקדם למנהל משמרת ואז למנהל סניף. בהנחה ורילוקיישן אינו עומד על הפרק, מוטב להפסיק להתפלא מתופעות כאלה ולהבא פשוט להיכנס לכל סיטואציה דומה בכוננות ספיגה. ככה מקסימום תופתע לטובה בפעם הבאה שתיפול על שירות מסביר פנים שלא שולח אותך קיבינימט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק על זה אני מדבר.

אתם פשוט לא מבינים.

יש אנשים שמגיעים לשלב הזה שהזמן שלהם יותר מדי יקר בשביל לבזבז אותו על תחושת צדק חולפת / כסף / עצבים.

פולטים קיטור, מתריעים על הבעיה בדרך פומבית כלשהי, מצביעים ברגליים וממשיכים הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותכם, אשתף אתכם בחווית הקניה שלי של מוצרים קטנים לבית, טוסטר, מיקרוגל, בלנדר וכדומה.

אחרי שננעלתי את הדגם הספציפי של המוצר שאני רוצה, מתחיל המסע של הקניה עצמה, לצערי אף חנות בעיר שלי לא מחזיקה אתר באינטרנט(או שהוא ממש לא מעודכן) וכדי לדעת אם יש את הדגם שאתה רוצה צריך או ללכת לחנות או להתקשר ובדרך כלל זה לא מה שרצית והרי- "הכול אותו הדבר וזה חברת בת של מה שרצית" או לחלופין אם ההפרש במחיר הוא גבוהה- "מה אתה משווה את מוצר A למוצר B, מובן שמוצר B עולה פי 2 יותר, הוא הרבה יותר איכותי ויש לי 2 כאלו בבית"

לפעמים אני מתפשר על קניה באינטרנט ומשלוח של המוצר אבל אני מעדיף ללכת להרגיש את המוצר ביד לפני ששילמתי.

ואז שמתי לב, שמוצר ספציפי שאני מחפש בזאפ נמצא בחנות שיש לה סניף ממש קרוב אלי, ממה שזכרתי מתחילת המאה הנוכחית, לרוב החנויות יש 2 מחירים, אחד בשביל זאפ ותקף רק להזמנה דרך האתר ועוד מחיר מדבקה של קניה בחנות הפיזית.

שיחה קצרה לחנות וגילוי שזה אותו מחיר(ואפילו יש הנחה קלה כשאתה מגיע לסניף).

מאז, כל הקניות של מוצרים קטנים לבית זה רק דרכם.

כי בתכלס, בשביל עוד 50 שקל הנחה(שכנראה לא קיימת) אני לי סבלנות להתחיל לחפש את המוצר בחנויות מקומיות שבכל מקרה מהרגע שאתה משלם האינטראקציה שלהם איתך נגמרת, וכל התקלות שאם יהיו זה רק דרך מרכזי השירות.

ובכל מקרה עוד לא נתקלתי בהנחה של יותר מהמחיר הכי זול בזאפ.

עריכה אחרונה על ידי ModChiP
לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...